• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient


    Fyx - neoficiální lehký NYX klient pro iOS a Android. Pro základní informace se podívejte na nástěnku.


    Become a Patron!
    rozbalit záhlaví
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NAVARA: Jakoze ti to hlasi Firebase?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Chtěl jsem zkusit klienta na tabletu, ale stránka frflá, že to není mobilní :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LUCIEN: Jak to teď funguje? Pošlu prachy na Patreon a budu mít opět přístup k testování?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Okej, tak už toho necháme, jo? Dík.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TOOMIX: čili vycucal z palce.
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    B3DA: easy. mam za to ze spousta lidi ocenuje co delas :) s vyjimkami se vzdycky musime smirit:)
    B3DA
    B3DA --- ---
    TOOMIX: jo, protoze ten kod vlastne neni public a posilani konkretnich chybovych hlasek je vetsi privacy breach nez Sentry :) jk


    BURKHAR ani neni schopen podobnou myslenku sam zformulovat (bez pridaneho sarkazmu), ale plusicek tomu da, protoze je to vlastne uplne jedina vec od ktere muze pres ruzne osli mustky dojit ke slovu malware. Faktem je, ze v appkach byvaji chyby a jejich logovani docela dost pomaha pri jejich odstranovani. Stejne jako je faktem, ze o zmenach v logovani pisu v release notes.

    Fakt je taky ten, ze jsem dal BURKHARovi docela dost casu (> tyden) aby mi na podobnou otazku odpovedel u me. Precetl si to, ale radeji sel vyrvavat svoje pomluvy sem. Tenhle troll proste funguje podle Buresovo sablony - jakakoli sracka, opakovana dostatecne dlouho a nahlas se muze pro nektere potencialne stat pravdou. Tohle jednani jsem mu u sebe vcera zatrhl, takze to tedka bude zkouset jinde
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AXTHEB: že moc loguje uživatelovu aktivitu a asi to prodává :))
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BURKHAR: Jak konkrétně vznikl tvůj pocit, že to od B3DA je malware?
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    BURKHAR: :DD
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Ted si davam chvili oraz a dohanim resty jinde. Mam v planu uz 14 dni vydat verejne 0.7, dlouho nebylo hlaseno nic zasadniho, jen jsem se k tomu nedostal. Odskok na posledni neprectenej a dark mode jsou v planu. To prvni uz mam rozpracovane, resp. uz jsem si s tim hral a otukaval mozne. Taky trochu cekam na muzu, bylo to ted pomerne intenzivni.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Jak to vypadá teď?

    Nyxdroid mě začíná trochu štvát, malware od B3DA si instalovat nechci, tož je asi na čase koupit LUCIENovi pořádný kafe. :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NAVARA: Zvladnes to dat do Gitu pls? Klidne pres nahlaseni bugu v app.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIEN: Normálně, když procházím v kluby s novými v historii, tak vlezu do klubu na seznamu, pročtu, dám zpět a klub ze seznamu zmizí. To se děje u všech, krom posledního, který tam zůstane viset s údajně novými příspěvky. Když do něj ale vlezu, žádné nové tam nejsou a po stisku zpět tam stále je. I když dám refresh, zůstane tam.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NAVARA: jakoze ti to neoznaci posledni zbyvajici neprecteny klub jako precteny?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Když jedu přes historii, tak i po přečtení posledního neptecteneho klubu (mám nastavené skrývání přečtených), mi tam ten poslední zůstává - i po refresh - jako bych ho nenavštívil
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ADITU: Ideálně do gitu, prosím. B3da už mi k tomu něco psal, zkusím se na to podívat nějak výhledově. Tohle je fakt divný...
    ADITU
    ADITU --- ---
    Co jsem paralelně k Fyxu instalovala Nnn, mi notifikace z Nnn zabíjí Fyx, který se to samé snaží taky oznámit. Někdy. Někdy přijde notifikace jen z jedné aplikace, protože druhá je zabitá už několikahodinovým nepoužitím, někdy to přijde z obou najednou. Nejsem schopná vysledovat úplně přesné závislosti, ale mám screenshot chyby, když to spadlo před chvilkou. Do Gitu s tím? Bude stačit jen tohle? Co bych měla zkusit kdytak víc sledovat?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CROSS: takhle to dělám v bulváru, mám tam 8000 nepřečtených, dám filtr na 50+ a projedu jen to nejlepší
    ADITU
    ADITU --- ---
    CROSS: jo, limit je určitě na místě - 300 je za mě pocitově spíš málo, ale taky nevím, kde přesně nakreslit čáru.
    CROSS
    CROSS --- ---
    ADITU: Zrovna Věci veřejné, od kterých si čas od času dávám pauzu (teď tam mám asi 30k nepřečtených) a podobné kluby doháním tak, že rozhodně nechci, aby se mi načítaly od posledního nepřečteného, ale prostě od posledního, a filtruju podle palců.

    Za mě tenhle odskok má smysl jen do určitého množství příspěvků. Kolik, to nedokážu říct. Intuitivně tak do trojnásobku počtu, po kterém kluby listuju ve „velkém“ nyxu, což je 100, takže řekněme 300.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam