• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    🚀 Vyšla nová beta 0.8.0 pro iOS (31) i Android (32)

    Nahrávání obrázků by snad už nemělo tak zlobit a padat. Odstranil jsem celou sekci s resizem obrázků, která tam byla jen kvůli staré api a nechávám to teď komplet na nové API. Jediné co Fyx dělá je, že z telefonu odejde obrázek max šíře 2048px v 90% kvalitě.

    Opraveno
    • Problikavani nahledu obrazku pri psani (264)
    • Zkontrolovat nahravani HEIC obrazku (263)
    • Nejde stáhnout jeden obrázek (262)

    #beta
    #release
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Ano, taky jsem to mohl napsat srozumitelněji... 🤦‍♂️
    IF_
    IF_ --- ---
    TOOMIX: Je to tak, omlouvám se:)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    IF_: podle mě to LUCIEN měl jen jako ukázku, která ještě není v té naší verzi
    IF_
    IF_ --- ---
    Jinak mazání příspěvků (pro mě největší mínus fyxu) mi v té betě také stále nefunguje.
    IF_
    IF_ --- ---
    LUCIEN: Lupa je to vyhledávání, nemám to tak, jak to ukazuješ zde ve videu, ale mám Android.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    IF_: Lupu?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    IF_: Dneska jsem pozoroval s obrázkama sám nejakej problém. A dvakrát to spadlo. Musím se na to podívat.

    Je to beta - tedy, pokud vám nějaká životní funkce nefunguje, udělejte rollback k předchozí verzi a počkejte na nový build.
    IF_
    IF_ --- ---
    Nefunguje mi ani nahravani obrazku kdyz je jich vice ani nemuzu prijit na to, kde najdu tu lupu:( Nekolikrat mi to cele spadlo. Nemohla se mi ta nova verze jen nejak spatne nainstalovat?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    jo, jsem někde v terénu, vlevo mordor, vpravo brno, prolezu pár posledních postů ve svých klubech a nemohu ani banovat, ani mazat…
    PULKA
    PULKA --- ---
    + by za mne bylo super moct mazat (typicky udelam prispevek, chci ho opravit a bez smazani to nejde)
    PULKA
    PULKA --- ---
    Da se ve zpravach / prispevkach filtrovat? Obzvlaste ty zpravy jsou trochu neprakticky.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KEJML: Ano, to máš pravdu.
    KEJML
    KEJML --- ---
    LUCIEN: Tak pokud bude v API 500, tak super, ale chci říct, že pokud je nových maximálně 100, tak ti je nyx vrátí rovnou a pak už je triviální na ten nejstarší z nich odskrolovat, ne?
    A později, až Nyx vylepší API, tak tahle funkce může možná i zůstat beze změny a přidá se "jen" nové chování, pro více než 100 nepřečtených
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUCIEN: mně by taky stačilo do 100
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KEJML: No padl tady společný návrh do 500 nových.
    KEJML
    KEJML --- ---
    LUCIEN: Já bych bral ten skok aspoň v případě, kdy je méně než 100 nových - to je u mne naprostá většina případů a nové api k tomu třeba není
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LUCIEN: Olala!
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    btw. 🕵️‍♂️

    https://x.144.wtf/IMCFfm+
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    TOOMIX: Bude, bude, jen se mi do toho moc nechce - nejradši bych, aby Nyx přidal do API ID posledního nepřečtenýho, pak se to bude dělat mnohem snáž...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam