• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient


    Fyx - neoficiální lehký NYX klient pro iOS a Android. Pro základní informace se podívejte na nástěnku.


    Become a Patron!
    rozbalit záhlaví
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LUCIEN: Cokoliv nestandardního ignorovat, když někdo nepoužívá podporovaný spoiler tag, tak... No radši nic.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Tak je otázka jestli je potřeba podporovat něco nestandardniho, když nyx má ofiko spoiler tag.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Relikt z dob, kdy standardizovaný spoiler tag nebyl :)
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: No je to tabulka s pevne danou barvou textu a pozadi. To muze kazdy pojmout trochu jinak.
    KEJML
    KEJML --- ---
    LUCIEN: Máš druhou stranu tenhle formát spoileru na Nyxu občas potkávám, při nějaký volný chvíli bych se mohl podívat, jestli by to nešlo implementovat ve Fyxu, i když teď z mobilu nevidím jak přesně tenhle spoiler v html vypadá.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    LUCIEN: Vida, myslel jsem si to. Tak nic, díky za rychlou reakci :-)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    DEEFHA: Hmmm, s tímhle toho asi moc neudělám. Tohle není standardní spoiler, ale custom html (tabulka)...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Mám tu takovou divnou věc ohledně zobrazování spoilerů. Pro srovnání posílám screenshoty z webu a z aplikace. Přijde mi ovšem, že tohle není takový ten standardní spoiler, ale nedokážu to nijak potvrdit nebo vyvrátit. Přidávám pro jistotu i odkaz na onen příspěvek: [HITOMI @ SONY PLAYSTATION - 1, One, 2, Two, 3, Three, PS3-2, 4, Four, 4 Pro, 5, 5 Digital, PSP, Vita]

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nakonec problém odstraněn i na straně Nyxu, takže fix by neměl být potřeba (i když problém byl i na mé straně, jen to byl edge-case). Víc info zde [NYX @ nyx :: API]

    A dík Nyxovi a Stembusovi, skvělá spolupráce na všech frontách :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Pokud máte stejný problém jako Stembus, ozvěte se mi do pošty, mám fix.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    v39 na s10e problém nemá
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    LUCIEN: galaxy s10e - no update v systemu
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    STEMBUS: Co je to za verzi a jaký telefon? A jsi si jistý, že nedošlo k žádnému updatu ani nic takovému?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    z nějakého záhadného důvodu se mi Fyx od včera nenačítá - otevře se ale furt "loaduje" jak historii tak sledované, tak poštu a nic se nezobrazí

    zkusil sem reset tokenu, uninstall appky atd a furt stejný...

    android 12
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    🚀 Beta 0.8.1 opravující hlavně tržiště je live ve storech.

    Stahujte


    #release
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    TOOMIX: Jo, pardon za mystifikaci, ta #275 se mi vloudila do release notes omylem, ale reálně bude fixnuta až v dalším beta releasu (který teď testuju).

    No a teď by se mi hodila ta možnost editovat příspěvky, Nyxi! :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: Takhle to pak vypadá, darkmode na to vliv nemá

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUCIEN: Hlásím, že v poště mám místo textu v tagu PRE jen prázdné místo (prázdné řádky). Když dám ale "Sdílet příspěvek" a tam vyberu "Zkopírovat", tak mi to text příspěvku i s textem v PRE tagu zkopíruje do schánky a do jiné aplikace to vloží jak normální plaintext ;)

    tady je 1. řádek v tagu PRE pro pokus
    tady je 2. řádek v tagu PRE  pro pokus
    tady je 3. řádek v tagu PRE  pro pokus
    tady je 4. řádek v tagu PRE  pro pokus
    PES
    PES --- ---
    LUCIEN: A hurá testovat...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---

    🚀 Vyšla nová beta 0.8.1 (43)!


    Tohle půjde do produkce rychle, ať funguje tržiště.

    Opraveno:

    • Fyx padá v tržišti #280
    • PRE tag #275
    • Nezobrazuje se video #279
    • Longer tooltip duration #274 (thx ID KEJML)



    Připomenu, že se jedná o betu - tak prosím o shovívavost pokud něco nefunguje nebo je něco rozbité.

    Pokud chcete přístup k novým funkcím jako první, podpořte vývoj.

    #beta #release
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    DEEFHA: Smazal jsem jí a udělám nový build s vyšším číslem. Mám připravené nějaké další změny, tak to bude s tím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam