• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    No a již zmíněný a v aktuálné betě funkční autoscroll...

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Hromadné a přepracované mazání...

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nový tabbar (šedé ikony jsou zatím nefukční)

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Book/unbook, nástěnka, záhlaví a hlavně hledání

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Hledání diskuzí, eventů a inzerátů

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Filtrování historie

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Myslím, že nula-devítka bude pecka :) ☝️
    PECA
    PECA --- ---
    KULHY: V pohodě. Já jedu CSS forest4, tak mi to přišlo divné. Ale teď už je to lepší, así si zvykám.
    Technicky mi vyhovuje nyx v prohlížeči, ale chybí mi notifikace. Tak zkouším, jestli mi bude vyhovovat některý klient.
    No stress.
    KULHY
    KULHY --- ---
    PECA: Origo Nyx tema mame +/- nastreleny. Verim ze to bude hit az to bude. :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    No dobře no dobře, tak já to předělání onboardingu zařadil už do roadmapy...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PECA: vpravo nahore ve FYXu si klikni na svou profilovku, nastaveni a tam je normalni nebo dark

    PECA
    PECA --- ---
    Prováděl jsem autorizaci Fyxe a dokud jsem to neudělal v mobilním Fx, tak to nešlo ani bohový. Šel jsem krok za krokem. Když jsem viděl klíč, otevřel jsem si nyx.cz na v PC, šel do osobní -> nastavení -> autorizace. Tam už jsem viděl kolonku pro autorizaci mobilu, opsal jsem kód a nic. Po asi 4. pokusu jsem to dokončil na mobilu přes mobilní Fx, kde to prošlo na 1. dobrou.
    Takže dobrý.

    Nikde jsem nenašel možnost změny vizuálu. Lze to nějak změnit, byť třeba výhledově? Ta divná modrá je divná. Nyxí lesní by byla fajnovější. Jedu v tmavým režimu, pokud to má vliv.

    Děkuji za prográmek. Já si to vyzkouším a uvidím. :)
    NYX
    NYX --- ---
    Ja kvuli plynulosti scrollu nacitam vsechny obrazky, renderuji bunky a cachuji si velikost v threadu na pozadi, ale je to tuna prace pro minimalni benefit (v dobe iP4 to bylo podstatne dulezitejsi :-))
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    DEEFHA: odpověděl sis sám, tohle není web... spíš to půjde udělat přes nějaký visibility detector nebo kontrolu zda widget hitnul okraj viewportu. Chci se na to podívat, ale vzhledem k tomu, že tahle featura funguje zatím zdá se víceméně tak jak si lidi přáli, se teď zaměřuju na další velký funkce a na tohle se podívám (asi) v nějaké další patch verzi...

    DEEFHA: ale jde, ve Flutteru všechno jde, jen se občas musí přijít na to jak a obecně přistupovat k Flutteru jako k webu je cesta do pekla. Vhzledem k tomu, že Flutter často rebuilduje widgety, tak počítat jejich velikost se mi nikdy neosvědčilo jako dobrý řešení...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KOC256: Takže to fakt nejde? OK, tak to jsem trošku překvapený :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DEEFHA:
    Já myslím, že tato cesta je tak jasná, že kdyby to jednoduše šlo, tak to tam už je :-)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    A nešlo by... Po vyrenderování příspěvků spočítat jejich výšku vzhledem k rozměrům obrazovky...? Jen si tak přemýšlím, protože nějak takhle podobně se do dělá na webech, ale do programování mobilních aplikací nevidím.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    Možná bych zvolil jen bezpečnější číslo, třeba něco jako 10. Ten základní scroll asi nebude až takový problém...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    LUCIEN: Tak tím pádem se to vysvětluje. Díky za info.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    DEEFHA: Zatím jsem nepřišel na nějaký funkční způsob jak zjistit, zda se mi všechny nepřečtené vejdou na první obrazovku. Dokud to nevymyslím, tak je to zatím nastavené na >= 3 nové nehledě na jejich velikost...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam