• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    Možná bych zvolil jen bezpečnější číslo, třeba něco jako 10. Ten základní scroll asi nebude až takový problém...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    LUCIEN: Tak tím pádem se to vysvětluje. Díky za info.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    DEEFHA: Zatím jsem nepřišel na nějaký funkční způsob jak zjistit, zda se mi všechny nepřečtené vejdou na první obrazovku. Dokud to nevymyslím, tak je to zatím nastavené na >= 3 nové nehledě na jejich velikost...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Měl bych hlášení ohledně toho skoku na první nepřečtený příspěvek. Funguje bezvadně, díky! :-) Ale přijde mi, že se tlačíto někdy objevuje i tehdy, když by nemělo. Třeba v tomhle případě. Nevím teda, jak jsou přesně definované podmínky... Tak případně jen pro info.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    Chapu, jen nevim nakolik je to nutna funkce do mobilniho klienta. Jsem taky admin v nekolika klubech, ale teda casto nemazu takova kvanta a spravovani obecne radeji provadim na PC/Tabletu. Je to tak majoritni cinnost.

    Ale je to jinak presne jak rikas… …moje optika.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NAVARA: To taky bude (resp. do api jsem koukal zběžně a nějaký endpoint na RO tam je...).
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    A mazání s rozdáváním R/O! Jedině tak je možné promptně zastavit některé nyxí individua, když člověk zrovna není u PC…
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUCIEN: ano, odpověď na víc příspěvků vyžaduji i jako neadmin!
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: koukáš na to hrozně svojí optikou, zapomínáš na adminy (kteří potřebují bulk akce) stejně jako na klubu, kde se často odpovídá na víc příspěvků najednou...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    asi by mi to přišlo zaběhlejší...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    jenže to mi právě přijde jako zbytečné...

    I na PC skoro NIKDY neklikám na více příspěvků pro odpověď, pokud na všechny není jedna odpověď (což zase tak často není), protože než bych napsal odpověď na první, tak bych už přesně nevěděl co bylo obsahem druhého/třetího/n-tého. :(
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: Tak ty akce se dají lehce otočit, proč ne...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    aha, protože u všech zpravodajských aplikací sdílení kopíruje a posílá odkaz, tak ve Fyxu jsem nečekal nic jinak... :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: Plán je tu akci na tažení mít pouze na označení příspěvků (ve videu long tap) - takhle si můžeš označit rychle jeden až N příspěvků a ty pak: smazat, odpovědět všem,...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: palce k prispevku davam tema sipkama vlevo. To se mi moc libi treba proti Nnn, kde se palec da dat az po swypnuti do strany
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: Sdílet příspěvek ti zobrazí nabídku, kde si buď zkopíruješ text nebo ten text rovnou pošleš do appek třetích stran. Nikde tam není možnost získat odkaz příspěvku. A vsimni si, že můžeš kopírovat text (píšeš, že to nelze - lze)

    Na druhou stranu Kopírovat odkaz ti uloží do clipboardu odkaz na příspěvek, se kterým si pak můžeš dělat co potřebuješ.

    Většina appek má možnost kopírovat text a odkaz v tom sdílení, to ovšem ve Flutteru nejde. Proto takhle.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOC256:

    1) mam standardni "hlavicku" diskuze
    2) podrzim prst na prispevku a muzu zvolit z ikonek pro odpoved nebo napsat autorovi prispevku v poste zpravu (odpoved jde i rychleji, kliknutim na "vrsek" konkretniho prispevku, nemusim drzet prst
    3) zaroven k 2) mam vpravo menu se 3 teckami a po kliknuti si muzu vybrat dalsi akce

    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOOMIX:
    takze vyskoci menu? muzes screen?

    JInak trebba na nyxi app mi vadi, ze na tah doleva a doprava jsou dve akce a "casto" se netrefim :) to treba je nejak docela dolbre odladeno v mailu, kde ty akce jsou snad tri a nemam s nimi problem... ...ale mozna to je proto, ze pouzivam jen tu posledni - nadoraz :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOC256: mne se treba libi, ze na dlouhe podrzeni ma Nyxdroid moznost upominky, kopirovat odkaz, zobrazit hodnoceni, smazat atd.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    jako vypadá to dobře ale přijde mi to mnohem více magičtější než vyhledávání tažením dolů... A pokud to je hodne prace, tak mi to tim tuplem prijde jako zbytecnost. Jaky majoritni mobilni UC to resi? Naa dlouhy TAP bych treba radeji videl COPY akci.

    Z přirozených gest/funkcí naopak dále narážím:
    - odpovídací tlačítko jen dole. I kdyz vim ze tam je, porad me to mate. -> pořád se snažím jen kliknout na post a tím odpovědět
    - občas klikám i na tři tečky a snažím se tam odpovědi najít tam. Chápu, že to je dole, ale i ta duplicita by mi uplne nevadila.
    - proc je ve trech teckach "kopirovat odkaz" a "sdilet prispevbek". Kopirovani odkazu je forma sdileni. Na druhou stranu mi tam chybi kopirovani textu
    - moje stale tema pridavani prispevkuu tim prekryvnym koleckem. to mi tam proste nesedi... :(
    - ted jsem zjistil, ze tapanim na prispevek likuji/dislikuji. No asi zvyk - je to jako IG, zvyknu si. Jo a po liku, zznovu poklepani NENI dislike (zobrazi se ikona), ale je to zkuseni like. IMO ta grafika je matouci... a ta ikona tam zustava na muj vkus prilis dlouho, stihl jsem prirozene prejit do sledovanych a pak do jine diskuze a ikona porad sviti. Mela by se schovat, kdyz zacnu delat neco jineho.

    Ale není cílem to nějak hejtit a doufám, že to tak nevyznívá :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam