• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOZER1Red Bull Air Race
    Vše o tomto nejrychlejším leteckém závodu. Šonka & Kopfstein
    rozbalit záhlaví
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    Game over.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Slzy i slova o hloupé chybě. Šonka v Air Race titul neobhájil - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/ostatni/martin-sonka-red-bull-air-race-ciba.A190908_063619_sporty_tof
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    QUIP: no prave, ze bohuzel uz nebudou :/ a minimalne par let (doufejme) zadny zavod nebude :/ Zkusim od kamarada, ktery tam pracuje/pracoval zjistit nejaky inside info :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    Moc jsem ten vyvoj kolem toho nesledoval a tak nejak jsem si myslel, ze jeste budou dalsi letosni zavody... no nebudou.
    Tak snad to aspon Sonka dotahne do uspesneho konce.
    Sonka Dominates Opposition In Free Practice | Red Bull Air Race
    https://airrace.redbull.com/en/news/sonka-dominates-opposition-free-practice
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    O vikendu nas ceka na nejakou dobu (doufejme) posledni zavod :(
    QUIP
    QUIP --- ---
    Tak oni uz to jednou prerusili. Treba se k tomu po letech zase vrati. Ale je to celkem smutny.
    GOZER1: Tezko by se tohle delalo zadarmo. Je to dost draha disciplina jak pro organizatory, tak pro teamy pilotu.
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    MERTLAS: Za všim hledej prachy.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    posledni zhasne... :(

    Red Bull Air Race Not To Continue Beyond The 2019 Season | Red Bull Air Race
    https://airrace.redbull.com/en/news/red-bull-air-race-not-continue-beyond-2019-season
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    LADINEK: jestli chápu správne tak hlavně kvůli "znečišťování životního prostředí" /a stížnostem na hluk, což je taky dost funny.../
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    HABRENKA: proc zrusena ?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    Tak Budapešť zrušena a misto ni se bude hledat jina lokalita v Maďarsku. to je peklo. Já to tam měla ráda, člověk si dal pohodicku víkend s výletem a nemusel celý dva dny tvrdnout na závodišti a resit cesty a parkování, výhled z ruznych mist, dopo lázně zoo nebo kafíčko... kua. Ten hluk mi nepřišel nijak hroznej a lid se taky slusne rozptylil po městě. .. no škoda :(, tím pádem letos asi nic. Jde to zas nějak divne do kytek. misto 10 závodu jich je osm a z toho se u tři neví kde budou :-/
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MERTLAS: no on tak nějak testuje a ladi porad od doby co je v master ☺, ted ještě nový motor... ale je dobrej a pozitivní k tomu, letos smůla... Ten pylon mne úplně bolel včera ☺☺☺
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    HABRENKA: Tak on ten letosek bral udajne jako testovani a pripravu a ladeni techniky na pristi rok... takze hold obet leteckym bohum a pristi rok na to oba s Martinem vlitnou zostra :)

    Super by bylo je mit na konci za sebou na podiu :) to by vsem vytreli zrak :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    moc hezky to bylo... Na to, jaký byl začátek sezóny divoký... Jen je mi lito letos kopfsteina, je dobrej a letos fakt škoda... Čas zabookovat hotel na příští rok ☺
    QUIP
    QUIP --- ---
    Tak a Šonka konecne slavi... zaslouzene ;)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    to jsou nervy :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    Tady vubec nehlasite, ze uz byly dalsi zavody (ani jeden jsem nevidel, protoze jsem na to vzdycky v ten den zapomnel)... a ze je Sonka na prvnim miste! :)
    Ale je to dost na tesno.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    QUIP: k stani předem i za 9eur právě. to jen debil jako Já jel nečekane na poslední chvíli ☺☺☺
    QUIP
    QUIP --- ---
    HABRENKA: Ten byl z tech placenych asi nejlevnejsi. Listek snad do 20E, ne?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    QUIP: Já byla loni ten lausitz ring a to nebylo tak zlý ☺. inu dobre vedet
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam