• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOZER1Red Bull Air Race
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    Tak Budapešť zrušena a misto ni se bude hledat jina lokalita v Maďarsku. to je peklo. Já to tam měla ráda, člověk si dal pohodicku víkend s výletem a nemusel celý dva dny tvrdnout na závodišti a resit cesty a parkování, výhled z ruznych mist, dopo lázně zoo nebo kafíčko... kua. Ten hluk mi nepřišel nijak hroznej a lid se taky slusne rozptylil po městě. .. no škoda :(, tím pádem letos asi nic. Jde to zas nějak divne do kytek. misto 10 závodu jich je osm a z toho se u tři neví kde budou :-/
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MERTLAS: no on tak nějak testuje a ladi porad od doby co je v master ☺, ted ještě nový motor... ale je dobrej a pozitivní k tomu, letos smůla... Ten pylon mne úplně bolel včera ☺☺☺
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    HABRENKA: Tak on ten letosek bral udajne jako testovani a pripravu a ladeni techniky na pristi rok... takze hold obet leteckym bohum a pristi rok na to oba s Martinem vlitnou zostra :)

    Super by bylo je mit na konci za sebou na podiu :) to by vsem vytreli zrak :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    moc hezky to bylo... Na to, jaký byl začátek sezóny divoký... Jen je mi lito letos kopfsteina, je dobrej a letos fakt škoda... Čas zabookovat hotel na příští rok ☺
    QUIP
    QUIP --- ---
    Tak a Šonka konecne slavi... zaslouzene ;)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    to jsou nervy :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    Tady vubec nehlasite, ze uz byly dalsi zavody (ani jeden jsem nevidel, protoze jsem na to vzdycky v ten den zapomnel)... a ze je Sonka na prvnim miste! :)
    Ale je to dost na tesno.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    QUIP: k stani předem i za 9eur právě. to jen debil jako Já jel nečekane na poslední chvíli ☺☺☺
    QUIP
    QUIP --- ---
    HABRENKA: Ten byl z tech placenych asi nejlevnejsi. Listek snad do 20E, ne?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    QUIP: Já byla loni ten lausitz ring a to nebylo tak zlý ☺. inu dobre vedet
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    HABRENKA: no ja to celaka jeste drazsi, proste jak vikendovej festak :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    HABRENKA: listky jsou vetsinou pekelne drahy. Zlata Budapest zadarmo :)

    ALI_EN: ten naval lidi zavisi hodne zavod od zavodu, kde to je. Nekde se lidi rozprostrou na obrovske prostranstvi, takze nikde neni prilis naval. Kdyz je to na mensim prostranstvi, tak uz muze byt vetsi chumel. Ale urcite si misto s detma najdete. Nebal bych se toho.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ALI_EN: ovsem ted jsem se koukla na listky a malem to se mnou seklo :-O
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    HABRENKA: jo, i me dost desila predstava, ze budem sedet a kazdej na kline jedno neklidny dite. pokud se da vpohode v ty standing arene pohybovat, chcem tam. jen jsem se bala aby tam benyl natresk jak nekde na demonstraci s tim, ze se starsi dite pravdepodobne za dve vteriny nekam ztrati a jediny vhodny misto pro nej bude u nekoho na koni.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ALI_EN: jo, neutracela bych zbytecne za sezeni a dala si tam neco dobryho :D (nebo mrknout k hangarum...)
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    HABRENKA: ok tak nejak bysch si to idealne redstavovala, proste jak na leteckym dnu. tak dik
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ALI_EN: byla jsem loni lausitz a neprislo mi k cemukoli mit listky na sezeni, ale nekoukala jsem, jak to ma rozhozeny ted to rakousko. decka tam mivaj nejaky zazemi, skakaci hrady, zabavej se pri foceni figurin a tak, sem tam mrknes na letadla kdyz zrovna poletej... za mne k stani na stranu nekam staci, navic s detmama
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    byl jste nekdo s malejma detma nebo videli jste, jak to rodiny delaj? chcem ted k Vidni, mame ctyrletyho a rocni.
    vybiram listky a nevim, jestli ma cenu k sezeni (deti budou bez mista) anebo jestli vzit ke stani... to zas nevim, jak probiha, jestli je tam nahustenejch nejak moc lidi tak to asi nebude ono.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    QUIP: to je mi jasný že to musí bejt hustý, já už pár přeletů viděl (přecejen jsem vystudoval leteckyho mechanika) ale ta C-17 byla prostě v kontextu celýho víkendu ve znamení těch "prcku" impozantní ;-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    LADINEK: jestli chces poradny zazitek z preletu, tak doporucuju v pulce cervence navstivit Flying Legends v Duxfordu.
    Kdyz jsem tam byli, tak na zaver nad divakama preleti sestava vsech vystupujicich letadel, coz v te dobe bylo asi pres 50 kusu WW II stroju, od stihacek po bombardery. Neuveritelny zazitek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam