• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOZER1Red Bull Air Race
    QUIP
    QUIP --- ---
    Ja ted prisel domu a nevim, co se deje. Online je ted jen nejaky povidani. Jaky je stav?
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    cíkrávo to jsou nervy! :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    tak nakonec posun zatim celkem o 45 minut...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Redbull je live - ale zavod je o 20 minut odlozen kvuli desti.

    Ceska televize jeste nejede...
    TARGI
    TARGI --- ---
    MERTLAS: už se nemůžu dočkat. :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    nooo.... tak sice jsem nakonec nuedrzel vicka... ale dneska to bude celkem nervak :)
    TARGI
    TARGI --- ---
    MERTLAS: díky
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    kvalda live na fb redbullu :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    MERTLAS: tak zrovna tentokrat jsem to uplne propasnul a precetl jsem si az dneska rano vysledky :(

    Kazdopadne Sonka jede! Drzim palce, at mu tohle umisteni vydrzi :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    QUIP: zitrejsi kvaldu a zavod dava ceska televize na webu live :)
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    QUIP: Já koukám vždycky na ten originální stream, kterej byl v ideálním čase v neděli po obědě. Český prostřih a komentář to akorát kazí.
    QUIP
    QUIP --- ---
    GOZER1: Na to, ze ma CR v tomhle sportu hned dva zavodniky a jeden z nich je prvni v tabulce, by tomu na CT Sport taky mohli davat prostor v lepsim case, nez ze to daji po prodlouzenem volejbalu od pul dvanacty... to jsem fakt uz nedokoukal. :(
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    Portské poteče proudem, říkal Šonka po výhře před 650 tisíci diváky - iDNES.cz
    http://sport.idnes.cz/sonka-po-vitezstvi-v-portu-ddv-/sporty.aspx?c=A170903_211643_sporty_rs2
    QUIP
    QUIP --- ---
    No taky jsem z tech televiznich kamer soudil, ze to proletel normalne a bohuzel v tomhle pripade neukazali zaber z kamer rozhodcich... takze je asi pravem dost nastvanej. Celkove maji oba cesky piloti dost smulu. Litaj uplne super casy, ale vzdycky tam k tomu seknou nejakou penalizaci a je po radosti :(
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    Tak Kopfstein dostal peknou ranu.
    QUIP
    QUIP --- ---
    GOZER1: ja tentokrat ne, ale ZIGI jede. Ja bych rad letos dal Porto, ale zatim cekam na akcni letenky... ktery asi nebudou :(
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    QUIP: Takže jedete zas?
    QUIP
    QUIP --- ---
    GOZER1: Snad letos vyjde pocasi lip, nez loni, kdy prvni den zrusili uplne a druhy den vzali jen ve zkratce ... a my jsme v Budapesti promokli az na kost :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam