• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOZER1Red Bull Air Race
    Vše o tomto nejrychlejším leteckém závodu. Šonka & Kopfstein
    rozbalit záhlaví
    QUIP
    QUIP --- ---
    HABRENKA: Ja tam byl jednou a to bylo zrovna hnusne, ale jinak me Budapest prekvapilo jako vazne krasny mesto. Doufam, ze se mi postesti se tam jeste nekdy vydat a nejlepe to spojit s Air Race, protoze ty letadla nad rekou jsou proste nejlepsi :)
    Drzte palce ceskym pilotum a doufam, ze mate lepsi pocasi, nez je ted v Praze
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    tož hezké to tu je! A zatím i krásné výsledky... jsem tu potřetí a pořád dobrý! rozhodne jako destinaci Budapešť doporucuju...

    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    kdyby nahodou, tak nam odpadli dva lidi na budapest, jak na cestu, tak hotel. ubytko zitra klidne zrusim, ale je kousicek od centra, slusny cisty hostel, 5min k rece. a jeden az dva lidi muzeme vzit do auta (patek ca 13:00 odjezd z prahy, navrat bezprostredne po finale).
    QUIP
    QUIP --- ---
    TARGI: tak ja si vzpominam na destivou Budapest pred 2 lety a tam nam byla zima i v cervnu :)
    TARGI
    TARGI --- ---
    QUIP: za mě právě spíš duben nesnáším horko:D
    QUIP
    QUIP --- ---
    TARGI: to ja bych i preferoval Cannes, ale ne v dubnu. To je moc brzo a jestli bude hnusne, tak co tam? :)
    TARGI
    TARGI --- ---
    QUIP: a to já bych to viděla klidně i na Cannes :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    GOZER1: uz jsem na to koukal par dnu zpet a jestli nepridaji nic jineho v Evrope, tak bych letos asi zkusil znovu Budapest.
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    tak nakonec to byla technicka chyba spolu s par drobnejma leteckejma...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ale co me stjene jako na F1 hrozne stve, tak je ta zimni pauza :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    MERTLAS: a hlavne oproti F1 je na Air Race super, ze vysilani neni uzavreny, naopak to RB posila online, takze na to clovek muze koukat uplne kdekoliv! A bonusem je, ze to Ceska televize taky vysila :) joo F1 se ma co ucit :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    to je kruty... jezis to je tak kruty... nebejt ani na stupnich a ani nemit titul... no hold hero or zero :) ale i tak je to obrovskej uspech!
    TARGI
    TARGI --- ---
    QUIP: souhlas
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ale jako musim rict, ze dlouhy leta jsem sledoval formuli 1... porad ji mam rad, ale to, jaky nervy jsou tady v tomhle sportu... to je uplne o necem jinym! :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    No co, prohrat s nejlepsim neni ostuda a Muroya dneska predvedl neuveritelny let. I tak ma Sonka pred tretim (v celkovem poradi) naskok o 14 bodu. Na to, jak se mu lonska sezona vubec nevydarila, tak letosek proste super a snad mu to vyjde na mistrovsky titul pristi sezonu.
    I takhle si zaslouzi velkou gratulaci!
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    aach jooo :/
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    tyjo ale tam musela bejt nejaka technicka zavada nebo nevim... proc by to letel takle divne.... :O
    QUIP
    QUIP --- ---
    Tak ze to dopadne az takhle zle, to jsem necekal :(
    Skoda, fakt jsem mu to pral
    TARGI
    TARGI --- ---
    Škoda
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    no doprdeleeeee
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam