• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAKUBMOKRISCrossout
    PIETA
    PIETA --- ---
    Tak jak se vám hraje?

    Já měl týden pauzu kvůli dovolené, tak jsem ve volných chvílích přemýšlel o tom, jak si udělat rychlé vozítko, co by zvládlo otravovat nepřítele a přitom zabrat aspoň dílek báze, aby se to kdyžtak dalo vyhrát na timeout, a to celé na nízkém power levelu, aby tam nebylo moc dronů. První pokusy to realizovat dopadly katastroficky, ale teď jsem došel k něčemu, co aspoň trochu funguje - kabina Growl, oblepená nomádími a scavengeřími díly (nic jiného stejně nemám), tři bílé kulomety a dva raketové boostery na rychlejší přemisťování. Dokud se držím od nepřítele dál, tak se to moc nedá dohnat, a přinejhorším něco taky ustřílím.

    Akorát na medium wheels mi to moc nedrží na zemi a špatně se to ovládá. Ještě musím pořádně odzkoušet, jak se to bude chovat v různých kombinacích steering/nonsteering wheels.

    Zásadní slabina ale je, že při tomhle stylu hry se dost pomalu nabírá zkušenost, a zatím jsem nepřišel na to, kam do vozítka umístil fuel barrel, aby z vítězství bylo víc peněz.
    CHAINER
    CHAINER --- ---
    HONZA_1980: I ty trash itemy nejsou uplne k nicemu, protoze se z nich pak craftej modry veci. Takze i ty lidi kupujou. Zadnej super vejvar z toho ale neni no :)
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    HONZA_1980: Modry veci ziskas z beden za plneni ukolu. Budto se ti budou hodit, nebo je prodas.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    FELCARKILLER: a já taky psal, že mám jen hromadu krámů, které mají všichni :-)
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    HONZA_1980: Ty prachy mizes ziskat tak, ze prodavas veci v aukci. Vsak jsem to psal.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    CHAINER: uvidíme, zatím mám myslím lvl 8, takže ani nic, co bych mohl prodat, protože to už mají všichni ostatní
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    FELCARKILLER: pay2win mají být ty workshopy za prachy
    CHAINER
    CHAINER --- ---
    HONZA_1980: Na 10tym lvlu dostanes bednicku, ze ktery (pokud nemas extra smulu) dostanes modrou vec - tu muzes prodat a rozjet craft.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    Samozrejme pokud mas i nejakej real life, muzes si ty ingame prachy poridit za real cash a tim usetrit cas.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    HONZA_1980: Normalne muzes itemy prodavat ostatnim lidem v akuci, za to dostanes prachy a za ty zas muzes porizovat jiny veci/craft sloty.

    Co je na tom pay2win?
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    HONZA_1980: No mě to taky zatím připadá dost komplikovaný a jsem z toho stejně zmatenej, jako ty.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    JAKUBMOKRIS: já zatím moc nepochopil ten systém aukcí, v podstatě teď jenom drandím s kulometama do zblbnutí, jenom abych se vyleveloval a něco se mi odemknulo.

    jinak jestli ty lepší workshopy (kde bych si mohl udělat i něco lepšího) v rámci frakce budou jenom za prachy, tak to bude asi dost pay to win.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Myslíte, že to bude hodně pay to win?
    CHAINER
    CHAINER --- ---
    A pri tom sledovat nejakyho posledniho zakempence s TOWkou :)
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    ta kokotina nemoct se vrátit do garáže když chcípneš, to je do nebevolající :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam