• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    Obecně plkací, otevřená a nemoderovaná alternativa k diskuzi "Česká Pirátská Strana". Stávající klub [ Česká Pirátská Strana ] slouží spíše k prezentaci aktuálního dění ve straně a oficiálních názorů strany a jejích členů, případně k debatám s příznívci... a samozřejmě přitahuje pozornost během předvolebních kampaní. No a rozmohli se nám tam odpůrci a trollové, kteří samozřejmě s napětím očekávají moment, kdy začnou být jejich příspěvky mazány, případně kdy dostanou ban. A právě v tenhle moment vzniká potřeba obecného kecacího prostoru, pro různé Pirate-related flamewars, které by v oficiálním moderovaném klubu mátly příznívce a potenciální voliče a vůbec obecně zabíraly prostor.
    rozbalit záhlaví
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: veverka je jiny kafe, souhlas.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: my jsme s ním dál spolupracovat nechtěli. Já se s ním ani nikdy nestýkal, vím, že neměl dobrou pověst.

    Legalizaci konopí u nás na kandidátce zastupoval vegetarián ze sdružení Legalizace.cz Robert Veverka. Podle mě velice inteligentní a příčetný člověk.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONCKA: myslim, ze dvoraka bys do pice slusne neposlal. on byl fakt neprijemnej a legalizacni veci spis skodil. a to ze si to mel zadarmo, jeste neznamena, zes to mel jakkoliv legalne. ja si taky huleni pestuju a koupil sem nekdy naposledy v minulym stoleti :D

    a jestli ti jde ukazat na to, ze kalousek byl pred osmi lety nalitej, no to je asi spatne a pak by se meli pirati opet postarat o to, aby zase vstoupil v platnost zakaz prodeje chlastu v parlamentu, kterej tedka Ondracek zrusil, protoze pry poslanci stejne chlastali v kancelarich.
    Kdekoliv jinde v normalni praci dostanes za chlast na pracovisti okamzitou vypoved.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    VYHULENY_UFO: bylo mi 27, ale o nejakou legalizaci jsem se nezajimal, protoze jsem to mel zadarmo, na to aby me zavreli jsem toho nenosil moc. souvislosti s timhle jsou mi ukradeny. Ja bych je taky poslal do pice Kdybych byl poslanec, tak bych je do pice poslal slusne, ale na to tam byl kalousek moc nachcanej.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONCKA: chachachaaaach... tak nejsem dalek od pravdy.

    protoze pomateny Dvorak piraty podporil

    Piráti & konopí
    https://www.dusandvorak.cz/pirati-konopi.php
    Proč jsem podpořil Piráty ve volbách do parlamentu v roce 2010?
    ...
    Piráti jsou mladí a vzdělaní lidé, žádní zloději na internetu, jak si někteří lidé mylně myslí.


    //a kdybych byl ja v pozici kalouska, tak dusana poslu taky do pice i s piratskou propagandou, jelikoz to co predvadel s konopim byla skodici prace. co s curakem, kterej jeden rok zasadi pres 300kytek, fizli mu to seberou, dostane podminku a dalsi rok zasadi 500kytek a mele hovna jak to ma na lecbu? :D :D

    //myslim, ze uplne nechapes souvislosti, buhvi kolik ti v roce 2010 bylo, kdyz vznikla strana piratu, ale mam takovej pocit, ze dnes by se pirati k dusanove podpore prilis nehlasili. pirati ve svy dobe proste pritahovali vselijaky existence.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    VYHULENY_UFO: to video jsem videl pred temi 8 lety, to co tam kalousek rikal si pamatuju, ale nejakej dvorak je mi ukradenej
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONCKA: si delas prdel? ty nevis kdo je dvorak, prestoze ho zna kazdej pirat a navic je v uvodu toho videjka napsan velkym pismem vcetne webiku. ze tys to videjko nevidel a jedes jenom podle titule? :D :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    VYHULENY_UFO: ja vubec nevim kdo je dvorak, ale na tom videu imho i o sobe kalousek tvrdil, ze je kokot, on mel pekne navato
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONCKA: to ze je dvorak kokot, neni nic novyho. vzdyt ho soud tusim zbavil svepravnosti... ale je fakt, ze ve svy dobe dost ovlivnil nektery mlady lidi, kteri hledali spravedlivejsi a zelenejsi svet :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    VYHULENY_UFO: chtel si zdroj, kde rika kalousek neco o kokotech a neco o kokotech tam padlo
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONCKA: ach, videl sem pomateneho Dusana a vypnul sem... to ma bejt jako argument? :D
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: vidis a zase tu taky neco rikas a nijak to nedokazujes ;-) Hlavne ze chces po druhych, co sam nedelas :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: Ty tady lzes az se ti od huby prasi
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: zaseknul ses, kolovratku :-)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: Dokaz to :D
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: ty svoje taky nedokazujes, proc bych mel ja? :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: takze jestli neco kalousek rikal o kokotech (i kdyz tomu prilis neverim, zdroj pls), mel nejaky realny zaklad, protoze kdo z piratskych 512 kousku je v dobry forme.

    no a kdyz reknes, ze jsi mnohem spokojenejsi, kdyz nemas funkci a ze ti staci jenom davat ukoly tem, kteri pracuji, za zle ti to nikdo mit nebude. tohle mi dokazali rict i nekteri vlastnici v mem malem spolecenstvi.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: Kalousek Pirátům nadával do kokotů.. a to těm velmi konkrétním, co teď s nima sedí ve sněmovně.

    Hele, já připouštím, že je určitá neschopnost stranu spoluzaložit a pak za ní nesedět v tý sněmovně... ale když Piráti v roce 2009 vznikali, nebyl jsem sociálně a psychicky v dobrý formě a věděl jsem to o sobě.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: dokaž své tvrzení
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: ty toho nevis :-) tim se prece nebudeme vzrusovat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam