• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DANYSEK: holt piratska logika. takhle na internetech je to docela prdel, ale desi me predstava, ze by se to presunulo i do offline reality.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: viditelne neumis cist... byl to NIEKT0, kdo si zacal stezovat... kdyz tu on v souladu s poslanim klubu zatrollil nejakeho seriozniho zajemce... :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: proč by tady v tom případě nemohl proti tobě trolit?

    Tohle audítko bylo založený na trollení tebe, dochází ti to? :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DANYSEK: a to nepocitam, az se zavede nepodmineny zakladni prijem, tak prvni po cem pujdou bude drahy a luxusni zbozi, protoze xchaosovi ze vzorecku vyjde, ze tento typ zbozi je zbytecny, tak se na nej uvali dan z luxusu.

    vitejme v bolsevistanu.


    //kazdopadne je hezky, jak se pirati diky sve online hre na politiky pomalu uci, jak takovej stat funguje a k cemu sou treba dobry dane.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NIEKT0: vis kde sem? tohle auditko udelal xchaos kvuli tomu, aby se netrolilo v ofiko auditku. takze bez do piratsky prdele a chvili nevylejzej.

    MOSTLY TROLLING
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MAKROUSEK: tak ze Pirati casto popiraji to, co sami hlasaji naprosto bezne :-) Nejdriv v programu napisou, ze prej odmitaji zvysovani dani, dokud se nebude s tim co se dnes vybere lip nakladat... a ejhle! Najednou hledaji prostor pro nove dane :-)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    NIEKT0: tvuj link je na krajskou organizaci, nikde tam nevidim link na tu mistni, tedy krome toho facebookoveho linku... viditelne ani pro tebe neni organizacni struktura Piratu natolik citelna a transparentni :-)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Roztomile je, ze Pirati chteji novou ekonomiku zregulovat. Prave naopak k autorskym pravum, ktera chteji deregulovat. Zatim jejich kroky zjevne vede jedina touha: "Ti, co si umi vydelat, tem musime toho co nejvic sebrat, protoze my tak uspesni byt neumime."
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    DANYSEK: akoze wiki.pirati.cz nie je vlasny system a nemas tam kontakty? po fesbucikoch liez nemusis. Na to, ze chces kritizovat politicku stranu, ale pritom ani nedokazes precitat prispevok na ktory reagujes... je malicko fail :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    NIEKT0: Hele, a to Pirati nemaj vlastni fungujici systemy - tedy napr. stranky s kontakty na mistni zdruzeni - ze je kvuli clenstvi u Piratu lezt po Fejsbuckach a cpat osobni data nadnarodni korporaci? :-) Na to, ze Pirati chteji menit statni IT a pritom nedokazes odkazat ani na vlastni web... je malicko fail :)
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    ufo: pls, nechces byt piratom, nemas ich rad, tak aspon nespamuj na relevatne otazky.

    LOBOOMF: nie som z trutnova, ale rychle hladanie mi naslo napr.:
    Krajské sdružení Královéhradecký kraj - Pirati.CZ
    https://wiki.pirati.cz/regiony/kralovehradecko/start
    https://www.facebook.com/pirati.trutnov/

    tak by som skusil napisat niekomu z nich.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LOBOOMF: hele, co znamena ten rozsypanej caj na konci vety? dostal si epileptickej zachvat, zes nedokoncil myslenku? :D
    LOBOOMF
    LOBOOMF --- ---
    Vyhuláku prosímtě Ty radši na mě nemluv jo? Nemám tě rád protože si horší než já! A to je co říct! =X-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LOBOOMF: to je nejakej problem je stahnout z torrentu? kopirovani trestny neni...
    LOBOOMF
    LOBOOMF --- ---
    Ahojv Pirátstvo, hele nevíte jestli v Trutnově je nějaký místo kde bych mohl potkat nějaký Piráty, a přidat se?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    A pak ze je u nas draho... :D
    - 2018 Cannabis Price Index
    http://weedindex.io/#fullstudy
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: veverka je jiny kafe, souhlas.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: my jsme s ním dál spolupracovat nechtěli. Já se s ním ani nikdy nestýkal, vím, že neměl dobrou pověst.

    Legalizaci konopí u nás na kandidátce zastupoval vegetarián ze sdružení Legalizace.cz Robert Veverka. Podle mě velice inteligentní a příčetný člověk.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONCKA: myslim, ze dvoraka bys do pice slusne neposlal. on byl fakt neprijemnej a legalizacni veci spis skodil. a to ze si to mel zadarmo, jeste neznamena, zes to mel jakkoliv legalne. ja si taky huleni pestuju a koupil sem nekdy naposledy v minulym stoleti :D

    a jestli ti jde ukazat na to, ze kalousek byl pred osmi lety nalitej, no to je asi spatne a pak by se meli pirati opet postarat o to, aby zase vstoupil v platnost zakaz prodeje chlastu v parlamentu, kterej tedka Ondracek zrusil, protoze pry poslanci stejne chlastali v kancelarich.
    Kdekoliv jinde v normalni praci dostanes za chlast na pracovisti okamzitou vypoved.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    VYHULENY_UFO: bylo mi 27, ale o nejakou legalizaci jsem se nezajimal, protoze jsem to mel zadarmo, na to aby me zavreli jsem toho nenosil moc. souvislosti s timhle jsou mi ukradeny. Ja bych je taky poslal do pice Kdybych byl poslanec, tak bych je do pice poslal slusne, ale na to tam byl kalousek moc nachcanej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam