• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Tak mě napadlo. Není možné, že kroužky pro Piráty ku kroužkům pro Stan byly v jiném poměru, než jak vyšly mandáty? Prostě Piráti měli tu smůlu, že se kroužky homogenněji rozprostřely a Stan měl kroužky daleko diferencovanější? U Pirátů každý kroužkoval toho, k komu inklinoval a u stanu se kroužkovali první 4, protože kromě Rakušana tam nikdo nikoho neznal (nebylo tam výraznějších osobností). Stálo by za to spočítat, pokud to jde, poměr těch co volili jakéhokoli Piráta a jakéhokoli Starostu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DANYSEK: s timhle materialem se volby proste vyhrat nedaj. :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    A po debaklu uz zoufale hledame trafiky pro odpadliky... :D

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    pirati dostali solidni volebni cocku. ocekavam, ze xchaos napise filosofickou stat, jak za to muze influencer vyhuleny_ufo.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    Jojo, kdyz volici rozhodli jinak, nez stranicky sekretariat chtel, tak je treba z moci uredni zasahnout :D

    Piráti po vykroužkování řeší kompenzace. Starostové slibují peníze, přepustit mandáty odmítají
    https://denikn.cz/723492/pirati-po-vykrouzkovani-resi-kompenzace-starostove-slibuji-penize-prepustit-mandaty-odmitaji/

    „Nechci to v tento okamžik komentovat, protože je to věc, která náleží do jednání s partnerem,“ řekl předseda poslaneckého klubu a člen vyjednávacího týmu Pirátů Jakub Michálek. Podle něj koaliční smlouva podobné věci upravuje.
    Odkazuje se na článek 11.7. „Pokud v důsledku preferenčních hlasů získá mandát poslance jiná koaliční strana než určuje dohodnuté pořadí na kandidátní listině, zohlední koaliční rada a celostátní lídři obou koaličních stran ve svých rozhodnutích vhodnou formu nefinanční kompenzace,“ uvádí dokument.
    Jestli to automaticky znamená, že Pirátská strana bude na dnešním jednání chtít přepustit mandáty, Michálek neřekl. „O konkrétních opatřeních nechci spekulovat. Budeme to řešit partnersky. Soustředíme se na hlavní úkol. Pro nás je klíčové dodržet slib voličům,“ dodal.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: Polansky je baba....? Nevsiml jsem si :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HOWKING: njn, ten kroužek chyběl Polanskému. Ale já se taky nevytáhl, poslance jsem kroužkoval jen 2 a ještě ty špatné :-/
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    XCHAOS: No já taky kroužkoval. A baby. Možná i tahle kampaň uškodila. (ale u mě konkrétně ne, já vždy kroužkuju baby)

    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: nebo se proste zas projevil ten pytel blech... kdy cast strany, po prohranem vnitrostranickem boji se nedokazala pres tuto prohru prenest a postavit se za vetsinovy nazor (ktery prosazoval koalici se STANem) :-) Je to videt i bezprostredne po volbach, kdy presne tihle lidi uz hulakaji, jak by meli jit Pirati do opozice. Ivan - ten se aspon zachoval jako chlap a dostal svemu zavazku, se kterym sel do voleb - kdyz memorandum o spolecnem postupu podepsal. Ale Profant uz hned po volbach zas zacal kopat do ODS i v mediich, o dalsich kriklounech na foru nemluve.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: výsledek Dostála na preferenční hlasy ukazuje, že samozřejmě, vnitřní strana spíš dala na to, kde se s kým náhodou zkamarádila a neuvědomila si, jak klíčové pro ně je, aby členská základna stála pevně za nima....
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HOWKING:
    HOWKING: njn, ona to je taková narážka, že i slušný šéf se pořád chová jako šéf. je to zfejkovaný ale právě Ivanova představa nějaké férovosti a rovnocenného partnerství je trochu to, co skončillo.

    Jinak jak jsem udělal průzkum jinde, preferenčních hlasů pro Piráty nebylo zrovna málo. Akorát nebyly dost soutředěné, no.
    [XCHAOS @ Česká pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu ]
    jen jsem bordelář a nemůžu najít to URL, ze kterého jsem ten praha.txt přes clipboard grabnul. na volby.cz jsou v téhle tabulce u preferenčních hlasů nuly, shit, jak je to možné? na opendata.cz zase nejsou HTML verze...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---


    ...jestli ono to, milej HONCKO nebude tim, ze vedeni strany chovani volice nijak ovlivnit nemuze... :-) Koalice nebyl spatnej napad, ale Pirati svymi kiksy behem kampane to proste tahli dolu, zatimco STAN to tahnul nahoru. Indicie tu byly uz dlouho pred volbama, akorat jste je boharovne odignorovali a z klesajicimi preferencemi jste nedelali vlastne nic a sami si vrazeli kudlu do zad svymi vyroky a postoji. Horka faze piratske kampane byla ve skutecnosti na teplote potrebne k uchlazeni tech nanuku :-)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS si zalozil vlakenko na foru :-)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    uz se perou, uz se perou...! 😂

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Tohle říká Ivanu Bartošovi? To je nějaký DeepFake video? Vypadá to tak. To by ta koalice hodně brzo zkončila. A to jako Šidlovi někdo hacknul stránku?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ⬛️⚫️ - Šťastné pondělí Jindřicha Šídla
    https://www.facebook.com/watch/?v=301032714801580
    Co to je? Jak tomu mám rozumět?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MAWERICK: aspon se clovek pobavi, ne? :-)

    Agroferti tisk ale komentar uz ma taky...
    Volby 2021 | Babiš podcenil SPOLU, amatéři Piráti, vyřízená KSČM. Experti hodnotí volby - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/volby/politologove-nazory-volby-do-poslanecke-snemovny-ano-spolu-fiala.A211009_205024_volby_lre
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DANYSEK: vyjebali? Srsly?

    ten politickej komentator mnel pravdu... mit otervreny forum neni nejlepsi napad :D
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    Fakt vtipna diskuze... jdeme do voleb v koalici a nenastudujem si system :-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam