• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    uz se perou, uz se perou...! 😂

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Tohle říká Ivanu Bartošovi? To je nějaký DeepFake video? Vypadá to tak. To by ta koalice hodně brzo zkončila. A to jako Šidlovi někdo hacknul stránku?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ⬛️⚫️ - Šťastné pondělí Jindřicha Šídla
    https://www.facebook.com/watch/?v=301032714801580
    Co to je? Jak tomu mám rozumět?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MAWERICK: aspon se clovek pobavi, ne? :-)

    Agroferti tisk ale komentar uz ma taky...
    Volby 2021 | Babiš podcenil SPOLU, amatéři Piráti, vyřízená KSČM. Experti hodnotí volby - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/volby/politologove-nazory-volby-do-poslanecke-snemovny-ano-spolu-fiala.A211009_205024_volby_lre
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DANYSEK: vyjebali? Srsly?

    ten politickej komentator mnel pravdu... mit otervreny forum neni nejlepsi napad :D
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    Fakt vtipna diskuze... jdeme do voleb v koalici a nenastudujem si system :-)

    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    proc na tom CTcku vsichni pocitaji Pirati mezi pravici? :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    No, sebereflexi zatim moc nezvlada ani XCHAOS :D

    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    KRAMERIUS: jj... jsem spatne zvolil slova :) mel jsem rict ze se mu ta alegorie povdela prave proto ze nikdy zadnou letadlovku (a vlastne ani vetsi valecnou lod) nepotopily :) (natoz nejak vazne poskodily)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    KRAMERIUS: no u Piratu zatim prevlada snaha hodit sve chyby v kampani na nekoho jineho... signaly, ze koalici drzi spise STAN byly uz dlouho pred volbama, ale Pirati to boharovne prehlizeli. Jestli budou knucet stejne, jako knuci Babis a neprobehne zadna sebereflexe, tak ztrati do budoucna jeste vic.

    Prej dezinformace za to muzou... co delal ten jejich slavnej team, ktery si na boj s dezinformacemi zridili? :D
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    MAWERICK: Ono taky ANO zatím neleží na dně, jen má trochu pocuchanou palubu a musí do přístavu přezbrojit.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DANYSEK: ale ta alegorie s kamikazde a letadlovkou se mu docela povedla :) (i kdyz realne kamikazde nikdy zadnou letadlovku nepotopily) :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    tak mile deti... vypada to na solidni vyprask :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    Zabava na Twitteru pokracuje :D

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DANYSEK: tak ja jsem vcera ocenil, ze xChaos tlumocil predsedovi Bartosovi nazor z nyxu, ze si vyhuleny_ufo mysli, pan Rakusan je do diskusi vhodnejsi kandidat.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    Koukam, ze Piratstvo horkou cast volebni kampane v CR pojalo tak, ze radsi jezdi na vylety do Francie... :-) Jen nevim, jestli na zavistiva selficka z vyletu nekoho ulovi :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Tak asi s Fialou shodnou, že koalice jsou největší ne-téma letošních voleb. 101 hlasů bude 101 hlasů a prezident je bude muset respektovat - může jen nějaký čas obstruovat, ale ne donekonečna (ano, byla by to taková pěkná ústavní krizička, to je pravda)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DANYSEK: ok, jsem myslel, že vystupujou jako jedna srana, no nic
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    PALEONTOLOG: Ano, ale vitezna strana... nikoliv vitezna koalice. A obe koalice do PSP vstoupi jako samostatne kluby jednotlivych stran, co je tvori...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam