• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hřib je klasický psychopat. Takoví lidé jaksi z podstaty věci neoplývají schopností sebereflexe.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    #funfact ...i v Praze skoro vsude Pirati tratili... :D (ukradeno zde), ale to Hrib nahlas uz nerekne... ten se pochvali, jak ma skvely vysledky... :D

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DOCKINEZ: je pravda, ze po utoku na pearl harbor americani internovali vsechny japonce na svym uzemi do lagru.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    A přístup "neházejme je všechny do jednoho pytle" je fajn v míru, ale ve válce hraničí s naivitou a musí jít stranou.

    Máme tu 400+ tisíc uprchlíků z UA, postarat se o ně je priorita.

    Ruští ufňukanci nejsou priorita.

    Je to takhle jasný?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Navíc já fakt nejsem zvědavej na to, aby poté, co jsme jim odsud vypakovali z ruský ambasády kdoví kolik rezidentů rozvědky, se sem natáhli znovu zamíchaný mezi "uprchlíky".

    Nasrat. Ani jednoho "uprchlíka".
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    NIEKT0: a mimochodem, ti co odvadi z demosek... rozhodne nemaj prachy na to, aby ze zeme zdrhli. Zdrhaj jen ti skutecne majetni, co se ti na nejake demonstrace z vysoka vykaslali. Chapu, ze to uz ty videt taky nechces :-)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    NIEKT0: A ja to vidim jinak - Rusaci maj ted jedinecnou sanci vzit od Putina narvane bouchacky do rukou a obratit je proti vsem tem, co Putina v tom, co dela aktivne podporuji. Ano, par jich u toho asi padne... ale pokud je jim osud jejich vlastni neni lhostejny, meli by s tim aktivne neco delat. Zevnitr sve zeme, ve ktere notabene setrvavali az doted - aneb muzes si cvicne polozit otazku, proc doted drepeli na zadku a mlceli... ne, ti co zdrhaji (az) ted si fakt soucit nezaslouzi, tem bylo doted deni na Ukrajine prinejmensim ukradeny (a nebo ho primo podporovali).
    To co zdrha tedka jsou normalni vycuranci, co resi jen sami sebe a sve pohodlicko ;-) A doma by se nevzepreli ani nahodou. Narozdil treba od tech, co zdrhali v '48/'68 od nas (a s vedomim, ze skonci v nejakem defacto koncentraku - protoze utecenecke tabory na zapade rozhodne nebyly zadny petihvezdickovy hotel)... ty sis proste do "modernich" rusaku namodeloval moralni vzorce nasich dedu, ale ona ta motivace dnesnich rusaku je proste jina. Ti ani nemaji v planu bojovat s (nelidskym) rezimem sve zeme.
    A ano, obcas nestaci jen se postavit s cedulkou na namesti a tim "vykazat nejakou cinnost". Takze kdyz se ptas, co bych delal ja - ja bych si si tu bouchacku pridelit naopak nechal a vymyslel o zpusobech, jak to zlo nicici moji rodnou vlast znicit. A urcite bych nebyl sam...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    NIEKT0: Haló, budíček! Takhle to s válkama chodí - navlíknou tě do mundůru a pošlou zabíjet cizí lidi kdoví kam. A nikdo se s tebou nesere a nikoho nezajímá, co chceš nebo nechceš.

    Gratuluju, žes na to přišel v roce 2022.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    jo videl jsem na internetu nejaky odvedeny ajtiky 30let a vic, par duchodcu, nekolik beznohych a vsichni si musi vystroj koupit za svy penize. dostanou je zrezly kalachy :D
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    DANYSEK: Ti rusi ktorych teraz vyberaju tiez maju za sebou zakladnu vojensku sluzbu (z 99%, az na tie "trestne" odvody ze demosiek a podobne). Ale pozrel by som sa ako by si sa tvaril, keby ta prikazom vyslali bojovat niekam do zahranicia, do nejakej nezmyselnej dobyvacnej vojny (ktora ani nejde nijak rozumne ukoncit). Pretoze to je to, co sa tym rusom co zdrhaju deje.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ocividne piratska strana neni ministr zahranici Lipavsky.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    NIEKT0: Strilis hodne vedle, ja jsem normalne odvedeny... a i mam za sebou mj. vykon zakladni vojenske sluzby :-) A strelba neni ani dnes vec, ktera by mi byla cizi. A pokud by nedejboze doslo na situaci, kdy me podle (naseho) branneho zakona povolaji, ja bych s tim problem nemel.
    Navic, nebyt tech kannonfuteru (at se drzime slov, kterym rozumis), tak dnes si takhle svobodne na internetu vysoce pravdepodobne nezvanis. Ale chapu, WW2 je uz prilis daleko na to, aby mlada generace humanistu dokazala ocenit i jejich zasluhy na tom, ze oni muzou sirit sve plky. Mimoto v soucasnych civilizovanych vojenskych doktrinach (kam patri i ta nase) se s kanonenfutry jaksi uz nepocita... ale to by ses o to musel aspon trosku zajimat a nemit jen naucenych par frazi, ze? ;-)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Falešný humanismus at its best.
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    DANYSEK: Tak konecne vidim ako ten "internet" vyzera. (sudiac podla teba som uz trochu stracal nadej:)

    Skoda ze aj tebe nehrozi ze by si sa stal kannonfuterom, mohol by to byt zaujimavy osobnostny prerod.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    NIEKT0: a dokonce se ti smeje i internet :) Dokonce v tve materstine :D
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    Pro NIEKT0 nazor nepopularni... lec pravdivy, ale to on neprizna... :)

    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    NIEKT0: humanismus... pro ty, co na to maj (prachy), na letenky co ted vubec nejsou levny... a berou to spis jako delsi dovolenou v cizine, ze? :D ...a samozrejme v hotelovem pokoji, na nejaky "azylovy tabor" se stany (aka to, v cem zili lidi, kdyz odchazeli od nas) zaponente, to neni prilis "humanni", a silne pochybuju ze by se to te sorte lidi co z Ruska realne ted prcha libilo... :D Ti by se spis nakvartyrovali nekam do Varu do honosnejch cinzaku, zejo... ty "humanisto". To jsou normalni vycuranci, to s humanismem nic spolecne nema.
    Me je talianka toho casu u zadku (ano, jsou to volby a muzou vyjit ruzne). Lidi, co objimaj rusaky - co kdyz dojde do tuhyho, tak zacnou jen zdrhat pred odpovednosti, kdy "doma" realne neudelali nic "proti zlu" - serou podstatne vic, nez nejaka babka "jen" s blbejma kecama... krev z rukou rusaku nic jen tak nesmeje a neprebije. A je fuk, ze ne kazdy vzal do ruky bouchacku... protoze... "jedina nezbytna vec k triumfu zla je necinnost dobra".
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    DANYSEK: Ta tvoja nejaka talianka, mimochodom este nahnedlejsia nez ty, ma s putim dost nadstandardne vztahy, viz anexia krymu a podobne. Tazke volby, co?:)
    (a inak nie som rusofil, ale humanista)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    NIEKT0: jo, takze kdyz tu nechci rusaky (notabene ty, co na ten utek "maji" a prekvapive zdrhaji az ted, kdyz by meli narukovat... a buhvi kolik z nich si jen sunda samolepku "Z" ze svych kocaru) , tak musim podle tebe hned libat nejakou talianku? :-)
    Ty mas fakt zajimava zjednoduseni. Rusofile :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam