• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VITEX: já jsem taky nevěděl, že jsem skončil, ale když to píše VYHULENY_UFO, musí to být pravda!
    VITEX
    VITEX --- ---
    VYHULENY_UFO: Safra on skončil ?!?! Se mi ani nepochlubil ... já se taky dycky všechno dovim poslední. Co teď s piráty bude ? xCh byl moje divoká karta a s kámoši anarchisti jsme si vždycky před volbami dělali chutě že esli se xCh dostane do sněmovny tak ji rozloží takovým způsoběm že se republika už nedá dohromady a teď toto no :(
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MAWERICK: no protoze ten neni tak radikalni, jak by si borci z "Posledni generace, z.s." prali :-) Zeleni se k tomu celkem pridavaj - i kdyz nekteri uz take zacinaji chapat, ze si tim muzou vic nasrat do bot. Co jsem tak koukal, tak nikdo moc nezkouma mozny dopat i do MHD, ktera to zpomaleni asi taky schyta :D
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DANYSEK: no tak jasne to ja vim. jen mi teda neni jasny proc a za co to chyta houbickar? Jako ze uz to davno nezavedl?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MAWERICK: ne, ze padesat, nedejboze vic je moc a vsude chci tricet :D https://www.novinky.cz/clanek/krimi-aktiviste-v-praze-bojuji-za-30-km-h-blokovanim-aut-mate-smulu-vzkazal-ridicum-magistrat-40424942
    Zejtra prej vyrazi odpoledne zas :D
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DANYSEK: Jakože je 30 a mělo by to být 20 nebo rychlost chůze manika s červeným praporkem? :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MEMNON666: tak si najdi na twitteru flejmy kolem plosnych tricitek tedka... :D Hrib to tam od pumpickaru a treba i Zelenejch docela schytava.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    VYHULENY_UFO: tak to ani v osobnim zivote, co jsem tak pochytil okolo :) nejen v tom politickem...
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    VYHULENY_UFO: pokud máš na jejich kvantifikování nějakou spolehlivou metodu tak neváhej a poděl se s námi o predikce volebních výsledků, ostatně pak můžeš za pár let srovnat jak jsi se trefil
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MEMNON666: ano,socialni site ...
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    VYHULENY_UFO: máme snad lepší přibližný ukazatel voličských nálad?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MEMNON666: volebni modely tri roky pred volbami? ale jdi ty brebto... posledne to taky vypadalo na vic nez par poslancu.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    VYHULENY_UFO: zatím to tak nezní
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NIEKT0: no to ja nevim, ale v tom pripade se mu prilis nedari...
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    VYHULENY_UFO: Az na to ze neskoncil:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    od ty doby, co u piratu skoncil xchaos, to jde s tou stranou do haje. pirati z nyxu by se meli pochlapit, protoze jinak po pristich volbach zamiri jejich partaj za unii svobody, zelenymi a socialni demokracii
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    NIEKT0: Ano, Profant uz namestna nedela, ma smlouvu na jakehosi poradce... a neni znamo, na zaklade jakeho vyberka... :D To je takove to kazeme vodu, ale sami pijeme vino.

    Rec je nicmene primarne o tom, ze Pirati drive kritizujici ruzne politicke trafiky pro stranicke kolegy tyto trafiky pro odpadliky z parlamentnich voleb aktivne vytvari, ze? ;-) Mame tomu rozumet tak, ze tyhle trafiky uz nevadi, protoze se to schova pod zmenu od 1.1.2023? :D
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    DANYSEK: Od 1.1.2023 su namestci uz iba politicki. Ktora strana vybera namestka je vecou politickej dohody v koalicii, zjavne si to takto dohodli, a za nieco povymienali (napr. na MZP pirati nikoho nemaju, ci je to rozumne je na dalsiu debatu, osobne ten nazor nemam, ale pravo na to maju). Profant na mmr namestka uz nerobi.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MAWERICK: koukala jsem na ty návrhy... Nevypadá to špatně, ale rozhodně jsou to úplně nové budovy.
    Pokud by to stavěli stejným tempem jako tu okolní zástavbu novou, tak to by mohlo být docela rychle třeba za 2 roky hotovo.

    Jenom se těším, že až se lidi nastehujou do nový budovy na náměstí, tak budou opět řvát, že je tam rušno XD jako to udělali po rekonstrukci Sofijaku, na kterej sice každej nadává, ale vrátil se tam život a lidi, děti i mladý. Takže za mne nakonec dobrý.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    GRANTORINO: Na druhou stranu to fakt nechceš pokud bydlíš kdykoliv poblíž... Tohle bourat a stavět znova bude peklo... Pokud to fakt udělají tak to snad jen vyvrhnou a znovu naplní vniyrek:)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam