• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Janka by mohla s Chaosem zalozit novou stranu. tema by meli a radi by jiste dali do placu sve rodinne majetky.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    https://twitter.com/PiratIvanBartos/status/1660179512036917248


    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    myslim, ze pirati klepou posledni volebni obdobi. rip nebo F levicova strano pomatencu z internetu.
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    MEMNON666: dobry :))))
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MRAKY: Co stojí za 6 tisíci lety patriarchátu? ;)
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    https://twitter.com/JakubSzanto/status/1653693516474613760



    tohle je nejaky fake, nebo je to opravdu fotka z mejakeho piratskeho mecheche? :)

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ipv6, neverending story...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    Tak Bartosova DIA funguje tak skvele, ze si hned na uvod vytreli prdel narizenim NUKIB :-)
    Sice mame DANE od 1.1.2023 povinny, ale kdo by se s tim sral, zejo... :D

    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VITEX: já jsem taky nevěděl, že jsem skončil, ale když to píše VYHULENY_UFO, musí to být pravda!
    VITEX
    VITEX --- ---
    VYHULENY_UFO: Safra on skončil ?!?! Se mi ani nepochlubil ... já se taky dycky všechno dovim poslední. Co teď s piráty bude ? xCh byl moje divoká karta a s kámoši anarchisti jsme si vždycky před volbami dělali chutě že esli se xCh dostane do sněmovny tak ji rozloží takovým způsoběm že se republika už nedá dohromady a teď toto no :(
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MAWERICK: no protoze ten neni tak radikalni, jak by si borci z "Posledni generace, z.s." prali :-) Zeleni se k tomu celkem pridavaj - i kdyz nekteri uz take zacinaji chapat, ze si tim muzou vic nasrat do bot. Co jsem tak koukal, tak nikdo moc nezkouma mozny dopat i do MHD, ktera to zpomaleni asi taky schyta :D
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DANYSEK: no tak jasne to ja vim. jen mi teda neni jasny proc a za co to chyta houbickar? Jako ze uz to davno nezavedl?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MAWERICK: ne, ze padesat, nedejboze vic je moc a vsude chci tricet :D https://www.novinky.cz/clanek/krimi-aktiviste-v-praze-bojuji-za-30-km-h-blokovanim-aut-mate-smulu-vzkazal-ridicum-magistrat-40424942
    Zejtra prej vyrazi odpoledne zas :D
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DANYSEK: Jakože je 30 a mělo by to být 20 nebo rychlost chůze manika s červeným praporkem? :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MEMNON666: tak si najdi na twitteru flejmy kolem plosnych tricitek tedka... :D Hrib to tam od pumpickaru a treba i Zelenejch docela schytava.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    VYHULENY_UFO: tak to ani v osobnim zivote, co jsem tak pochytil okolo :) nejen v tom politickem...
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    VYHULENY_UFO: pokud máš na jejich kvantifikování nějakou spolehlivou metodu tak neváhej a poděl se s námi o predikce volebních výsledků, ostatně pak můžeš za pár let srovnat jak jsi se trefil
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MEMNON666: ano,socialni site ...
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    VYHULENY_UFO: máme snad lepší přibližný ukazatel voličských nálad?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam