DANYSEK: no, zase "Piráti", že jo, i když to rozhodl předchozí náměstek pro dopravu, nejspíš. No, a co se mělo dělat.... trolejbusy vůbec (když se podíváš na ty kopce, tak nafty se spálí fakt o hodně míň), nebo trolejbusy jen od SORu nebo Škodovky?
Ano, ten turecký výrobce je zřejmě riziko. Proto dal nejnižší cenu, no. Asi kritériem neměla být jen cena, ale ta výběrová řízení jsou obecně věda Já věřím, že se problémy podaří vyřešit a trolejbusy vyjedou. Nebo se vrátí výrobci, no. Netuším, co je to přesně za hru. Výběrová řízení jsou obecně složitá.