• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    SARGO
    SARGO --- ---
    UBU: Tak to je pech... kde to sakra bydlíš? Je to poměrně velký kus země a je tam vidět každý chodníček a pěšinka :-D

    UBU: Jenom z pětkovýho! :-))

    EVILMIND: ď :-)


    EVILMIND: Taky zatím vyčkávám a bojuju s čím mám :-) S vejcema jsem to ale bohužel vůbec neměla šanci vypozorovat, vzala jsem ten začátek dost hopem (během dopoledne budu 18). S míčema jsem si omylem pomohla včera, kdy jsem spustila dvojnásobek na vytáčení a tudíž jsem ještě musela letět ven :-D Přišlo mi, že i z těch prvních vajec šly pěkné potvory - vzhledem k tomu, že ty wild, co na mě útočí v přírodě, jsou pořád tak nějak stejně silné, ona ta čtyřstovka nebude špatná. Uvidíme.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: díky
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: podle me to sila/zdravi je obdoba IV - tj. maximum je 5

    KLERIK: recepty jsou v tech random truhlach

    UBU: teoreticky by se, kdyz do tohohle menu vlezes ve chvili, kdy stojis uvnitr, mel ten ctverec, kde jsi, rozsvitit zlute
    UBU
    UBU --- ---
    SARGO: Z ceho se vylihnul?
    UBU
    UBU --- ---
    UBU: Tak presne ceho sem se bal se potvrdilo... Proste sem nemel tucha co a jak a prvni portal byl hned vedle baraku. Evile, ty si rikal, ze kdyz budu na to spravnem miste, tak se to zkute rozsvítí, ze? Pole zorany a lepi se to na mohy kua. No, vezmu holiny a zkusim to...
    UBU
    UBU --- ---
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Kde se dají sehnat další recepty? Mám jen jeden a spoustu šutrů
    SARGO
    SARGO --- ---
    Otázka: můžu si sestavit kouzlo i bez receptu ve vlastním báglu?
    Mohou být síla a zdraví vyšší než pět?
    Kdy už sakra vystřelí děti do školy? :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    Welcome! :-D

    Mám fakt radost, vylíhnul se mi druhý gryf s obskurně vysokým CP těsně nad tisíc pět set - pak mám nějaké dvě čtyř stovky a zbytek níž - konečně vyhrávám suboje mágů, muhahá :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Augment your reality with magic and dragons!
    https://www.reddit.com/r/DraconiusGO/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    seznam Artefaktu (plus i odkaz na wiki obecne)
    Artifacts | Draconius Go Wiki | FANDOM powered by Wikia
    http://draconius-go.wikia.com/wiki/Artifacts

    jako celkem masakr nektere ty ceny a efekty, pokud teda nekdo je takovy blazen a nasype tam stovky dolaru od zacatku - ale aspon to ma i lehce horsi free varianty z truhel
    me teda zatim padlo prd, z te jedne truhly co jsem nasel :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam