• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    IDLE
    IDLE --- ---
    EVILMIND: Jo, zatím jsem to šla jen jednou, ale je to dobrý typ úkolu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    IDLE: hledani pokladu me bavilo nejvic, jen skoda, ze to neadoptovali v nejake podobe pokemoni/hpwu :-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    EVILMIND: OK, dík. Takže dvě po sobě prázdné je pořád ještě v rámci pravděpodobností vcelku normální. Zase na druhou stranu jsem před pár dny našla zlaté vejce na první lopatu, takže si na náhodu nemůžu až tak stěžovat. :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    IDLE: jo mi vypadla z odpovedi prostredni veta :-) sance je tak pul na pul, nebo byvala aspon
    IDLE
    IDLE --- ---
    EVILMIND: Ne, tyhle jsem prostě našla. A prošla jsem se uvnitř tak, že si myslím, že jsem viděla do všech krajů, ale samozřejmě určitá slepota být mohla, právě proto by mě zajímalo, jak velká ta šance je.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    IDLE: pokud si portal vyvolas sam, tak je sto procent. Bacha na to, ze ne vzdycky je videt od vchodu - pokud si nejsi jisty, ze vidis fakt na konec, tak se vyplati si popojit. Zvlaste u tech vykouzlenejch, kdy clovek vi, ze tam proste bejt musi, to kolikrat bylo i 100 metru treba.
    IDLE
    IDLE --- ---
    Jak velká je šance, že když prolezu portálem do riftu, tak tam fakt najdu tu dračí matku? Zatím jsem byla ve dvou a nic.
    IDLE
    IDLE --- ---
    EVILMIND: No já uvidím, jak dlouho mi to vydrží, zatím to hraju asi dva dny. :) Nemám problém se na to zase vyprdnout, akorát jsem zase potřebovala zkusit nějakou jinou hru. (Vyprdla jsem se na DominAnt, protože vývojář začal řešit cheatery, a to tím, že zakázal rootované telefony.)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ja prestal hlavne proto (uz vlastne pred rokem), ze se to neda hrat bez toho, abys hral spoustu uctu (kvuli kopani pokladu a spolecnemu kouzleni), tj. je to prilis vysilujici, plus navic prestoze v okoli nikdo jinej nehraje, tak zabira neskutecne casu udrzovat si prisun coinu proti NPC.
    Na FB to tak zbezne sleduju, a tusim se nic nezmenilo porad...
    IDLE
    IDLE --- ---
    Nojo, tak jsem zase za exota. :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ani ja uz ne, takze asi nikdo... :-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    Brejden, hraje to tu ještě někdo?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak to je zatim nejsnadnejsi zlate vejce - jsem behem pokemon eventu nabral jen asi 5 obelisku, a az dneska si rikam ze se kouknu kde by to tak mohlo bejt, zapnu hru v praci - a zlutej ctverec na mape :-)
    tak kopnu, a je to ten spravnej 8-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: jo, kdyz jsem to psal tak jsem byl nadsenejsi :-) taky jsem zkusil jednou, a jako lektvary jsou problem, nedavam ani tu 3 boje za den casto. Resp. vyplatilo by se to jen v pripade, kdybych si byl jistej, ze skoncim nekde vysoko, coz jako asi nehrozi.
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Obří odměny jsou jen pro 100 nejlepších ve světovém žebříčku, takže pro mě by to byla jen obrovská ztráta léčivých lektvarů, ani to nebudu zkoušet.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: ah tak ne, furt je to proti AI... ale je to proti lokalne pritomnym kamaradum aspon :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Necekane update s PvP proti skutecnym lidskym protivnikum, s pomerne obrima odmenama pro viteze...

    Akorat zatim nechapu jak to chteji porovnavat aniz by to lidi lokalne zfixlovali.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: ten fire drak Ignis je ted nova nejsilnejsi fire potvora ve hre, 4120CP
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam