• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Oooo, tomu říkám objev! Příliš mnoho pokušení... hlavně bych potřebovala nějaký ten sloup domů :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: kdyz kliknes na pilir, tak ta ikona napravo nabizi moznost ruznejch enchantu, za 300 coinu si ho PERMANENTNE zmenis tak, aby daval co chces
    jsem videl nekde fotky jak si ho nekdo zmenil na vejce, a vytocil si 3 desitky najednou :)

    Jinak na tu vabnicku prislo za pulhodinu 11 potvor, tj. je to cca asi jako v PoGo (ale muzu stat na miste).
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Tak teď vůbec nevím, co myslíš...

    Air, dobré vědět, to si ještě nahodím - budu mít rychle sfouknutý úkol, tam mi padlo nalovit vzdušné potvory :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    protip - Dragons Eyesight si setrit na chvili, kdy budete mit za prve tunu ballu (tj. ja asi nikdy), a za druhe budete parkovat blizko portalu. Protoze portal vlastne efekt toho itemu zdvojnasobi.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak na vabnicku dneska chodej AIR potvory - jsem dosel domu vyjimecne s par ballama (z jedne truhly mi padlo +2 item z piliru na 30 minut), tak to zkousim :-)
    a zacinam (v budoucnu) docela premejslet, ze vubec neni spatnej ten enchant pilire, co je za 300 coinu permanentni - docela bych byl rad, kdyby pilire v okoli nedavaly nic jineho nez bally...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    to je jasny kazdej bude nejvetsi lucker tady :)
    je tam videt pattern, ze z trech truhel padaj o neco horsi veci nez co se daji koupit za coiny, na stejnou pozici, takze nejdou kombinovat
    to je trosku odpuzujici, protoze jsem realne uvazoval, ze bych jim nasypal nejaky penize, a koupil si neco, ale pri mem stesti bych to vzapeti okamzite nasel v truhle :-)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    SARGO: dnes z truhlicky... A děkuji
    SARGO
    SARGO --- ---
    KLERIK: Jé, to chci! :-D Trvalé. :-)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Se ještě zeptám. Když si to nasadím. Je to jednorázové nebo to zůstane i po použití? Díky

    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Ty jména JSOU pěkný, ale domlouvej se pak s někým :-D

    Retrain bych raději použila už před 15, být tebou - vyhodí tě to, takže to pak ASI nepůjde použít. Ale bylo by od tebe obětavé to vyzkoušet :-D

    KLERIK: Na malém městě to musí být pecka, tam je to jednoznačný :-))

    EVILMIND: Už mi došlo, že si mám vlastně nandat alespoň co už mám :-D Což jsou Hodinky líného studenta a Deska nároků. :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: aha ty myslis Conqueror's Rod, a ne Banner of the Ruler. Tak ten delas co rika, prida ty 2 urovne. Vubec jako kdyz se clovek ovesi artefaktama co zrychlujou trenink tak muze bejt gymovani v pohode, pak to sundas a nahazis na sebe artefakty na hunt atd. Teda, v daleke, predaleke budoucnosti, furt mi z truhel pada kulovy.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: ty random jmena jsou nahodou super - Arena of Cruel Simpletons, tu mam nejbliz, provokace! :-)

    Jinak retrain jsem zatim nepouzil, mam ho dovynalezenej a cekam az mi prijde neco vyslovene spatnyho (podle toho datamine na wiki zrejme kazdej pocet charge ma tri ruzne silny utoky v kazdym elementu), doufam, ze mi to nezmizi az se dostanu na lvl 15?
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    SARGO: tak jako úplně jasně ne. Jen vidím u nás jak to upadá. Halloween event nuda. A nějaký progres nikde. Teď tu postupně přecházíme na draconius. Jednak tím jak jsme malé město, tak máme konečně spoustu míst kde sosat míčky, penízky jisté každý den... Jen ještě přijít na všechno co se tu ve hře dá dělat. Je to nové.... Uvidíme za měsíc
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Nechci angličtinu! Ty si přepni do češtiny, ty anglofile! :-D
    Podle popisu jsem si říkala, jestli to nemůže být tak, že když vytrénuju arénu o úroveň, skočí to rovnou o dvě další. Ale připadá mi to stejně divný jako ty tvoje verze :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: prepni se do anglictiny, ty Zezlo jedno! ;-) No podle popisu to bude umozni pridat potvoru do budovy aniz bys ji musel trenovat, nebo umozni tam dat dve (coz mi neprijde moc uzitecny). Dobrej je ten item, ze mas arenu ve vlastnictvi jeste 105 minut pote, co ji nepritel znici - to resi takovy ty oblasti kde nestihnes obsadit 10 aren pred tim, nez si je nekdo zacne brat zpatky. Takhle proste mas hodinu a pul na to si jich obsadit kolik potrebujes, bez ohledu na to kdo ti skodi. Vubec je tam dost veci, co treba jako designove je chyba podobna PoGo, ale je tu alespon nejaky reseni v podobe artefaktu nebo oltare s kouzlem. To se mi fakt libi.

    Jsem ted dal ty 2 dalsi soupere, koukam +7 boju na tejdne je 500 coinu, to se asi nevyplati. Jo a mimochodem si to pamatuje posledni pouzitou partu, k tomu se PoGo furt marne odhodlava...
    SARGO
    SARGO --- ---
    KLERIK: Myslím, že PoGo nebude mít smolíka, pokémoni jsou prostě hrozně ultimátní záležitost pro několik generací a budou z toho těžit ještě hodně a dlouho. Tady ty příšerky poněkud splývají :-)
    A taky bych jim vytkla pěkně blbý pojmenovávání Arén. Je sice pěkný, že je v rožku gps, ale to to nezachrání.
    Jinak závislost již vytvořena... :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    presne, sice neni uplne jasny co je jak silny - ale aspon je v bestiary oznacena rarita, takze se da cekat, ze to budou nejaky ty red monstra
    jeste by to mohlo ukazovat level (nebo jsem blbe a nevidim to) - myslim jinak nez odhadem z toho pulkruhu a ceny za powerup
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: :-D

    Jinak ze souboje mágů jsou expy a esence, takže velmi užitečné, řekla bych :-) Nějak výjimečně silné soupeře spíš nedostávám (ale taky jsem někdy ze začátku měla pech na tisícové, ale pak pár dost slabých), ale začínám litovat toho, kdo dostane mě... docela pěkně se mi to schází 8-)

    Co za artefakt je Žezlo dobyvatele? Nějak jsem nepochopila, co to vlastně dělá.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Je super, že je tu vše co v poGO banují. Máš hned vidět jak dobrý má potvora útok a HP. Místo trackeru stačí dostat nebo koupit v shopu věc co ti ukazuje celou mapu kde co je. Jako nemají to špatně rozjeté. Pokud bude podpora a další věci pokračovat, poGO má smolíka
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    cha, s 1000cp to PvP jinak obsejpa :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam