• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Z truhel :-D Když ťukneš na pilíř, vlevo dole máš ikonku banánu (lure) a vpravo možnost Začarování. Vybereš si a máš :-) Když to zrušíš, musíš příště zase zaplatit. :-)
    XSI
    XSI --- ---
    Tyjo kde ty artefakty berete. :-O A jak že to má fungovat s tím pilířem na vejce? Žádnej item na to nevidím.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Taky mi to fungovalo divně, ale pak jsem zjistila, že mám možná moc arén... ztratila jsem úplně přehled, zítra budu muset počítat pečlivěji :-D Zvlášť když mám teď velkou vlnu vyhazování z Arén :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: btw to dosazeni na dalku mi prijde bugly, aspon mi teda dneska prislo, ze kdyz jsem dosadil 25. arenu, tak jsem jeste mel jedno na dalku, a chtel ho tudiz pouzit na knihovnu, ale uz to neslo. Je teda mala, lec nenulova sance, ze jsem spatne napocital do peti, ale nevim - uvidime zejtra, kdyztak verim ze to rychle opravej... :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Jo a fakt mi udělaly radost artefakty. Jen namátkou jsem nakoukla a zjistila jsem, že mám dva, o kterých jsem ani nevěděla - zrychlení buddyho a dvě dosazení na dálku během dne. Velmi pěkný :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle chci taky potkat, takhle by mely vypadat vsechny potvory, nebo jeste vetsi :-)

    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Už jsem to udělala, jak jsi o tom mluvil, začalo mi to připadat jako dobrý nápad :-D U baráku, ale kudy obvykle nechodím. Mám tak příliv vajec pod kontrolou, je to vážně praktické. Nechodí z něj jenom desítky, ale nejsou nijak výjimečné. Prostě dobrý :-) Pak rozšířit bag, trocha feromonů pro radost, a fufníky, které jsem si morálně obhájila, jsou v čudu. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Zacinam o tom enchantu za 300c fakt jako realne uvazovat, vzhledem k tomu, jak to nejlepsi proste chodi z 10km vajec, to mozna vypada jako solidni long term investice - treba na piliri co mam 50m od domu, ale nikdy kolem nej nechodim, protoze neni pri ceste a nejsou tam jine pilire.

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: u areny jsem nestal, protoze jsem trapne zjistil, ze uz mam 25 aren, takze jsem jen smutne prosel kolem :-)

    jinak zejtra v jednu by mel byt sraz u kone na Vaclavaku pro hromadne kopani pokladu, tak kdyz nezaspim, tak se tam pujdu podivat, jak moc by to bylo efektivni
    SARGO
    SARGO --- ---
    No nazdar. Na lov zlatého vejce budu potřebovat kartičku do Makra. :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Ale nejsi ta holka, co tam stála u té arény, že ne... :-D

    Safra, chtěla jsem ještě dneska jít na zlaté vejce - teda ještě nevím kam, ale mapa se tváří, že by se to mělo dát najít a chybí mi jenom čtyři dílky, ale krásně na přeskáčku - ale už jsem uchozená k smrti, a to ještě abych vylézala pro dnešní úkol. Už by měli konečně zavézt ty rikši :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: jj, ja byl na tom Staropramenu nekdy pred obedem, a krouzil jsem tam, pak jsem sel na raidy s tim, ze tam mam jen 2hod vejce a tak se vratim zpatky, a koukam druhej rift, a udelal jsem chybu ze jsem si az ted dal 10hod vejce do toho prvniho, s tim ze do noveho dam posledni vejce 2 hod, a pak ho jeste treba vymenim. To jsem teda jako narazil, diky tomu mi to nedolihne ani tech 10, protoze tak dlouho tam uz nebude. Nicmene kdyz vim, jak to je, tak si ho vylihnu doma sam, uz mam dost run na jeden portal.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    SARGO: pokud mi sem pošleš co, napíšu rád. Já a Aj. To nechtěj... :D
    SARGO
    SARGO --- ---
    A zjištění ze souboje čarodějů: jsou vidět jména potvor tak, jak si je kdo pojmenuje. Tak tam prosím nepište sprosťárny. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: jo, to je zatim jako nejvetsi problem - da se na to sice zvyknout, ale nejde pouzivat prejmenovani, protoze jinak uz bych to nesrovnal nikdy
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Zrovna si tu sem nad tím jdu poplakat :-D Ale v obou alespoň hromada Sloupů, tak mám nahrabáno. Ale pocit křivdy veliký. :-D Ten první je mi povědomej, to byl ten Staropramen? :-))

    A po návratu domů Zlom k domu, takže sedím chvíli na Sloupu, krása.

    Centrum mě ale velmi zklamalo, budu si svého domácího kraje zase považovat víc. I když samozřejmě zvyk dělá svoje. Bylo tam tak nějak všeho málo.

    KLERIK: Napiš jim to. Já jim to taky napíšu. Všichni jim to napište! :-D
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: ok děkuji, kouknu na to
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Jinak bych strašně chtěl aby šlo listovat baglem příšer jako v poGO. Neba mi každou otevřít a zase zavřít abych je mohl projít...
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Prý OpenStreetMaps
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam