• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: ne, recepty lze ziskat jen z questu. Z truhel jsou artefakty.

    UBU: presne, setrim si je kdyz je nekde rift a u nej lavicka, jako vcera vecer na Ujezde :-) pripadne kdybych fakt videl nejakej stin nedostupnej vzacnej.
    UBU
    UBU --- ---
    KLERIK: Po téhle zkušenosti si je budu šetřit na podobné lokace, případně pokud bych na radaru viděl něco ultrarare kam bych se nemohl dostat :-)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    UBU: aaha. Tak budu muset dávat oko
    UBU
    UBU --- ---
    KLERIK: jj, ale 11 jich bylo přes eyesight, na florenci byly dva rifty vedle sebe , takže jsem bouchnul eyesight a viděl sem bedny jak normálně, tak v obou riftech, přičemž ke konci doby respawnuly ještě v normálu další dvě truhly. Další pak cestou z práce, jedna doma v obýváku a jedna večer při procházce se psem. Ale furt ani jeden artefakt ani recept.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    UBU: 15.??? Tak jako asi dělám fakt něco špatně...
    UBU
    UBU --- ---
    KLERIK: Včera celkem 15 truhel a nic pořádného. Jestli to chápu dobře, tak Recepty lze získat jen z truhel a furt nic.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Začínám si to brát osobně. Ta hra mi nemá ráda... :/ druhý den bez truhly a dnešní úkol vyber 12 arén za 21 hodin. Mám sice obsazeno 25 ale počítá se samo 10... Chjo...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: jasne ze da. Taky jsem zacal chodit leviathana, protoze nema zadnou evoluci tak neni jak jinak ty candy ziskat, ostatni snad nekde casem nachytam...
    XSI
    XSI --- ---
    Ty náhodný sloupy v arkaně jsou super. Ráno jsem byla úplně bez sfér a teď mám dva sloupy v dosahu z postele a jsem rich bitch!

    XSI
    XSI --- ---
    Hele a dá se bojovat s příšerou co mám jako buddyho? Bych už celkem potřebovala přifouknout svý dva Smaugry, ale zas dát jednoho mimo se mi fakt nehodí.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: jo pada docela v pohode, vetsinou tak 1-2 za den mi padne, pokud jsem nekde chodil. Uprimne, za 500c bych nekoupil, takova pecka to neni, takze je fakt dobre, ze to nechali jako dropable item.
    XSI
    XSI --- ---
    Moc jsem nevěřila tomu, že se to děje, ale fakt mi teď vypadl ze sloupu dračí zrak.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    vysvetleni, proc z vajec chodi furt takove hruzy - lihne se VSECHNO krome peti nejvic common potvor, a prolinaji se tiery, proto se z 10km a 5km muze narodit totez...

    Cracking the Draconius GO Egg chart: discoveries and myths - Draconius GO
    https://critical.gg/article/draconius-go/3/cracking-draconius-go-egg-chart-discoveries-myths
    XSI
    XSI --- ---
    Když na to tak koukám tak mých šest nejlepších podle CP jsou stejně všechno attackeři, tak cajk.
    UBU
    UBU --- ---
    XSI: Muj jedinej dobrej drak ma 2,3K a je defender. No a v PvP se malokdy dostanu na druheho, dava to vetsinou sam, i 3x2K, tak bych asi moc off nebo def neresil.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    DRAKY: ten mec a stit znamena jen to, ze ma 20 procent bonus k utoku nebo obrane. Tj. vubec to neznamena, ze je jen na obranu... :-)
    XSI
    XSI --- ---
    Nepoštelovali nějak feromony? Přijde mi že ze začátku toho chodilo hodně, tak co tři minuty, a dneska jsem si říkala, že když sedím v arkaně a dosáhnu na dva sloupy tak to dám a přišlo vehovšudy šest nebo sedm mizerných potvor (žáby, dvakrát spiritus a kapka).
    XSI
    XSI --- ---
    Já teda používám na PvP jenom offendery, defendery prostě cpu do arén. Dělám to blbě?
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    DRAKY: já mám na pvp 3 Def příšerky a málo kdy použiji druhého... První dá s přehledem o 800cp silnější potvory
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    jo tak zjevně to smysl má :) vyšel mi retrain, takže teď má Levík nejlepší útoky a 1747CP a to je hned jiná hra :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam