• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    SARGO
    SARGO --- ---
    Zneužila jsem... ne, to zní blbě... zmanipulovala... taky nic moc... prostě hezky jsem poprosila a kolegyňka mi přišla s kouzlem před barák :-D Byla jsem zvědavá, jestli můžu mít dva zlomy naráz, tak mám dva zlomy (pozn: příště poodejít ještě kousek dál, jinak se fakt blbě naklikává mezi dvěma portály nalepenými na sobě :-)), v každém jedna dračice, v jednom nějaké ty Sloupy z postele, takže příjemný večer zajištěn... paráda :-D
    Pak jsem si půjčila ještě dítěcí mobil a provedla nejspíš zbytečné, ale přesto nikoli nezajímavé zjištění: když jsme každý v jiném zlomu, nemůžeme spolu kouzlit, protože tomu druhému se neukáže Oltář.

    EVILMIND: Dostala jsem dneska lepší, heč. Osm koblih :-D :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ted jsem po dlouhy dobe prohral PvP - proste enemy potvora 0 hp a nechtela umrit, a vyprsel cas :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    my to zatim nikdy nemeli dal nez par set metru, z Vaclavaku/Hlavaku na - Mirak, Ujezd, a ted Karlin
    tak doufam to vydrzi :)
    XSI
    XSI --- ---
    XSI: Tak už jsem to našla. Nejkratší trasou pěšky 4,5 km (což je zároveň nejrychlejší)a na fest hnusným místě. A to se budu modlit abych dosáhla na všechna pole. Tak jestli zas bude nějakej plesnivej Tygromant, tak si začnu vybírat kam pro ty vejce jít a kam ne. V PvP už teda zase krutě zaostávám, tak by to chtělo něco slušnýho, ale i z vajec dostávám spam (z desítky dneska zase Housen, ehm!)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: aha, ja fakt myslel ze to je novinka, jeste jsem to nevidel nikdy, ani jako fotku cizi.

    Ale aspon jsem mel stesti, mam doma random portal primo v pokoji, tak doufam ze mi tam vydrzi desitka do rana... :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Tohle jsem taky dostala už někdy ze začátku :-D Hele nemůže být přeci jedna pecka za druhou, co bys dělal za týden? :-))
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Hehe, ja jich mel 10 :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    peknej rozhovor
    Kommt das bessere Pokémon Go aus der Ukraine? | WIRED Germany
    https://www.wired.de/collection/life/kommt-das-bessere-pokemon-go-aus-der-ukraine
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    taky se skoro urcite zmenil speed cap, protoze uz jsem v tramvaji ani nahodou netocil to co jeste rano
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    odmeny za questy prave dosahly noveho dna :-( to uz jsem mel radsi tu knihovnu

    XSI
    XSI --- ---
    Poprvé vidím z domu na dva rifty, v jednom dračice není a druhej je uprostřed stavby. :'(
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Jako určitě, zatím mám obejitý obelisky tak okolo kde se běžně vyskytuju. Ale fakt mi to vrtá hlavou. Jsou tam zelený plochy a koleje a nějaký domy v druhý půlce... No doufám že se z toho nevyloupne odstavný nádraží. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: neni lepsi si to odkryt cele, kdyz nevis? ;)
    XSI
    XSI --- ---
    Tak mám čtyři fragmenty a nulový tušení, kde bych mohla mít vejce tentokrát. A to už jsem proklikala půl Brna dvakrát!
    SARGO
    SARGO --- ---
    Pořád nemám žádné pořádné kouzlo (dobře, věže jsou fajn, ale!), ale ulovila jsem někoho s portálem, aby mi ho vyčaroval před domem. Počet stopů v dosahu: nula; a dračice na úplně a totálně nejhorším místě široko daleko, tedy zabahněném promáčeném zarostlém kopci uprostořed nejhustšího křoví. Neuvěřitelný tohleto. :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Dva jsme byli pod a dva nad. Tak těžko říct :-D

    EVILMIND: Štveš mě, nepotkala jsem ho ani nepamatuju. 8-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: ja ji videl uz vcera ale to se mi v noci nechtelo. Nakonec jsem tam sel i pesky kdyz oko skoncilo, ale bohuzel 50m pred zmizelo, tak nic no... Kazdopadne oko po update nic moc, dneska jsem daval dvakrat, jednou jsem vychytal vsechno 8 minut pred koncem (a respawn dalsi byl az 30s do konce), podruhe jsem skoncil asi 6m pred koncem a respawn byl tusim po 2 minutach jeste. Asi si to necham pro nejaky questy spis.
    XSI
    XSI --- ---
    btw jsem těsně před levelem 24 dostala svůj první artefakt, yay!
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Poprvé vidím wild Undine taky. Ale dobře, to oko teda zapínat nebudu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem mel srandovni bug, Undine na radaru a nechtelo se mi ven, tak jsem dal oko
    a misto Undine byl u toho sloupu jen oblacek, takovej ten co je obcas videt kdyz je spawn cerstvej nez se loadne grafika
    akorat tam zustal furt - dokonce sel nakliknout, a porad jsem "chytal" oblacek, docela jako i graficky promakanej :-)
    chytal je v uvozovkach, protoze ball nesel hodit, ale mohl jsem ho nechat povesenej kdekoliv na obrazovce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam