• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    XSI
    XSI --- ---
    Tak z rozlíhnutýho desetihodinovýho vejce co jsem s sebou nosila skoro čtrnáct dní byl Trol, to jsem teda čekala větší pecku. A z vlaku už fakt nejde brát kousky mapy, chjo.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: jo
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: A už to běží teď?
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Jako jo no. :-D
    Jinak počítání vzdálenosti u vajec tentokrát reklamovat nemůžu, jde mi v pohodě.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: jako dobrý, ale jelikož si pořád pamatuju, jak to ještě před tejdnem dávalo mnohem víc, tak mi ti přijde jako dost chucpe - nejdřív brutálně nerfnout a pak udělat event že to dám ani ne na původní úroveň na týden... :)
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Já mám jen jeden, no. A stejně šetřím runy na Ruce.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: mít tak recepty na věže... Ale jako 15 lízátek je taky super odměna...
    XSI
    XSI --- ---
    Hmmm

    SPECIAL OFFER: Winter invasion by creatures!

    Winter is here, and it's time to take part in our special Event that will last for 7 days!
    You will get:
    - Doubled generation of creatures from elemental towers, pheromones and lures.
    - 20% discount on the purchase of lures and pheromones.
    Hurry up to join the winter event!
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    SARGO: přijde mi, že ještě hůř... Nějak se jim to teď po posledním updatu nedaří nastavit.... Nemyslím, že tímto nalákaji další hráče...
    SARGO
    SARGO --- ---
    KLERIK: Právě si jdu poplakat. Přijde mi, že to počítá jak PoGo. A to fakt, fakt NECHCI.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: chtěl jsem si doběhat desítky a úplný prd. Jako nezapočítala se ani půlka... :(
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Někdo to na FB zmiňoval. Venku mi nepřišlo, ale byla jsem dopo, tak třeba se to rozbilo pak.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Nepřijde vám zase špatné počítání vajíček? Dnes běh 8km a fakt dodržováno pod 10km/h a stejně to napočetlo jen asi 3,5km... Chjo
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Jo, přesně.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Trosku jo, a mozna dokonce i mensi CP od toho sameho cloveka :) s tim asi kouzlej nejak. Kdyz se mi podari sebrat CP nekdy, tak je to dokonce i snadny ted.
    XSI
    XSI --- ---
    A přijde mi že mi posledních pár dní chodí na PvP podstatně přijatelnější soupeři než předtím.
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Už mi tak strašně dlouho nepřišel dvoustovkovej, že si začínám dělat naděje, že to nebude náhoda. To by bylo hodně sympatický :-))
    XSI
    XSI --- ---
    DRAKY: Tou dobou mi myslím přišlo první, nebo možná o level později, ale byly to Dlouhé ruce, takže to za to stálo.
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    Zacinam si pripadat ponekud frustrovana, ze na lvl 22 porad nemam ZADNY kouzlo krome toho startovniho. Jeste nekdo ma takovou smulu?
    XSI
    XSI --- ---
    Uaaa, konečně jsem poskočila na lvl 25 a mám velký léčebný lektvar!!! Bez toho se nedalo žít.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam