• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Tyjo, to reklamuj!
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Tak jsem dal vábení a neukazuji se mi potvory... Chjo za 30min ani jedna
    SARGO
    SARGO --- ---
    Zjištění (jůů, co jsou ty břehy támhle? Budeme tomu říkat třeba Amerika!): když vyvoláte Dračí oko, není vázané na člověka, ale na místo. Tákže když ho třeba vyvoláte kvůli velevzácné potvoře v nearby, a pak potřebujete přeparkovat, tak jste třeba potom trochu smutní (alespoň dokud zase nedoklušete zpátky). :-D
    XSI
    XSI --- ---
    Já dneska z oka v riftu truhlu s dalším okem, dobrej refund :-D Ruce dám ráno, tak uvidíme.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Tak jsem si hodil oko 4x truhla a nic... Cp a nej lektvary... Jinak xp a 2 stříbrné runy... Ta hra mi nemá ráda... :/ chjo
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    No bez rukou je to tezky, ale vydrzim do nedelniho hromadneho doteku obelisku, stejne nemam ted cas hrat, doufam v ty chvili uz to bude 7 dni.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: No ještě aby sis stěžoval! :-D

    Dlouhý ruce a rifty kouzlím jak na běžícím pásu, až to budou mít všichni, bude to nuda a zase se uvidíme jenom na raidech. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    z golden vejce zase Salute :-(

    ale jinak truhly mi ted prijdou nastavene dobre, cestou k nemu
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: U receptu mám teda furt psaný 4 dny, tak uvidíme.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    rift je fialova-cervena-zelena-3xzluta ted
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: wow! konečně 7 den long hand, to me nejvic zabijelo
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: modrý jsou na Kampě třeba, do jedný už se k nim někdo přisral, a ta jedna je bohužel nedostupná i s dlouhýma rukama, který teď ani nemám navíc.
    XSI
    XSI --- ---
    Jo a udělali nějaký dobro

    Good hunting to all of us!

    One has to admit that tracking down dragons is not that easy, but neither frosty freshness nor scorching heat will stop real hunters. And you'll have our full support in this! For the upcoming months of difficult weather conditions, we announce the Ambush Hunting Season!
    Prepare to meet the new changed balance today:
    1. The chance to get the Dragon's Eyesight from a chest has been significantly increased.
    2. The cost of the Dragon's Eyesight in the Shop has been reduced to 300 coins.
    3. The range of the Dragon's Eyesight has been increased by 20%.
    4. After the Winter Invasion, pheromones, lures and elemental towers will generate 25% more creatures than before.
    5. Spells of the elemental towers have become cheaper.
    6. The Rift of Arcana spell has become cheaper and available to a large group.
    7. The "Long Hands" spell lasts for 7 days.
    8. Disguir, Rosie, Magglad, Snailyn and Cuticat may now hatch from 10 km and 10 h eggs. The chance of hatching less useful creatures has been reduced.
    9. You'll get a Crystal of Wisdom for reaching level 22, 23, 24 and 26.

    If you have your own channel, group, community or website and you want to receive our news and other useful information to publish it, please send us an email to friends@draconiusgo.com with subject "Put me on your friends mailing list" and add a link to your platform.
    XSI
    XSI --- ---
    A ta hra je CYNICKÁ!

    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: No některý arény v pustoprázdnu mi championi vyklepali i ze dva tři dny. Ale tady kolem baráku se taky snažej. A prázdný nepotkávám teda.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Modrého jsem ještě ani nezahlédla, počkáme si :-) Ale červený mi skočil do arény, kterou jsem měla - byť jen mírně - naposilovanou, tak to taky nebude úplně ono. Dneska mám v plánu hned dva, tak zkusím někoho dát s hodně slabými bojovníky, jestli bude víc exp... zatím co tak posiluju, tak jako jo, čím větší rozdíl, tím víc expů, ale připadá mi, že ne vždycky, nebo v tom je nějaký vzorec, který jsem úplně nepodchytila.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: ja vcera vymlatil par championu, a kupodivu se zda, ze cim jsou silnejsi, tim vic expu za ne je - za 1 boj s dvema 3800 jsem dostal 500 exp, a po boji byla arena neutralni. Nicmene za jineho slabsiho jsem dostal asi 300 a musel jsem pak bojovat jeste jednou - mohlo byt tim, ze uz ho nekdo prestigoval, ale nevim. Zkusim vysledovat nejakou zavislost. Kazdopadne zatim porad nemam problem mit 25, a kolem sebe spoustu neutralnich jeste, myslim celkem hrave dam nejakou mnozinu takovejch, kde mi ani sampioni nebudou vadit. Ale chci zkusit potretnit nejakeho modreho sampiona - moje vez L7, co jsem udelal kdyz jsem sedel odpoledne v te kavarne, tam je uz mesic bez hnuti. Mozna celej ten sampioni cirkus postihuje jen ty areny s defaultni prestizi?
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Nezdá se mi... ale já teď šla trochu do sebe, začala jsem opravdu měnit útočníky a uhýbat a tak, a ejhle, jaké PŘEKVAPENÍ, značně se zvýšilo procento úspěchů :-D (Ne že by nepomohl fakt, že dostávám pořád jenom dva lidi; jednoho nedám ani s CP, druhého buď s CP, nebo když se pořádně zasnažím. :-D)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    mi prislo, ze prestaly v duelech/arenach potvory umirat, ze jo? coz je horsi, protoze ten revive je aspon trochu healnul :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Jen pro zajímavost, kdyby to někdy někdo užil: "půlnoc" je v jedenáct a když máte puštěné feromony, změní se druh zjevovaných potvor. :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    zajimava statistika

    [Research] Chest drop statistics, including artifact rarity tiers : DraconiusGO
    https://www.reddit.com/...oniusGO/comments/7i0s8u/research_chest_drop_statistics_including_artifact/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam