• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    DRAKY: podle me se kokony vubec nevyplati (ani ted kdyz je akce na lepsi potvory z nich). Vyplati se sporit coiny a kupovat artefakty kdyz jsou v akci, protoze pak muzu delat tohle, a ani nemusim chodit... ;-)

    DRAKY
    DRAKY --- ---
    vyplatěj se ty akční kokony, co myslíte?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Akce pro tento týden:
    - každé kouzlo lacinější o nejdražší runu v něm. To paradoxně může být trošku problém pro lidi, co kouzlí vždycky v šesti, bo můžou jen v pěti...
    - divoké potvory vždy dávají červenou nebo fialovou runu. Super.
    - 20 procent sleva na artefakt Decoy for Monsters, tj. ten, co způsobí opakování každého útoku divoké potvory (a už jednou ve slevě byl)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: aha diky, tak na to kašlu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    imho k nicemu, vyzaduje to tak 5 hodin cisteho casu jen chytani, a odmena je 30x pvp - resp. byla na zacatku, postupne se s ubihajicim casem ta odmena snizuje
    osobne se ani nepokousim, protoze proste nemam cas/chut intenzivne x hodin chytat
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Jaký je to ten event za chycení 300 potvor?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jen potvrdim, ze "dvojita odmena z questu" se tyka i golden huntu, takze dostanete DVE zlate vejce tenhle tyden.
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Tak to musíš být rychlejší... my, co jsme se chtěli nechat překvapit, jsme měli splněno s úderem půlnoci :-D :-D
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Všecko vykecáte, já se chtěla nechat překvapit, co tam bude!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: Taky jsem rano mel jednu z 5km vejce. Jinak pokousi uz novinky zase nemaji ne? Mew mame, Moltrese taky, novou legendu tez, a ted zase mesic muzes hrat jen draky... :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Kdyby se mi jedna nevylíhla z vejce, taky v ně přestanu věřit :-D
    (Ale moc to teď nepouštím. Obecně nestíhám velmi těžce a v ušetřeném čase teď vítězí pokouši, holt ty novinky tam... :-))
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Update mám a furt jsem ani jednu neviděla.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    max CP novych potvor
    Draconius Go: 13 New Creatures added in April Update - Draconius Go Hub
    https://www.draconiusgohub.com/draconius-go-13-new-creatures-added-april-update/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Uz jsou venku! :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    furt nic zatim, ale vypadat budou takhle ;)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Nejakej, na jakej zrovna bude sleva... ;-) Dragon's Heart (+1 vejce do dracice) mi přijde jako jasna jednicka pokud uz mas to, co generuje coiny.

    Sam ted premejslim bud o tom +2 level areny (protoze vetsi level areny udajne znamena, ze sampion ji nesunda tak rychle), obelisk panel (prave proto, ze kdyz budu mit jen nejtezsi ukoly, muzu pak dostat za odmenu jen veci co chci - kouzlo/arena time/coiny) pripadne vabnicku na vic rare potvory (ale bohuzel neni sdilena, jak jsem si myslel).
    Naopak ten treti coinovej item, bic, jsem zavrhnul, protoze realne nemam nikde dva obrance, a je nepravdepodobne, ze bych je dlouhodobe mel ve vic arenach.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Jaky artefakt by jste si koupili jako dalsi? Mam uz Golden scarab a Double ring nejakou predstavu uz mam, ale jestli je stejna. Diky
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: aaha. Škoda... ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: ne, je to tak, ze sladkosti se nedavaji za nejvyssi tier ukolu
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Tak nevím... Prý už se sladkosti nedávají... Ale....

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Nova verze uz ke stazeni, 186 potvor je ted celkem - z tech novych jsou dve red.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam