• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WITCHIEPOROD - obecna diskuze
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    A abych trochu navazala, kde jsme byly vyhnany...
    V CR je hodne cisarskejch rezu, podle me i rady odborniku je jich velka cast zbytecna. Zbytecny a pro hladkej porod nezadouci jsou i jiny intervence. No, nic. Kazda ma pravo se rozhodnout, co chce. Co chce riskovat a co je pro ni vlastne ten strasak. Jedna se boji o naruseni intimni atmosfery, jina ma strach ze vzacnejch komplikaci.
    Troufam si tvrdit, ze naprosta vetsina zen nechce cisarskej rez.

    Nelibej se mi reakce, ktery po reportu z takovyho nestastnyho porodu casto prichazej. Naprosto neempaticky shazujou vaznost udalosti slovy "bud rada, ze mas zdravy dite!" Zni mi to skoro tak, ze si zena nema stezovat a nema se citit spatne, kdyz se porod vyvinul spatne, protoze to mozna mohlo bejt jeste horsi. A nema hledat chyby, protoze rozhodne nikdo za nic nemuze, ani doktori, ani rodicka. To tak nejak samo se to...

    Podle me je v poradku se citit spatne. A je na miste hledat mozny chyby a poucit se pro priste.
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    BODY_SUIT: co mas presne na mysli - to "masirovani" hraze behem 2.doby porodni nebo neco jinyho?
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    BODY_SUIT: Mne to treba ani nevadi. Mnohem vic mi v Podoli vadily monitory.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    abychom nějak začaly diskuzi a otevřely dveře nově příchozím, navrhuju, aby ta která na to má chuť, přispěla svým porodním reportem, nehledě na jeho stáří. může k němu třeba sama napsat nějakou poznámku jak se na to dívá dnes s odstupem.
    já pak ráda taky přispěju, přiznám se že svůj porodní příběh sdílím docela ráda :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam