• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MASTER_AStar Citizen
    BAT
    BAT --- ---
    Ja jsem taky potesenej.
    Atmosferu to ma vybornou, vypada to krasne, ale to neni nic novyho.
    Novy je pro me hlavne to, ze i na brambore uz to ma hratelny FPS, s vyjimkou Lorville, lesu na Hurstonu, a Levski.
    Skoda tech rozbitejch misi a NPC, ale i tak se v tom da najit docela dost zabavy.

    Delivery mise jsou obvykle rozbity - zvlast pokud jsou postaveny na interakci s NPC, ktera jsou obvykle rozbita.
    Docela ok jsou mise na hledani cernych skrinek - i kdyz by pak nesel boxik odevzdat, tak si clovek aspon udela vylet nekam kde MOZNA jeste nebyl.
    Hledani mrtvy posadky taky cloveka muze privest na zajimavy mista, a mise plne funguje (tam ani neni moc co rozbit).
    Patrolovaci mise bych moc nedoporucoval - obcas trva nez hra zaregistruje ze jste dorazili na danej waypoint, parkrat mi kvuli tomu i vyprsel timeout, a kdyz uz tohle funguje, tak jsou AI lode bud jako mrtvy brouci (nehybou se, nereaguji, takze je znicite bez odporu), a nebo fungujou a jsou casto docela OP (ne ze by byli nebezpecny, ale jakoby telepaticky vedeli kdy se vam na ne podari namirit zbrane, v kteremzto okamziku zmeni smer nebo rychlost, takze trva vecnost nez je clovek ustrili. Mozna zalezi v cem letite, ja to delal s Cutlass Black a byl to stranej vopruz kdyz takhle fungovali).

    Spis je lepsi dat se dohromady s nejakyma dalsima lidma, a doprovazet treba "blazny" kteri kseftuji s Widow, nebo cimkoliv.
    Mozna nove i delat eskortu tezarum, ale tam to bude asi trosku nuda, nevim nezkousel jsem.
    SONIC
    SONIC --- ---
    za me porad lepsi a lepsi..zatim sem tam jenom nakouk skocil petiminutovej skok pojezdil metrem a pak me to koplo..:) priste skusim PvE misi..ale pocit s toho fakt dobrej..ten vizual je proi me uplne top ze vsech vesmirnejch her..
    BAT
    BAT --- ---
    Tak co rikate na PU 3.3.6? hrajete, nebo to tu umrelo driv nez to zacalo zit?
    SONIC
    SONIC --- ---
    NIS: joj 3.1 je to trosku lepsi...ale ty propady FPS sou porad vo nervy :)
    NIS
    NIS --- ---
    Ja to taky hraju, kdyztak si me pridejte - devNull01. Jeste s jednim kamosem to obcas zapnem. Ted spis cekame na optimalizaci, ale pred par dny vysel velky patch, tak to brzy ozkousime.
    SONIC
    SONIC --- ---
    KOCOURMIKES: Univers - 1 slunecni soustava - par planet s ruznejma outpostama na povrchu a par stanicema na obezny draze..ukoly typu vyzvedni a doruc, znic, najdi a doruc, stahni data, nahod slektriku, potvrd smrt posadky vraku..litat se zbozim a obchodovat muzes..

    star marine FPS ale aby se sesly dva teamy plny proti sobe se mi jeste nezadarilo..
    arena comander - dog fighting - litaci souboje proti NPC nebo lidem + závody Muray cup..

    a samozrejme je to zabugovany :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    SONIC: uz se tam da neco hrat ? co konkretne ?
    SONIC
    SONIC --- ---
    Za chvilku to budu mit konecne na cem pustit...hrajete to nekdo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam