• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    KAJJAK: Na Bitstamp vkladam zadarmo, resp. posilam SEPA z Fio a to stoji cca 25
    Kc + penize menim pres EasyChange, abych mel lepsi kurz ne dava Fio.
    Bitstamp se da i platebni kartou, castka neomezena, ale musi mit 3D secure, tam je to feecko velky a navic tim musis hned koupit menu za market, nemuzes jen dobit EUR/USD ucet tou platbou - ale zase se to hodi, kdyz to tam potrebujes dostat hned, tak se ti ten poplatek vyplati.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    SCARF_23:

    nejenom bittrex,
    zkousel sem bitstamp, tam uz mi tri tydny visi https://image.prntscr.com/image/DeYJGdA9S3y79E2aTYWY5Q.png

    hitbc dva tydny ukazuje https://image.prntscr.com/image/k7-NgvtAQG2O7KvIQMBRmA.png a navic je problem jim vubec dorucit verifikacni email s naskenovanymi doklady, podpora nereaguje...

    Kucoin vypada v pohode, ale zda se ze to je cinska burza kdyz hlavni volbu maji china mainland pri vyberu zeme...

    hodne rychle mi to slo jen na coinbase.com pri platbe kreditkou... maximalne pres kreditku vlozis 500 eur tydne, poplatek byl 25 eur coz mi prijde celkem hodne... jedna SEPA platba v me CSOB bance je pak za 250kc coz je nejakych 10 eur rekneme...

    Kolik stoji vklady vas na vasich burzach? A kolik smena bitcoinu za alty?

    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    SCARF_23: jo vidis, to jsem si neuvedomil.. jinak teda nemam srovnani, protoze jsem jinde ucet nemel. Kazdopadne s Bittrexem spokojenost. Pak jeste Bitmex - pakovy obchody, super vytuneny prostredi. Ted pri tom rektu me to ale tak vykoupalo, ze lituju, ze jsem radeji neposlal neco utulku nebo tak.. tak si s tim dam asi chvili oraz :)
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    Bittrex ma aktualne pozastaveny registrace
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    Bittrex
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    LIBORNSR: Pouzivam Bitstamp, Poloniex a Binance
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    Ahojte máte nějakou ověřenou směnárnu kde držíte nejvíce altcoinů? Zaregistroval jsem se na bitfinex ale zjistil jsem ze minimální deposit je 10k USD takže nic pro mě. Jelikož nejsem držitelem Bitcoinu taky tak potřebuji směnit za USD. Ještě jsem slyšel o cryptopia ale tam nevím jaký je minimální deposit. Diky za názory
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    BE_RRY:

    to je kvuli ruznym pump and dump placenym skupinam kde se ucastnici domluvi a nakupuji urcity shitcoin spolecne a vyzenou cenu nahoru, kdyz pak nakoupi i zbytek trhu oni uz prodavaj... Na to je asi expert McAffe
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    Btw. jeste NXT vypada před výbuchem.. zároveň ale se na něm přestalo dělat a developeři rozjeli jinej coin, co jsem cetl. Někdo nějaký názor? Říkám si, že je spousta shitcoinu, co už se na nich nic moc delší dobu nedělá a stejně dost rostou/klesaj..
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    KAJJAK: etc a btg jsou takova "jistota" - po 25%, zbytky po cca 10%.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    BE_RRY:

    v jakem pomeru ty coiny drzis v portfoliu?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    BE_RRY:

    presne to byl zamer tohoto klubu, nechtel sem plevelit bitcoin diskuzi prevazne altovymi prispevky tak jsem zkusil zalozit tuhle...

    Tipy na nakup bych v tomto klubu take ocenil...
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    Ahoj, chystal jsem se založit vlákno a narazil jsem na toto. Chtěl jsem se zaměřit na Alty - dávání tipů na vhodné investice.. Hádám, že k tomu může posloužit i diskuze zde.

    Po korekci, co proběhla v tomto týdnu, jsem znovu rozinvestoval do 1ST, ETC, BTG, SC, CPC, IOP.

    Třeba někoho inspiruju, stejně tak budu rád, když zbytek bude sdílný a bude sem průběžně dávat tipy na nákup.

    Cryptu zdar! :)

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    heh to je dobry co vse se dnes da prodat jako dobra myslenka :-)
    MATT
    MATT --- ---
    The currency will be available for all the trading operations during Shabbat, as the process is automated and doesn’t involve human labor.

    ;))
    MATT
    MATT --- ---
    KAJJAK: to znamená, že je směj konzumovatat i židi ;)

    BitCoen - First Jewish blockchain Ecosystem (eng)
    https://www.youtube.com/watch?v=jUAaaRFq3U8
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    MATT:

    to jako ze jsou košér a pri jejich vyrobe nebyl zmrzacen zadny zid? :-) Nebo to je jen shoda jmen?
    MATT
    MATT --- ---
    kupoval jste nekdo ty koshercoiny - BitCoen? ;)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Ahoj, ted mam vetsinu prachu ve fiatu a maly zlomek v bitcoinech. Prave planuju do neceho nastoupit.

    Libi se mi iot, waves, emc, kmd, xmd a burst. Doporucil bys neco navic co ma potencial? Vidim to spis na delsi hodl nez intraday obchody
    FURIUS
    FURIUS --- ---
    KAJJAK: Nazdar! Dik za invite :D Co drzis za altcoiny?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam