• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    Klub o altcoin / shitcoin cryptomenach a ICO investicich
    rozbalit záhlaví
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    _ELPH_: Jasně, ale pokud chceš investovat, tak je sakra důležité ve kterou dobu nakoupíš. Nemá smysl nakupovat Monero za ranec, prostě v době, kde roste cena. Možná je důležitější okamžik nákupu než samotná komodita.
    MLIKARNA:
    DOSTA:
    Pánové, já předpokládal, že tohle odborná diskuse, že to tu není jak vedle u Kocoura Mikeše, který dává "zaručené informace". Sami si tu můžete přečíst, že lidi se tu ptaj na výhodnost/nevýhodnost investice. A ten kdo se ptá, očekává odbornou radu. Jasně, někdy i vlastní pocitový tip může být směrodatný. Někdo napíše, že má problémy s HitBtc, tak je to signal, že tam něco nebude ok. Uznejte sami, že když tu bude každej střílet tipy od boku, tak se z téhle diskuse stane.....
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    KEIKIN: lol tvl a to jako vážně čekáš že ti tu někdo dá 100% tip? Za takovou reakci tě měl poslat akorát do prdele...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KEIKIN: heled jestli to máš na long tak současná nákupka vůbec nevadí, naopak, po takový regresi víš že jinam než nahoru to nepůjde.
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    KEIKIN: perfektni, tak se priste neptej, rekl jsem ti jen svuj nazor, boze... ,))
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KEIKIN:

    No po bitve je kazdy general... existuje i jiny pristup nez cekat s vesteckou kouli na dno a tam nakupovat...

    proste si kapital, ktery muzes postradat rozdelis treba na 10 hromadek po 10% a pokazde jak trh spadne o urcitou hodnotu, nakoupis 10% a pokazde jak naopak stoupne o tu samo hodnotu odprodas tech 10%... Nevydelas sice lambo, ani netrefis presne dno, ale aspon budes dlouhodobe v plusu...

    Jediny problem tam je s tim, urcit tu spravnou hodnotu o kolik to musi spadnout nebo rust, abys prikoupil/odprodal dalsi balik...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    DOSTA: No nevím, podívej se jak padá hodnota. Ještě že jsem na tebe nedal. Tohle je přesně jako u sázek. Málokdo tomu rozumí, ale všichni maj plno tipů. Jasně jde vidět, že je důležité vybrat dobu, kdy nakupovat.
    Nejlepší bude čekat na nějakou krizi a až všechno spadne úplně dolů a pak vytáhnout cash a nakupovat za pakatel různé coiny a čekat, že něco z toho vyletí.
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    RESCAPE: už to jede, mám betu. Dnes to spadlo jen 3x :)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    RUSSIANBLUE: ty tomu věříš že se bude těžit na mobilu? pokud ano tak investuj, opět jednoduchá rada.
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    Zdarec, co nejaky odhady na Electroneum?
    Teď tam dokončujou to těžení na mobilu a možná by to mohlo trochu vyhnat cenu?!
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    LIBORNSR: ja pouzivam Exodus https://www.exodus.io/ a spokojenost
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    Ahoj máte nějaké doporučení na peněženky?
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    _ELPH_: ok, diky za info.
    _ELPH_
    _ELPH_ --- ---
    GONDAR: Protoze price per token je nic nerikajici cislo, zejmena kdy jde o tokeny, ktere jde delit na 1/100000000 casti. Se muzeme dohodnout, ze za jednotku meny bitcoin nebudeme pokladat 1btc ale 1milliBTC a v principu se nezmeni nic, krome toho nepodstatneho price per token cisla.
    (nebo kdyby s.nakamoto nedal bitcoinu total supply 21 milionu ale miliard a i vsechno ostatni pronasobil 1000, tak bitcoin ted taky nema price per token 10000$ ale 10$... no )
    Market cap = pocet tokenu * cena per token
    To o necem vypovida. Muzes to treba porovnat s market cap projektu, kteri se snazi resit podobny problem a videt kolik prostoru pro rust tam (priblizne) je.
    "jeste nikdo nezna" = small cap
    "jeste nikto nezna" nerovna se small price per token.

    Price per token je vyznamne cislo jen v momentech, kdyz je prave na burze velky objem "stupid money" (lidi co nevedi nic, slyseli o bitcoinu v spravach kdyz btc prekrocil 10000$, a tak si za vanocni odmeni koupi ripple "protoze ten je jeste levny"... v takove momenty nema smysl zadna hlubsi analyza. (no to jsou jen momenty)

    (a pak jsou samozrejme podstatne i jine aspekty co spominas (taky total supply tokenu a jejich distribuce atd atd) no o tom nemluvim / zareagoval jsem ciste na to uvadeni ceny per token)
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    _ELPH_: mel jsem za to, ze u zacinajicich coinu jde o konkretni problem, ktery coin resi, tym, github commity/aktivitu (pokud je to open source a uz venku), domluvena spoluprace s dalsimi subjekty, aktivita na blogu/jejich foru atd. (jako prvni voditko teda treba ten isthiscoinascam.com). a zbytek ze je gambling;]

    jak v tom hraje roli market cap, kdyz ten coin treba jeste nikdo nezna/zacal se obchodovat treba vcera ? asi clovek muze cekat, jestli to market nabere, ale potom uz to nebude za $0.039...token/zacinajici coin jsem jeste predtim nekupoval, budu tedy rad, kdyz mi duvody proc cekat na market cap/proc nezalezi na cene (kdyz to chce clovek nabrat kdyz to stoji par kopejek) trochu rozepises at si rozsirim obzory;]
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    LH-Crypto

    #LHCOIN IS A UTILITY TOKEN FOR MARGIN TRADING IN FOREX, CFD AND CRYPTO MARKETS *

    Vice info zde

    Vypada to zajimave, zvlaste ten cashback program.
    ICO konci za 1 den.
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    RESCAPE: přemyslim o Qlink a jelikož nemám bitcoin a musím kupovat za USD tak jsem právě omezený na směnárny a gate.io je jediná která to tak má
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    LIBORNSR: Do peněženky. Co chceš kupovat?
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    RESCAPE: nemám právě tuto měnu možnost koupit jinde a jsem v tom nový. Jakým způsobem myslíš : koupíš a pošleš jinde?
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    LIBORNSR: například HPB jsem kupoval na Biboxu, a to je zase kopie Binance. Ale nebyla jiná možnost než Bibox. Koupíš, pošleš mimo a vyřešeno.

    Za mě jediný čemu se vyhýbat je HitBtc, tam Mám problémy opakovaně a ne malý.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    LIBORNSR: já zase četl že bitcoin je bublina a že krypto končí.
    Máš možnost koupit ten kojn někde jinde? Pokud ne tak máš relativně jednoduchý rozhodování
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    _ELPH_: Já zase teď četl ze je to scam. Moc dobrý reviews nemají a údajně je to předělaný z nějaký jiný směnárny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam