• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    a burzu
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NECROMAN: tak záleží jaky alty bys chtěl a proč, tam bych asi začal. podle toho si sežeň prostředky
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Co je doporučená cesta k nákupu altcoinů na Binance, když na začátku mám pár set euro ve Wallet?
    Přímo za Eura jde koupit jen asi 30 coinů, které mají navíc dost špatnou likviditu.
    Je lepší nakoupit BNB, nebo USDT, BUSD, nebo něco jiného a pak to směnit třeba na Doge?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MIKULAS: imho pozde neni, kdyz mas volny usd na nakup nebo coiny na prodej, qle nechces sedet na pozici, tak to smysl ma, rozhodnes se operativne sam
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    ONDREX: bude mi to makat,když u nich nemám account?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MIKULAS: tak mě jde o takový extrémní pohyby, jako byl teď n XRP nebo i pohyb na LTC.
    Apka od Bitstampu nic takovéhojako alerty neumí.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    EXCITE: jak to myslíš alerty? Jako že ti přijde notifikace nebo mail, když něco přeleze tebou nastavený limit?

    To snad má každá cryptoappka, Coinmarketcap, Coinbase, už jen když si daš měnu do sledovaných, tak tě to upozorní na vetší pohyby... Ale většinou když už přijde alert, na nějaký tradování je pozdě. Pokud chceš mít "klid", měl bys na nějaké burze (např. crypto.com Exchange) nastavit order, který ti rovnou prodá nějaká procenta z celku. V praxi jde řádově o minuty, takhle budeš muset celou dobu koukat na notifikace, což je stejný jako na grafy.
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    BE_RRY: so far so good :) jakmile se zacne motat okolo 52, stahuju do USDT a cast do BTC a ETH asi. Altum zdar! :)
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    ONDREX
    ONDREX --- ---
    ONDREX
    ONDREX --- ---
    EXCITE: Binance app...
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    EXCITE: Pouzivam na android "My stocks portfolio", umi to krypto, akcie a dalsi. Alerty se tam daji nastavit.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    hele mátě někde nastavený alerty na obchodování? dneska se dalo pěkně odtrejdovat leccos,ale nemůžu na to furt čumět..
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    MIKULAS: Neplest si Nyx a Styx! :D
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    NECROMAN: no nevim, napadá mě nové lidové rčení: "být za vodou, jako Kellner" ;)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: 2017 0,1 USD, dnes 400 USD. Pokud někdo HODLí od počátku, tak musí být dobře za vodou.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Binance Coin ATH.
    Binance Coin price today, BNB live marketcap, chart, and info | CoinMarketCap
    https://coinmarketcap.com/currencies/binance-coin/
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    CHOZZE89: presne ... ale nic jsem okolo toho nevygooglil. Je take mozne, ze si tam nekdo "odlozil" vynosy z BTC, coz je v podstate jak pise PALEONTOLOG. Na pumpu to nevypada, alespon zatim chybi dump.
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    PALEONTOLOG: Ne nutne, 100% za tim uz vetsinou mas nejakej duvod nebo pump&dump skupinu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MIKULAS: protože altseason ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam