• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SCHWA: tak počítám s tím, že kdyby nějaký alty teď už moc nedaly, tak za 4 roky přijde nová kapitalizace trhu a bude to zas hodně někde.
    SCHWA
    SCHWA --- ---
    NECROMAN: Nakoupil jsem pred par dny. Od te doby klesa :)))
    Ale myslim, ze jeste pojede.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Na Redditu teď hodně jede popularita VeChainu (VET), názory? Roste celkem pěkně.
    ONDREX
    ONDREX --- ---
    https://www.studentcoin.org

    pár tisíc jsem si koupil .) třeba se dětem budou hodit :)
    K4N3C
    K4N3C --- ---
    Moc hezkej (a dlouhej) rozhovor se Sunnym o Vechainu :) https://m.youtube.com/watch?v=aEzFBkt8UA8
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    NECROMAN: to stejny ;-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PSYCHO: on je vidět i ten generační rozdíl mezi tím, jaká extrémní pravidla musí splňovat banka či obchodníci, povinnosti a audity od regulátorů, reporting, a další pro obchodování s klasickými assety.
    Na druhé straně je tu online služba s mobilní appkou pro obchodování a hedgování s coiny a deriváty, kde může kdejaký jouda Necroman založit účet, poslat si tam SEPA platbou 1000 EUR a zkusit ruletu s shitcoiny :)
    Jen doufám, že je nepoloží nějaký nespokojený zaměstnanec (pamatujeme Mt.Gox), problém s likviditou, malware nebo regulace EU a US.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    NECROMAN: Presne, jedu to postupne step by step, jenze mezitim co pochopim jeden produkt, oni udelaj dva dalsi :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OTAVA: člověk pracuje jako vývojář pro banku, absolvoval tuny školení o finančních, kapitálových trzích, derivátech, atd., ale stále má pocit, že při procházení Binance stránky nerozumí 3/4 produktů, co nabízejí. I'm Too Old For This Shit
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    CHOZZE89: já teda půjčují pár drinků na Kucoinu a tam jseš někde mezi 0.120 - 0.150% denne
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    OTAVA: 30% co tam maj je max a to v ramci LP neni vubec zajimava castka pokud do toho zohlednis riziko.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    TRISMEGISTOS: jak se to vezme - ja to pouzivam dava mi to coiny co jsou v Launchpadu automaticky + nejaky ten urok. Ale asi dostanes lepsi vydelek kdyz budes poskytovat likviditu, tam jsou na BNB pary slusny procenta.
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    používáte někdo Binance Vault? zajímá mě, jak moc je to opravdu výnosný.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    CHOZZE89: 4 nejvetsi MCAP a nejlvnejsi transakce co znam ... to mi staci :)
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    MIKULAS: Z meho pohledu prakticky vsim, navic je centralizovanej, coz je jeho nejvetsi nevyhoda stejne jako BNB.
    Za nejvetsi benefity XRP se udava, ze je rychly a levny, no jenze na to uz tu alternativy mame a maji i realne trzni vyuziti, napriklad terra luna, kde probiha velka adopce v Mongolsku a Korei (zapojuji se uz i obchody), navic uz od zacatku nativne podporuje stable coiny, ma smart konktrakty, ma saving account a dalsi pribyva.

    XRP bohuzel ujel vlak, krome IOU mi neni znamo, ze by nabizel neco prevratneho, rad se samozrejme necham poucit, ale nevidim v nem jaksi tu priadnou hodnotu, kterou mel par let zpatky.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    CHOZZE89: překonanej čím? :)
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    NECROMAN: Tak kvuli tomu SECu a tak, ale je tam spoustu bag holderu kolem $2-3 tam by to mohlo dost padnout. Kazdopadne XRP uz je prekonanej.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Ripple se koukám rozjel, jen tento týden skoro +100%
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    MIKULAS 8:48:35 9.4.2021
    Btw Revolut včera přidal nové měny, např. Cardano, Uniswap, Bancor... Může to mít krátkodobý + efekt.
    Revolut adds 11 new tokens including Uniswap and Cardano
    https://www.theblockcrypto.com/linked/101156/revolut-11-new-crypto-tokens
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam