• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DAWYT: já jsem teď našel order z 2019, prodej 10k doge za 0,003usd
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    ROMI: A koupil si ho aspoň za 100 k?:)
    ROMI
    ROMI --- ---
    a ja ho koupil, kdyz jsem vsude cetl, jak je bezcennej :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NECROMAN: já koupil doge při 0.3 usd a stejně si nemůžu stěžovat, přes víkend 30%, on fakt dá ten dolar, věřím tomu. jak je ten coin blbej, tak je drahej
    VONTRIX
    VONTRIX --- ---
    CHOZZE89: Do podrobna kod Hydry neznam, ale kdyby to bylo jako pises, tak by nenalakali na validatory s 0 HDX. Priznavam ale, ze fakt nevim, tim, ze jsem nominator, tak me otazka validatoru moc nezajimala. Jen vim, ze nekter probehly info o tom, ze validator nemusi mit svuj stake a ze je to cesta, jak se dostat k HDX pred ostrym spustenim. Rad bych ti poskytl vice info, ale hledal bych asi jako ty z jejich hlavni stranky :)
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    VONTRIX: No, ale jako validator bez vlastniho staku (pokud ho teda nepotrebujes), tak stejne neudela 50%, ale jen commision od ostatnich a kdyz si ho das vyssi, tak u tebe nikdo uplne nebude stakovat nejspis.
    VONTRIX
    VONTRIX --- ---
    CHOZZE89: Ja validatora nedelam, takze z praxe nevim. Ale co jsem cetl, tak nepotrebujes. Prave timto chteji prilakat dalsi ucastniky a dat moznost vydelat HDX i tem, co nestihli prvni distribuci a chteji se zapojit. V test fazi 5-6 mesicu je vypnuta penalizace, takze clovek neprijde o sve nominovane HDX. The profix by me byt 50% p.a.
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    VONTRIX: Hele, ale neni to tak, ze pro beh validator potrebujes alespon minimalni stake?
    ROMI
    ROMI --- ---
    NECROMAN: uz jsem si rikal, co je DYOR za menu, posrany zkratky :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DRZEEF: Diverzifikovat a investovat do crypta jen to, o co můžeš přijít.
    Já to mám rozdělené cca 20% BTC, 20% ETH, 4x10% nadějné alty (DYOR), 20% shitcoiny :)
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    tak co ma ted smysl koupit na co spekulovat ? :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    VONTRIX: Posli, to me urcite zajima. Nabusena masina by se mozna nasla :-)
    zalezi co si kdo pod tim predstavuje
    VONTRIX
    VONTRIX --- ---
    OTAVA: Hydra na DOT - prvni coiny uz rozebrany, ale jeste je moznost se zapojit do testovaci faze 6 mesicu jako validator stakingu. Potrebujes nabusenej server. Kdyby te to zajimalo, poslu link s info.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    NECROMAN: ani mi nemluv... Měl jsem 17639 DOGE na novozélandský Cryptopii, která krachla, takže supr 👍🎉🙄
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Asi jsem měl nakoupit DOGE za více jak 200 EUR, sice je teď z toho hezkých 1300, ale mohlo to být řádově více...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Hele můžete doporučit nějaký projekt který teď startuje a má potenciál?

    Ideálně známé jméno ve vývoji, vlastní telegram / discordu s airdropem :-) a reálné plány na listin na burze tak za půl roku, rok?
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    CHOZZE89: nene, klasickej disk

    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    PSILOCYBER: Mas SSDcko? Koukni se co ti bottlenckuje, jestli disk, sit nebo cpu.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    má někdo raven core na compu? mam verzi 2.2.0.0. a brutálně pomalu to načítá bloky, zlepší to reinstall na novou verzi? mam to asi dva až tři roky starý
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam