• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    OTAVA: tak neposilej uplne vse, par drobnych tam nech
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MIK_CZ: uz jsem vyresil, ale problem je, zenemam na SOL ucte zadny SOLy, takze nemam na poplatky.

    Kolik je ted poplatek za transkaci ?
    pripadne muzete mi nekdo dobreho srdce poslat nejaky SOLy na jednu transakci ?
    2Gsih79jFBWuxJYzYivFR8H3MFUDMC3yuiu2mx3E6xHS

    Dik moc! :-)
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    OTAVA: Kdyz na ten SOL kliknes, melo by ti vyjet send a recieve ..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    nemate nekdo zkusenosti s Solana SPL Token Wallet ? Mam tam asi 1,9 SLIMu a nevim jak to nekam poslat :-o
    K4N3C
    K4N3C --- ---
    MUXX: Hex taky, ale byl jsem u sacrifice phase a ted cekame na airdrop prvnich tokenu. Tohle bude velky :-)
    MUXX
    MUXX --- ---
    K4N3C: Jedes hex jo? Nebo to ma jeste jiny smysl?
    K4N3C
    K4N3C --- ---
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    Reddit Community Responsible For Infamous Meme Stocks Turns Its Attention To Crypto | Bitcoinist.com
    https://bitcoinist.com/reddit-community-responsible-for-infamous-meme-stocks-turns-its-attention-to-crypto/
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    SHEFIK: konverze je automatická při převodu do Crypto DeFi Wallet
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    Ad XRP a Bhútán :)
    Bhutan’s Central Bank Adopts Ripple's XRP Ledger To Launch A Digital Version Of Its National Currency ⋆ ZyCrypto
    https://zycrypto.com/bhutans-central-bank-adopts-ripples-xrp-ledger-to-launch-a-digital-version-of-its-national-currency/
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    Tady neco ke Cronosu, kdyby ostatni zajmalo. Jen sem nedohledaly jestli se soucasny cro tokeny prevedou automaticky, nebo pro to musim neco udelat

    Jak funguje Cronos EVM blockchain z dílny Crypto.com a co nového přinese? » Finex.cz
    https://finex.cz/jak-funguje-cronos-evm-blockchain-z-dilny-crypto-com-a-co-noveho-prinese/
    MATT
    MATT --- ---
    nepokousel jste se nekdo lustrovat Probinex a jejich PBX token? na první dojem jsem to odhadoval na scam, ale cim vic se na to koukam, tim spis mi prijde legit. chtej propojit akciovej a crypto trh, coz je hezka myslenka, ale imho dost narocna na provedeni.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    SHEFIK: protože je to ERC, tak by se tím platit nevyplatilo :)

    mrkni sem: https://crypto.org/
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    MIKULAS: ja koupil prvni CRO vcera a staking byl moznej jen na 6%p.a. tak nevim jakej novej myslis.

    Co se tyka uctu - nejaka mena tam ke konverzi musi byt kvuli obchodnikovi, nicmene myslel sem, ze to muzes mit ulozeny v CRO a cerpat "primo" z tokenu konverzi... jeste to proctu
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    SHEFIK: btw ty CRO jsou dva, původní ERC-20 Crypto com Chain a nový Crypto.org Chain. Nový má staking 11% p a., Podporuje ho jejich DeFi Wallet, nevím jestli to jde jinde, ale do budoucna to asi vytlačí ten původní.

    Jo a to, že platíš kartou CRO přímo obchodníkovi není pravda. Karta je vedená v USD nebo EUR a musíš jí nabíjet.
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    LUDO: pak uz chapu, proc je binance token tak uspesnej :)

    Nicmene stesti preje soutezivym :)
    LUDO
    LUDO --- ---
    SHEFIK: v prvej vete si popisal Binance kartu, rovnaky cashback, rovnaka funkcia
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    RUDY_CZ: neznam ten binance token do podrobna, ale CRO mi prijde, ze nahrazuje menu v ramci jejich "virtualni" banky. Tzn. platebni kartou platim z CRO rovnou obchodnikovi v jakykoliv mene. Navic je u premiovejch uctu solidni cashback (az 8%) a stakovani CRO za 6% p.a.

    Kdyz si vezmu, ze nabizej stakovani polkadotu 12,5% p.a., muzou nalakat spoustu lidi k nim, coz povede k vetsim nakupum CRO (ne vsecko se hned odleje) a tedy i rustu ceny.

    Plus TYCHOVRAHE a muze z toho bejt raketovej rust jak kdysi s binance tokenem.

    Prijde mi to jako hezkej koncept "globalni banky" s vlastni menou. Benefitu vidim dost. Jasne ze volatilita asi neni pro kazdyho, ale crypto.com je imho dost velky, aby nekrachlo a pritahlo jeste vic lidi...
    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    LUDO: Jj, jediný opodstatněný důvod pro BSC je že si tam můžeš levně hrát s ERC20 tokenama které nakoupíš na Binance než je převedeš na ETH nebo Polygon síť :) CRO chce být to samý.

    Jako není to špatný přístup, ty poplatky jsou příjemné, ale např. než se na BSC objevil rozumný Polygon Bridge, tak zavedli přímou podporu Polygonu rovnou na Binance. NFT jsou tam taky joke, no tak vlastně nevím proč to má takovou hodnotu... prostě ETH pro chudý... klasický Čínský produkt :)
    TYCHOVRAHE
    TYCHOVRAHE --- ---
    LUDO: taky pravda, no uvidíme co to s tím údělá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam