• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    Klub o altcoin / shitcoin cryptomenach a ICO investicich
    rozbalit záhlaví
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    CHEWBACCA: Tak pouzij Metamask.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    CHOZZE89: exodus mi prave nenabizi vybrat si cenu a dobu zpracovani
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    CHEWBACCA: Pockej az bude gas price nizka nebo posli s lowest safe (ale bude to trvat nez se zpracuje).
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ja se dotazi jak nejlepe/kdy (rozumej nejlevneji) dostat shibu z exodus penezenky na coinbase. 10% fee me docela boli. lze to vubec vychytat levneji. Omlouvam se za zacatecnicky dotaz
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Ohlášený akční pátek se Shibou kdy chce celá Shiba army nakupovat začíná zatím pěkně. Dneska by to mohlo být ještě víc nestabilní než v posledních dnech.

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    K4N3C: v tom případě si gratuluj, protože taková samozřejmost zamoonovat to není
    K4N3C
    K4N3C --- ---
    YBUKO: Tohle je snad druhej shitcoin, ktery jsem zkusil :) Jinak jsem v investovani dost konzervativni a tady se spis bavim :))
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    K4N3C: pyramidové hry se nevyplácí...pokud u nich ovšem člověk není hned na začátku, ehm.
    K4N3C
    K4N3C --- ---
    K4N3C: Tak koukám, že dneska vážně stačí dát do názvu shitcoinu “inu” a funguje to… Od rána dalších +55% a to jsem tam poslal ze srandy 2000 usd :-)) Je mi to až trapný…
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    JOPS: prý se teď velryby přesouvají mezi psem A a psem B a využívají ty posuny nahoru dolů. Jinak všechny ostatní crypto taky rostou, včera byl čas nakupovat.
    K4N3C
    K4N3C --- ---
    A to se v USA ted zacina nejvic mluvit o Floki Inu :-)) A dalsi nesmyslna raketa za 3..2..1..
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    JOPS: vcera byl Black cat day :)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    JOPS: uz neni podle me tak 4 hodiny :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    ty vole, neni dneska nejakej den zvirat, spise konkretne psu? :)

    ja to nechapu, ja ted drzim i par kousku dogecoinu a ten behem hodiny vystrelil na moji nakupku, kdy jsem to kupoval, kdyz samozrejme byl nejvys (0,27 ecek) :-D Takze ted si rikam, zda tech par supu mam prodat.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    jojo vzpominam loni na xrp, jak mel bejt ten airdrop spark. to slo taky nahoru a jeste pred snapshotem to zacali vypoustet. 10 mesicu v prdeli a drop nikde :]
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Resp mám pocit, že tam velcí hráči teď točí velké peníze, kdy dole levně nakupují a nahoře prodávají, aby srazili cenu a mohli dole znovu nakoupit. Repeat, profit.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    SHEFIK: jojo, to si uvědomuji, je to risk. Ti chytřejší budou ti s většími balíky, co to teď potápějí, zatímco stádo to žene nahoru.

    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    YBUKO: chapu, taky sem to zkousel s wsb vloni. Problem je, ze v pozadi sou krom stada i ti chytrejsi, algo traderi, stop lossy, lidi co byli na zacatku a kasirujou, pac meme coin ma nulovou budoucnost atd.

    Lepsi time in the market nez time to market
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    SHEFIK: mno jo, snažím se dostat do hlavy stádu a odvodit budoucí chování měny podle toho, co se v shiba komunitě šíří za drby. Abych tuhle šanci pořádně vytěžil ;) Dostat se skoro od začátku k takovéhle kryptoraketě se každý den nepovede...
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    YBUKO: imho to moc analyzujes :)

    Vem si priklad z tohodle typka, ten nevedel vubec nic, krom toho, ze pump n dump mozna nekdy pride

    Someone bought $3,400 worth of SHIB last August. It’s now worth $1.55 billion
    https://cointelegraph.com/news/someone-bought-3-400-worth-of-shib-last-august-it-s-now-worth-1-55-billion/
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    CHOZZE89: jasně, ale otázka je kdy. Zatím se na tom dalo skvělé vydělat, jen za včerejšek šlo od rána zhodnotit vklad i o 100%. Te-o-re-tic-ky by měl být divoký a bezpečný i dnešek. Klíčových bude každopádně následujících 5 dní. To stádní "buy and hold" meme hype zatím funguje, počet držitelů shiby každý den masivně roste, ale můžou do toho hodit vidle velcí hráči, kteří drží většinu a během dalších dnů můžou začít prodávat... Za mne bude rozhodující úterý 2.11., kdy bude shiba už buď dole, nebo bude silnější než tenhle týden. Dneska bych koupi asi ještě riskujícím spekulantům doporučil, ale jen tolik, kolik se pak může dlouhodobě nechat ležet, pokud to v dalších dnech spadne. A samozřejmě mít zejména zítra od rána pořád prst na tlačítku "prodat" a sledovat to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam