• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    Klub o altcoin / shitcoin cryptomenach a ICO investicich
    rozbalit záhlaví
    GORG
    GORG --- ---
    BIMBAS: jo, ja mam ADA stake v trezoru.. a na tu samou adresu se posilaji i ty zisky ze stakovani.. nikam jinam to automaticky presouvat nejde.. leda ze by sis nastavil nejaky automaticky pravidelny transakce na jinou adresu

    tomu druhymu odstravci nerozumim.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    BIMBAS: stejkuje se tady, .https://kyber.org/vote ... Já mám Ledger, který podporují rovnou, připojíš, podepíšeš a je to. Trezor nevím, ale přinejhorším podporují Metamask...
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    mam dotaz. Mam TrezorT. Laškuju s myšlenkou že bych přikoupil ADA. Už bych ho nemel málo. Nechce se mi nechavat stakovat na burze. Nekde jsem slyšel, že jde stakovat z trezoru přímo. Jde to nějak nastavit, že by výdělek šel rovnou jinam?

    Momentalne mam asi 10 altcoinů a na Binance je davam na 30dní locked staking. Jen me nebavi to vzdy rucne prodavat ze spotove penezenky pred vyprsenim lhuty. Dohledavat v histoprii kolik co pripsalo bylo silene, tak to delam takhle debilne. Pak to posilam pres Binance kartu na Revolut. Chtel bych to nejak zjednodusit. Krok 1. bude zestihlit portfolio a pak nejak automatizovat.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    tak jsem na třetinových hodnotách, co vy ? :D
    SPATZIER
    SPATZIER --- ---
    MIKULAS: protokol nic nedoplni, akorat ti pulku toho depositu zkonvertujou na ten druhej coin... budes mit stejnou ipl a expozici pohybu ceny tech coinu jako bys to vlozil 50:50
    FND
    FND --- ---
    GORG: tak to se omlouvam, ze mi nedoslo. Mne prislo prave divne, ze by nekdo mel resit 10% loss 2 dny potom, co se zacal obchodovat..)
    GORG
    GORG --- ---
    CHOZZE89:
    FND: to byl 2 dny nove na burze. Existuje uz nekolik mesicu

    Na zacatku roku spousteli ten sundaeswap a meli problem s failujicimi transakcemi ci dlouho trvajicimi. Udajne kvuli problemum naimplementovat vicevlaknovy kod - na cardanu je to zjevne nejake tezke i dano tim, ze se pise ve funkcionalnim jazyku

    Nedavno se objevil novej dex minswap ´ktery zacal byt popularnejsi

    Pravda muze to souviset s tim,ze nekdy od brezna spustili airdrop elligible stakerum ada , tak ho lidi prodavaj
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    FND: Úplně normální, pokud byl presal v nějakým IDO za nižší cenu. Je potřeba dělat si průzkum.
    FND
    FND --- ---
    Za 2 dny od uvedeni ztratit cca 10%.. Nevim moc co na tom analyzovat..?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    GORG: cot o je za coin?

    GORG
    GORG --- ---
    jakoze i ten debilni coin na ten serial imho jede nahoru.. i kdzy vsichni zjistili, ze je to fejk... stejne do toho lidi investujou do SQUID coinu ci jak se to jmenuje

    ale do burzy ktera normalne funguje.. vsechno jede.. ok.. ada je nejaka pomalejsi ale obecne..


    jo.. normalne vsichni vedi, ze je to rug pull.. a stejne to boomi :D

    GORG
    GORG --- ---
    jako kolem 0.35 jsem premyslel, jestli to se ztratou neprodat... pac ADA v ty dobe naopak vystrelila uplne relativne mega nahoru
    a ted 0.2 ? :D
    GORG
    GORG --- ---
    mam pocit, ze tady fakt uvidim jediny coin, ktery fakt dojde k hodnote 0 :)

    no.. dejte si pzor, cemu poskytujete likviditu.. pac ADA sla pritom ahoru, coz je coin, kterej by tohle mel boostovat

    pak je MINSWAP a to dumpovalo taky... jako co je to za lidi kolem cardano projektu? :)

    jako nekdo se posere z nejaky zaloby? co byla navic v lednu kdy tohle moonovalo...
    GORG
    GORG --- ---
    mne SUNDAE zni jako nejvetsi shitcoin v historii, do kteryho jsem vlozil dvacet klacku..)
    i ten debilni meme coin jakekoliv jde nahoru s btc

    ale tohle pada kdzy jde btc nahoru. a pada kdyz jde btc dolu.. :D

    ale jhako proc? nejak si to lidi rozmysleli? lepsi je fuckyoucoin? jako normalne tahle burza funguje.. software co jede.. a lidi to dambujou takz zpusobem kazdym dnem, jakoby to byl uplne nejakej nesmysl
    GORG
    GORG --- ---
    chape nekdo tohle ??

    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    Poslyste, poskytujete nekdo likviditu na KNC?
    Potreboval bych vysvetlit, jak spocitat zda se to vyplati. Prekvapilo me, ze se da poskytovat i likvidita pouze jednoho assetu, KyberSwap pak doplni ten druhy. Vynos je samozrejme polovicni, ale drive jsem si myslel, ze bez dvojice assetu to vubec nejde.
    GORG
    GORG --- ---
    ja si nedavno koupil do liquid stakingu paru SUNDAE/ADA.... eh.. od ty doby to furt padalo dolu :D zatimco ADA sla nahoru, coz je ta nejhorsi kombinace omg
    GORG
    GORG --- ---
    :) klasika ,]
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    bych se posral uz s toho meho pravidla, ze kdyz mi konci staking tak je coin zase dole :D
    GORG
    GORG --- ---
    JPMorgan Is The First Major Bank To Join The Metaverse
    https://www.finance-monthly.com/2022/03/jpmorgan-is-the-first-major-bank-to-join-the-metaverse-heres-why/

    JP Morgan has opened a lounge in the blockchain-based Decentraland. The US bank believes its Metaverse branch will enable customers to create virtual avatars, establish virtual rooms, and travel in the ‘Onyx Lounge’—named after its suite of Ethereum-based services.

    The Wall Street behemoth plans to take advantage of prospective growth opportunities in the metaverse through its virtual presence. With the entire world at a critical crossroad, it believes that there isn’t a single company or celebrity that is not considering or building an identity on the Metaverse. JP Morgan’s report said,

    “The metaverse will likely infiltrate every sector in some way in the coming years, with the market opportunity estimated at over $1 trillion in yearly revenue. As a result, we see companies of all shapes and sizes entering the metaverse in different ways, including household names like Walmart, Nike, Gap, Verizon, Hulu, PWC, Adidas, Atari, and others.”
    GORG
    GORG --- ---
    heh koukám autocorrect nazi ruloval ... v tom mým poslední příspěkvu předtím...
    ale pravda je , že já nikdy žádný NFT věci kódit nezkoušel, takže jen spíš soudím podle propagandy na jejich webech těch jednotlivých chainů

    třeba taková ALTURA umí i NFT, co může měnit vlastnosti v průběhu času... tedy aby NFT mohlo mít třeba stats.. byl jsem na ně celkem bulllish , ale teď šla většina altu samozřejmě dolů.. ale asi potenciální dip pro cardano fans.. pač to je myslím na cardano blockchain pro NFT gaming.. on byl dost dole zatím celkově, ale ta změna vlastností NFT je imho zajímavý usecase
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam