• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    Klub o altcoin / shitcoin cryptomenach a ICO investicich
    rozbalit záhlaví
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    MIKULAS: Flare byl
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    PALEONTOLOG: nebyl to fork XRP? Flare (FLR) formerly Spark...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOSZLIK: dodnes si vzpominam ma fork iota, lrej nejalrj spark. vsichni nakupocali na snapshot, ale spark dodnes neni :)
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    KOSZLIK: asi je to scam :(
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    Presale ještě 2dny :) Dogecoin20.io
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    Znamý co dělal MentorAi a celkově maká s Ai nekdy před 2 měsíci pustil v zahraniční kooperaci CryptoGPT coin. Asi za 14 dní spustí marketingovou kampan. Aktivne se jedná na zalistování na Coingecko a v květnu jednou do Dubaje na Expo kde maji snad i vystupovat jako hosté.
    Mrknete na to, Kdyz se to povede, muze to byt pekne. Zatim nas je asi 140 investorů :D
    CryptoGPT
    https://www.cryptogpt.io/
    https://www.dexview.com/eth/0x50739bd5b6afF093ba2371365727C48a420a060D
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Solana přeskočila BNB velikostí marketcapu. V tuhle chvíli 4. největší kryptoměna.

    Kdo koupil v září za 19 USD má desetinásobek.
    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    NECROMAN: To je debil...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    JUST IN: Elon Musk says Tesla $TSLA will accept $DOGE payments "at some point, Dogecoin to the moon."
    E2E4
    E2E4 --- ---
    GORG: no ale zatím se to ještě nikdy nestalo, a to už tu máme několikátou iteraci.

    dogecoin je starý 11 let, tj z doby iPhone 5s a vlády Jiřího Rusnoka..

    bitcoin je z 2009, iphone 3GS, je to doba vlády Jana Fischera a prasečí chřipky.

    ano, nastává alt season a různé shitcoiny budou pumpnuty a dumpnuty. ale to je tak všechno .
    GORG
    GORG --- ---
    Já do memecoinu dávám jen pár desítek dolarů.. pak si odprodám vloženou částku a zbytek nechávám být.
    A kdo ví třeba těch pár DOGE a SHIBA jednou budou majlant :-)

    Jako je možný, že meme coiny skutečně budou rozšířenou formou placení... Že v budoucnosti bude hrát roli image... že bude dost postmoderní. Už samotnej fakt, že nějakej meme má price grafy a musí se danit už takovej je dost ,)


    Jinak přes bullrun feels se raději snažím tentokrát brát víc zisky, kde jsou ... 400% zisk nenechat jen hodlovat... ale něco prodat.. i když teď zpětně mě mrzelo, že AGIX je teď na ATH a já část (2000 AGIX) prodal jen za pár set dolarů... Teď by to bylo kolem 2000$ :-)
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    A ja se konecne nechal napalit, nastesti jen -$500 :))

    OrdiZK Suspected of Exit Scam, Developers Steal Over $1.4 Million | Binance News on Binance Square
    https://www.binance.com/en/square/post/2024-03-05-ordizk-suspected-of-exit-scam-developers-steal-over-1-4-million-4998167058786
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    njn moje bullruny jsou o dotahovani toho co jsem do toho dal :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ROMI: zrovna SHIB jsem měl pro srandu asi 200 USD, teď už mám cca 800 USD. Je to prd, ale člověk z toho má celkem dobrý pocit, pokud to zas nepůjde dolu :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    PALEONTOLOG: to jsem udelal no
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ROMI: a co si něco pořídit, nastavit si spot a pak už jen čekat, až se ho to dotkne? ideálně do páru s fiatem
    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: tady jsem koupil na 0,...3 a prodal na 0,...4
    ROMI
    ROMI --- ---
    NECROMAN: chce zachytit vlnu no, ale vzdy si rikam, ze to koupim na vrcholu nebo kdyz uz to koupim, ze to musi zacit klesat, takze vzdy malej zisk nebo ztrata u me no
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vždy když vidím tyto meme shitcoiny tak si říkám, že asi dělám něco špatně

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MUXX: já mám na DEX jakýsi MOMO, nevím proč a nevím co s tím :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ECLIPSE: SHIB je také jako utržené že řetězu, už mi vydělalo pár set $$$
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam