• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ERNEDARERNIE - LARP CMS systém
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    EURIUS:

    Tlačítka na skupinách postav by měla být schovaná

    AMBERAN:

    Do menu "Akce" přibylo tlačítko pro zobrazení postavy "Moje Postava"
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    ERNEDAR: Oboje nahlášeno.
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    ERNEDAR: clever :-)
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    AMBERAN:
    EURIUS:

    Tlačítka jsem nahlásil ke schování, díky za připomínku. Úkoly opravdu funkční zatím nejsou, nechám je taky schovat, aby to lidi nelákalo.
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    já mám zase úkol pro Martina Radosta :-D
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    jo, ty úkoly nefungují :-D
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Já jsem zadal ukol Jamesovi DiGreyovi a visi mi tam ukol pro Jamese Kulíška, což mě dost překvapilo :-)
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    Tak já jsem asi s klikáním prozatím skončil dokud nebudou úkoly nebo reporty dodělané :-)
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    AMBERAN: tak to jsem úplně minul :-D Taky zahodit :-D
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    EURIUS: Ono ti tam i tlacitko Zpet rekne, ze nemas prava :-D
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    Pokud by to nebyl problém, tak bych se zbavil tlačítka ,,Edit" z detail skupiny. Sice ti zahlásí, že nemáš práva, ale o to zbytečnější tam je.


    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    ERNEDAR: Pripadne preusporadat ty elementy, kdyz se divas z mobilniho prohlizece - to by taky pomohlo.
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    AMBERAN: Dobrá připomínka. Zkusím se pobavit, jestli by šel odkaz na postavu dát do menu. To by mohlo věci značně zrychlit.

    Díky.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Trochu jsem si hral se zobrazenim na mobilu (nuda na schuzi :-)) a mám následující zpětnou vazbu:
    Když se člověk propracuje k tomu důležitému, je to vlastně moc fajn věc :-)
    Ale chtělo by to změnit uspořádání. Na mobilu to většina lidí nebude používat na editaci profilu apod., navíc to, že jsem David Maleček, amberan, jaký mám telefon a adresu, to vsechno vím. Mozna bude nekdo klofat reporty na mobilu, ale taky bych to moc necekal, a urcite to nebude hlavni vyuziti. Cili musim preskakat nekolik veci, ktere nepotrebuji, az k dulezitemu tlacitku - Detail postavy :-D
    Tam bohuzel musim opet nejprve proscrollovat dolu pres zbytecne velike napisy, ktere me informuji o tom, jak se jmenuji, jaka jsem kategorie a specializace, ze patrim k hlidce atd. Dokonce ani kdo je kdo, biografie a poznamky me tady moc nezajimaji - editovat to tu nejde, a co jsem si tam psal, to vim.

    Kdyz se dostanu k vecem, ktere umim, zacne to byt super - muzu si tam najit vicemene vsechny informace, dokonce podle toho lze delat ritualy :-)
    Na nekterych mistech (treba u ritualni magie obecne) bych info trochu rozsiril, ale jinak je to super :-)
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    EURIUS: Skupiny dodány
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    EURIUS: a ty skupiny mi porad chybi :-D
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    EURIUS: Chyba zadána do bug logu.
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    EURIUS: Radosto! Zase si to rozbil. Jak se ti může objevit dvakrát, když to kouzlo je v systému fyzicky jen jednou :-D
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    ERNEDAR: momentálně ji mám v levém i v prostředním sloupci
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    EURIUS: Rituální magie jen neměla všechny podmínky pro to, kdo jí může mít. Opraveno.

    Pokročilou intuici vidím jen jednou. Divný. Uvidím, jestli se mi to povede ještě někde odchytit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam