• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AVATARSea of thieves
    YAKOBO
    YAKOBO --- ---
    VIRIK: Xbox: darkYakobo
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    YAKOBO: tebe mi to vůbec nenašlo
    YAKOBO
    YAKOBO --- ---
    AVATAR: Ja ti už dnes psal na xboxu, vecer se rad pridam jestli budete mit misto. Vcera sem jel solo, potopil dve salupy. Jako kdyz se potapela druha a ja odjizdel pomalou rychlosti oba prezivsi za mnou plavali a j jim do zapadu slunce hral na harmoniku, k nezaplaceni :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Taky jsem poslal nejake invy :)
    MAGE
    MAGE --- ---
    AVATAR: ja si te vcera pridaval do pratel =)
    Asi bych s vama pojezdil, umim to dobre s prknama a kbelikem =D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja budu dnes brazdit more cca od pul sedme (jestli se teda pujde pripojit :). Kamos vcera uz od odpoledne paril s nakym anglanem, tak jsme vzali galleonu a hodilo nas to na lod nejakyho PUBose. Nez jsme dojeli k prvnimu outpostu, zautocila na nas jina galleona, ale vylamali si na nas zuby a my jsme je rozstrileli a nasledne potopili. Meli jsme kliku, byly tam dve truhly.

    Pak jsme probrali questy pro order of souls a kydlili nemrtvy kapitany. Krome toho, ze je to zabava je to i narocne na banany, taze doporucuju si predtim udelat zasobu :)

    Pri questeni jsme narazili jeste na dve salupy, tak jsme je rozstrileli taky. Po vraceni asi dvanacti lebek jsem byl nadsenej, ze prachy pribyvaji cca 3x rychleji, nez v bete. Moje nadseni bylo schlazeno faktem, ze veci v obchodech podrazily desetinasobne :)
    No proste prima vecer. Postupem casu odpadl ten PUB a nasledne sel spat i ten anglan, tak jsme chteli prepnout na salupu a pokracovat s kamosem ve dvou. Jenze na nas vyskocilo DWAY. Tak jsme to jeste hodku zkouseli a ja sel pak spat.

    Nevim jeste poradne, jak se pracuje s friendama na xboxu, takze pokud jsem jeste nekoho neprijal, omlouvam se a napravim dnes :)

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DWAY: heh tak to se radsi neodpojuj, me se ted nejde pripojit.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Tak uz to jede, jeste potrebuju friends ted :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    In order to resolve the issues players are seeing with the servers, we will be temporarily suspending new players joining the game. We'll get everyone back in and playing as quickly as we can!

    https://twitter.com/SeaOfThieves/status/976206858250833922
    DWAY
    DWAY --- ---
    KOUDY: tak za ty prachy sem jim to ochotny odpustit, ale chtel sem si to zkusit no.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    klasika no..:D
    DWAY
    DWAY --- ---
    Tak zatim trosku underwhelming :-D

    MAGE
    MAGE --- ---
    YAKOBO: tak ted mi je to pripsalo
    YAKOBO
    YAKOBO --- ---
    MAGE: Asi bug
    We are aware of an issue affecting some of our players where completing a quest may result in no gold of experience being gained. Rest assured the team are working hard to get this resolved as soon as possible. Get more information here:
    Missing Items and Gold – Sea of Thieves
    https://support.seaofthieves.com/hc/en-gb/articles/115015860268-Missing-Items-and-Gold
    MAGE
    MAGE --- ---
    DWAY: neee hraju to sam
    DWAY
    DWAY --- ---
    MAGE: no si rikal, ze to nekdo prodal, tak by mi davalo smysl ze on dostal prachy a rozdeli je mezi hrace. Ale jen teorie, zatim sem to nepustil.

    Btw ma to tu nekdo xbox / win store? Chtelo by to nyxi partu :)
    MAGE
    MAGE --- ---
    DWAY: ???
    DWAY
    DWAY --- ---
    MAGE: nemusi se rozdelit typ?
    MAGE
    MAGE --- ---
    Hele splnil jsem quest Hoarderu, ziskal dve bedny a nejakou cetku a prodal je typoj co quest dohazoval psalo me to ze vse prodano ale furt mam 0 goldu
    DWAY
    DWAY --- ---
    YAKOBO: ja definitivne beru na msstore. At to muzu hrat na PC a XO
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam