• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AVATARSea of thieves
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: hmm, tak mikrak se mi nepodarilo rozchodit :(
    VIRIK: s tim se dalo pocitat. Asi nekoncipovali servery na ten prvotni napor, kdy to kazdej s game passem vyzkousi a 80% z nich to uz vickrat nepusti :)

    kazdopadne vcera nam to jelo bez problemu, tak snad se s tim poprali. Jedinej bug je synchronizace penez, kdy po vraceni truhly nedostanete penize. Nastesti jen dokud se nerelognete, takze zadny drama.

    vcera jsme si dali zelenou lebku s dwayem a yakobem. Zatim nevim, kolik jsme za to dostali penez, protoze jsem sel hned jak jsme to dodelali spat (pul ctvrte rano :), tak doufam, ze to bude raketa :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    ta hra vlastně vypadá dobře, dokonze zájem hráčů několikrát přetížil servery, který padly. Několikrát.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    jdem hrat, kdo se prida? :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    hrajou slusne... mikrak ozkousim az vecer :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak jsem se stavil do datartu a poridil toto:
    DATART | Mikrofon/sluchátka Trust GXT 310
    https://www.datart.cz/Mikrofon-sluchatka-TRUST-GXT-310.html

    asi to nebude zadnej zazrak, ale vypadaj slusne, jsou delany primo pro xbox, maji redukci na rozdvojeni, tak snad budou fungovat :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    MAGE: ja podle me dostal headset s xbox one. Ale scorpio uz nemelo nic.
    MAGE
    MAGE --- ---
    jooo kde jsou ty casy kdy ho pribalovali ke konzoli jako u 360...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    jen me teda sere, ze ho maji v jrc za 700 a v czc za 500, tak nevim, jestli radsi den nepockat, nez ho dovezou :)
    YAKOBO
    YAKOBO --- ---
    AVATAR: Taky ne, ja to dnes zkusim s vami a pokud to nepujde, tak jrc mam 5 minut :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DWAY: ten ale zas nezapojim do ovladace, zejo...
    pritom by stacil bluetooth, co ma kazdej telefon a bylo by po problemech a dratovani.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    YAKOBO: well, ja to ted studoval na netu a moc chytrej z toho nejsem :)

    asi do zacatku koupim ten chat headset od microsoftu (maji ho v jrc skladem :) a nejakou drazsi zalezitost budu resit casem.
    DWAY
    DWAY --- ---
    AVATAR: mel by fungovat usb headset. Nebo snad existuji adaptery z dvou jacku na usb.
    MAGE
    MAGE --- ---
    9 Killer Tips And Tricks To Get Ahead In Sea Of Thieves
    https://www.youtube.com/watch?v=Hy9gaDgUjGE
    MAGE
    MAGE --- ---
    YAKOBO: ano jde, bohuzel kdyz uz kvici v poslednim tazeni tak ani banan nepomuze =(
    YAKOBO
    YAKOBO --- ---
    AVATAR: aha ja to ted hledal a snad pokud jsou CTIA tak by měly fungovat. Večer zkusím a případně zajedu pro headset :)


    MAGE: myslím, že jde krmit banánem :)
    MAGE
    MAGE --- ---
    tak dalsi mechanika, prase v kleci po nejake dobe samo od sebe pojde...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    YAKOBO: ja mam na sluchadlech dva konektory. Podle toho, co jsem se docetl asi slyset nebudes :(
    YAKOBO
    YAKOBO --- ---
    AVATAR: Já mam xko a ten ma na hamepadech jack kam strkam noemalni sluchatka s milrofonem. Otázka zda mě někdo slyší teda :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    btw, mate mikrofon? Ja jsme si naivne myslel, ze vezmu svuj headset, pripojim ho do xboxu a hotovo, ale oni tam nemaj diru na mikrak, takze asi budu muset koupit nakej ten xboxovskej :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Jinak vsechny jsem si vas pridal, muhaha. Ted mam uplne nejvic kamaradu!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam