• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AVATARSea of thieves
    HOUH
    HOUH --- ---
    Hrávám to cca 2x týdně už asi půl roku v kuse. Vždy teda hrávám minimálně ve dvou a je to super pohodová hra, pvp je spíš okrajové ale nikdy nevíš co tě na moři čeká :). Nezdá se to ale hra má hromadu obsahu, achievmentů (zde commendations), na některá skiny je potřeba brutální až nereálnej grind. Momentálně asi nejlepší crossplay co je na trhu (PC - xbox - PS).

    PS: Můžeme uspořádat nějakou plavbu, většinou hrajeme po 20:00 ve třech a jeden vždy chybí. Případně se zkusit připojit na jeden server s více loďma a dát alianci.
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    MARWIN: tak mne napada ze kdyzhravam v pracovni dny mezi tak je to mezi 0300 a 0600 CEST takze sance ze se potkame je miziva... :-/
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Je to zatím boží! Mám svou loď!!! <3
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURKHAR: ja to hraval po vydani a rad kouknu, co je novyho, tak dej vedet :)

    hra ma zabavny a intuitivni mechaniky, takze bys nemel mit nejakej problem s jejich pochopenim. Mistrne je ovladnout je jina vec :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tož já se ozvu, jak se trochu rozkoukám, co třeba pátek večer? Aspoň byste mne zasvětili. Ale prý je to vlastně story, tož bych nerad něco přeskočil.
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    Taky jsem nedavno zacal
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BURKHAR: Ja bych urcite dal a verim ze Avatar taky.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Hrajete tady někdo? Právě jsem to nainstaloval a jdu se do toho vrhnout, abych vůbec pochopil základ.
    HOUH
    HOUH --- ---
    Nový "game-changing" update! Přidáno revive, emissaries, hra ma navíc v brzké době vyjít i na steamu.

    Sea of Thieves - Release Notes
    https://www.seaofthieves.com/release-notes

    https://youtu.be/vZGr2wbYJ_c
    HOUH
    HOUH --- ---
    Official Sea of Thieves Content Update: Festival of Giving
    http://www.youtube.com/watch?v=2t7oyAavuFk
    HOUH
    HOUH --- ---
    Ok, já si to tak nějak myslel :). Dost dobrá hra pro dva, crossplay xbox/pc je jen bonus.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    HOUH: Cil hry je na tom to nejlepší, je to totiz zabava.
    MAGE
    MAGE --- ---
    HOUH: Stát se Legendou...
    HOUH
    HOUH --- ---
    Hraji to teď s kámošem v rámci xbox gold účtu (momentálně za 25,- na 3 měsíce!).

    Docela nás to baví ale zajímá by mě jaký je vlastně cíl hry? Farmit zlato a pak si koupit nějaký hezký skin?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Play Sea of Thieves now and get a brand new ship livery inspired by Halo for free!

    Capturing this crossover swag is simple. Anyone who plays Sea of Thieves at any time between the Inside Xbox unveiling on Mon‍day Ju‍ne 10‍th and 2‍3:5‍9 BST on Sat‍urday Ju‍ne 15‍th will receive the livery. If you’re at E3, you can also earn it by playing Sea of Thieves on the show floor.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Heh, tak příští pátek hodinový call. Jsem zvědav.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MAGE: Proto jsem jim tam CV neposílal. :P Mě zaujal ten vizuál, fakt, že je to na UE4 (který miluju a dělám v něm vlastní hru) a do Anglie se rád zas klidně vrátím na nějakou dobu.

    Ale jestli tam třeba za rok budu, tak ti svoje propocený vývojářský triko s podpisem a lodičkou pošlu, neboj. ;)
    MAGE
    MAGE --- ---
    BURKHAR: bys tam pak mohl splasit nejaky merch =P
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TRAGED: Mně by bavilo dělat na takhle hezké hře. Mám toho rozjednaného víc, tož sa uvidí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam