• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KALIPHDarwin Project


    Projekt Darwin prebieha v dystopickej postapokalyptickej krajine v kanadských severných horách.
    Ako príprava na blížiacu sa ľadovú sezónu je spustený nový projekt, z polovice prírodný experiment a polovice vedecký experiment.
    Nazýva sa to "Projekt Darwin" a vyzýva účastníkov, aby prežili zimu a bojovali až do smrti v zradnej aréne.
    Projekt Darwin ponúka kompetitívny multiplayer, skúsenosť prežitia v nehostinnom prostredí a predstavuje novú hernú novinku: Manhunt.
    Na svojej ceste k víťazstvu musí hráč prežiť extrémne podmienky prostredia, sledovať súperov a nastaviť pasce, aby vyhral.
    rozbalit záhlaví
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    Duo je zpatky;)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    MILUCH2: Taky to mohli napsat a vysvětlit s předstihem, než to změnili.
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    Latest Features and 2020 Roadmap | Scavengers Studio
    https://www.scavengers.ca/darwin-project/latest-features-and-2020-roadmap/
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    dej si lapac urcite… kdyz si ho vyskilujes ve hre mas 3 lapace za sebou a vyleyes s tim vsude :D
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    MILUCH2: Ještě to zkusím.. a uvidíme;)
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    si muzes vybrat me kridla ani dron taky nebavi :D radsi mam ten lapac a freeze od levelu 10 :D
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---






    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    ale je to jinej Darwin,,,divim se ze se to nebali tolik zmenit…...a to na co jsem se tesil ze tam bude tam vubec neni :D a ani zadnej boom jako ze zacatku kolem toho nebyl.. spis ticho po pesine :D
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    akorat skoda ze neni DUO to byla sranda….a fajn ze nejsou tabulky,,,,a nikdy me to nevylosuje do skupiny kde je nejaky super zabijak
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    je to nezvzk ale za 3 dny si to budes pochvalovat ..muzes cihat vsude….mas koulicky, darwinium je i elektronika muzes jich nasbirat 150 a nepotrebujes elektroniku,ja to dneska slusne kosil :D
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    MILUCH2: Jsem to zkusil a vůbec se nečapám.. křidýlka mě nebaví, chci rychlý botky a zdrhat!
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    KALIPH: je to celkem fajn je to o zvyku, akorat neni duo …..
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    MILUCH2: Co se to stalo s Darwinem?? Kde jsou elektroniky, kde jsou moje rychlé botičky??! :( ?//
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    dost veci, neco k lepsimu,ale nejde hrat duo a nekteri uz umi raketacke udery :)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    MILUCH2: Co všechno je jinak?? :o
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    tak a je to tu...to bude nezvyk znicili mi ovladani :D
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    Pěkně, pěkně.....mám virózu tak jdu rovnou potrénovat ;) nasyslil jsem si 485 ramenů a chci si koupit paroží :D to byl vždy můj sen v DP
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    :)

    Darwin Project - Announcement Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=q03aGIxfel8
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Patch Notes 1.20 – Scavengers Studio
    http://www.scavengers.ca/changelog/patch-notes-1-20/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam