• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KALIPHDarwin Project
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Patch Notes 1.20 – Scavengers Studio
    http://www.scavengers.ca/changelog/patch-notes-1-20/
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    dneska si uz birec myslel ze to ma v kapse :D

    KALIPH
    KALIPH --- ---
    MILUCH2: Konečně!
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    dneska v 8 dalsi patch jsem zvedav
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    Ty osvicene stromky navodily pekne atmo, a uz si tak castokrat neskrtnu, narazim na super hrace takze to je bud hodne rychly nebo naopak tuhy boj :D pricemz kdyz je rychly, rychle koncim ...tuhe vyhravam s odrenyma usima :D
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    novinky k 18. 12.

    Patch Notes 1.18 – Scavengers Studio
    http://www.scavengers.ca/changelog/patch-notes-1-18/
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    MILUCH2: Už jsi to zkoušel? .) ..já zkouším Ring of Elysium a docela mě to baví.
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    dneska prvni hra jsem se nabehal jak ocas po mape., director vtipalek, druhou jsem vyhral tim ze ten druhy zmrznul driv..zas direktor vtipalek a treti vyhral nejaky borec mym turretem, nejprve se chytil do pasti ale jak sli na me dva kazdy z jedne strany tak se sem nestihl uzdravit:D

    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    AIM_FREEMAN: neprehanej ,ja sem slabsi prumer, jsou tam borci co vyhrali 50x v rade trebas:]
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    MILUCH2: MILUCH2: no, závidim ti to, že owníš, thats all:) samo i přeju. beru to tak, že reprezentuješ nyx! miluč! naši hoši! vyhráli jsme! takhle to nějak asi vzniká;)))))
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    dneska jsem si dal portske a jde to o dost lepe :]] pd[adaji zabrany a stres ze zabiti :] fajn relax

    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    AIM_FREEMAN: chce to klidnou ruku na mireni a trosku taktiky a jde to ...predtim jsem nic podobneho nehral, ale jral jsem jine hry, zaklinac 3, skyrim, fallout1-4 atd,mafii 1-3 tedka me nadchnul kingdom come deliverance...ale online hraju jen toto a je to prvni onlinovka co hraju :D
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    KALIPH: Tojo. Taky jsem nehrál..skoro měsíc. :))
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    AIM_FREEMAN: Nojo, ale já taky nehraju každej den... naopak jsem si dal pauzu a comeback je těžkej:))

    Milúč každopádně hustě!!
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    KALIPH: U tý sekyry to docela vnímám, ale jak vidíš, Miluč killí a taky mu to měněj:)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    AIM_FREEMAN: Oni ale taky toho Darwina pořád mění.. Třeba ovládání sekery, rozsah nápřahu a načasování se měnilo... Přijde mi, že co jsem se naučil, už mi nefunguje.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    MILUCH2: Přežít, pobíhat a farmit, no problém, ale fajty jsou těžký. Tys asi předtím párset hodin něčeho ale odehrál ne? Mi to přijde že koordinace a mikromotorika se nedaj prostě bez tréningu vykouzlit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam