• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KALIPHDarwin Project


    Projekt Darwin prebieha v dystopickej postapokalyptickej krajine v kanadských severných horách.
    Ako príprava na blížiacu sa ľadovú sezónu je spustený nový projekt, z polovice prírodný experiment a polovice vedecký experiment.
    Nazýva sa to "Projekt Darwin" a vyzýva účastníkov, aby prežili zimu a bojovali až do smrti v zradnej aréne.
    Projekt Darwin ponúka kompetitívny multiplayer, skúsenosť prežitia v nehostinnom prostredí a predstavuje novú hernú novinku: Manhunt.
    Na svojej ceste k víťazstvu musí hráč prežiť extrémne podmienky prostredia, sledovať súperov a nastaviť pasce, aby vyhral.
    rozbalit záhlaví
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    KALIPH: v pohode, nejakou dobu te thane.. chce to cvik :D kdyz vis ze ma haky, mas prst na dvojce uz `]
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    MILUCH2: Stíháš zareagovat, když po tobě někdo vystřelí hákem?? .)
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    kdyz na vas vystreli nekdo hakem, taky vystrelte….nepritel byl dneska hodne prekvapenej ze sem mu odpovedel kontrauderem :D
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    novy patch na ceste, na ty zvukove efekty pro directory se tesim :D
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Create or Join Darwin Project Competitions Using GameOn Tournament Organizer – Scavengers Studio
    http://www.scavengers.ca/...e-or-join-darwin-project-competitions-using-gameon-tournament-organizer/
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    ja predtim potkaval to misto pokazde a pak sem na nej nemohl najednou vubec natrefit :D
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    MILUCH2: Ojoj, to sem tam ještě nepotkal;)
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    KALIPH: tak ten list je u mostu, cervena cedule
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    MILUCH2: Taky sem ho nenašel, ale dýně jsou super! :)
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    jj battle pass:D ale zatim jsem neprisel na to kde je ten javorovy list co mam sestrelit lukem:D

    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Patch Notes 1.16 – Scavengers Studio
    http://www.scavengers.ca/changelog/patch-notes-1-16/

    novinky z dnešního patche...
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Behind the Scenes 4 with Simon Darveau: An Update on What's Next
    https://www.youtube.com/watch?v=XvanpOYuxY8
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    :D Congratz!! Já sem trochu zreznul... za to může For Honour,)
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    vcera jsem vyhral 3x za sebou a pak jsem zaslechl jak se o me v arene bavi ..zaslechl jsem Miluč is killer :D
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    MILUCH2: Fakt? Přes Private game se jde připojit do Duo?? :o ..že to někde nenapíšou!
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    KALIPH: vytvoris private game, prihlasi se kamarad a pak se to da aktivovat, co sem tak zahlidl ..
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    AIM_FREEMAN: Takřka nutnost hrát na velkým monitoru:)
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    KALIPH: Na training room se teda dost těšim. Pohyblivý cíle nutně potřebuju nacvičit. In game to bolí a kolikrát je to příliš rychlý:)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    MILUCH2: A jak to funguje, aby člověk moh hrát s kamarádem?? Mě to tam akorát náhodně spáruje v lobby.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam