• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    DWAY
    DWAY --- ---
    WOLFGAR: ja zacal Cromem protoze Cimmerian :-D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    SHARKSYK: napadla a nikdo nebrání tomu si tady domluvit server a postupně tam nakráčet. Právě proto tenhle klub existuje.
    Vedle toho ale klidně si můžeme mít server pro deset hráčů, PvP zapnutý (ale i třeba nevyužitý, to ať se rozhodne v samotné hře) a nemusí to tam ani být na klany, může se vypnout vlastnictví a bejt skutečně na "důvěru" a pak to může začít bejt zajímavý zase jinak.
    Na PvP servery chodíš takticky hrát. Na server o kterém tu vedle toho uvažujeme chodíš hlavně explorovat, stavět, kooperovat a budovat. Je to o mnoho lepší než v samotném singlu.
    Obojí stojí za to, to je výhoda těchto her. Desetkrát a pokaždé jinak.
    CAIA
    CAIA --- ---
    SHARKSYK: Ja si take rikam ze trochu toho PvP by nebylo zle :). Kochat se clovek muze na solo hrani. Ale vubec netusim co hra v pokrocile fazi nabizi, treba je tam toho PvE dost.
    SHARKSYK
    SHARKSYK --- ---
    Možnosť ísť ako skupina a založiť clan na už existujúci server nepadla? Sú minimálne dva pomerne aktívne CZ/SK servery o ktorých viem a ona pak trochu tá konkurence a PvP s inými hráčmi dosť conanovi prospieva. Niekede ale teda limitujú max. počet hráčov v clane, ale to som videl nastavené i na 10+ kľudne.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: O to prece jde. Udrzovat elitarsky status NYXu ;-)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    WOLFGAR: to je takové to, proč to dělat jednoduše, když to jde složitě :)

    Body na znalosti není neomezeně, vlastně naopak uměle to omezuje pro každýho znát všechno. Výdycky ve skupinách jsme se rozdělili kdo dělá zbroje, kdo zbraně a kro peče lidi za živa pro Yoga.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    VIRIK: V soucasne verzi je docela snadne unlocknout si vsechna nabozenstvi, vetsina lidi zacina Ymirem protoze ten ma to NPC nejdal.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    //plus teda je nestavět u sebe, to není chytré
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jo a takovej detajl, měli bychom si každej vybrat jiný náboženství, abychom mohli využít všechna a jejich výhody. Mitra má třeba studny, že. Set protijedy. A mně se zase strašně zamlouvá ta Derketa.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ted me napadla jeste jedna vec, mam aktivni azure subscribtion tak pozjistuju jestli bych ten server nedokazal rozbehnout tam :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: Nemusi, je to ciste o tom, ze tam bude prevazne komunita z tohoto klubu. Nejedna se o jmeno samotne. Klidne se muzem jmenovat samponi a buznicky :-D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DWAY: musí se to jmenovat nyx server? To je něco jako Apple store, plný šamponu a buzniček.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Jinac preferoval bych online server kvuli toho ze dedikovana masina muze byt problematicka z nekolika ruznych duvodu, ale jsem ochotny o tom hovorit :)
    DWAY
    DWAY --- ---

    Měli by jste zájem o NYX exiles server?

    7 hlasy od 7 respondentů

      CAIA
      CAIA --- ---
      Zdar,
      začal jsem hrát znovu teď po oficiálním spuštění a zatím dobrý. Mnohem lepší než první verze. Hraju zatím pouze solo, do komunity jsem se ještě neodvážil :). PC verze.
      DWAY
      DWAY --- ---
      yop ja taky PC
      DIOM
      DIOM --- ---
      DWAY: přidal bych se ženou a kámošem(a) - PC
      VIRIK
      VIRIK --- ---
      TRAGED: já mám Xbox i PC, mně je to ejdno, ale kluci, co vím, maj všichni PC verze.
      TRAGED
      TRAGED --- ---
      Platformy?
      VIRIK
      VIRIK --- ---
      DWAY: se mnou normálně počítej, peníze ti pošlu a budu posílat pravidelně.
      Taky se rozhodněme, zda bude otevřenej nebo privát.

      Jeden večer bych sem napsal návrh nastavení serveru, třeba to stihnu už dneska.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam