• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    DIOM
    DIOM --- ---
    jinak už jsem se zabydlel s kámošem Radkem na serveru..všechno šlape..jen ten harvest multiplier je možná moc, trošku se z toho vytrácí survival aspekt, když mám maso na 2 dny z jedné gazely
    DIOM
    DIOM --- ---
    JCD: s nosorožci mám stejný zážitky
    JCD
    JCD --- ---
    btw mate taky problemy s nosorozci? nejak nefungujou kolize a behem fightu se vzdy ocitnu uvnitr nej a pak vubec nevim co se deje, nez se vykotouluju ven, tak jsem bez staminy, zabijeni rhinosauru je very unpleasant....
    JCD
    JCD --- ---
    na druhou stranu Sulin 3 s obourucnim kladivem ani zadnou pomoc nepotrebuje :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Akorat sou strasni sulini a pletou se mi pod mec :-D Skoda ze jim nejde dat prikaz neco jako "In fight stay away and look pretty"
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: zatim sou tam aspon nosni otroci :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    hlavně ale aby FunCom dosáhnul svých slibů a byla tam ta nosná zvířata, to je poměrně důležitá věc :)
    JCD
    JCD --- ---
    Heh uz vime kdo bude mistni sef otrokaru. Tak jeste ted kdo bude mistni kanibal ;)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    nabízím patnáct tanečníků a dva kováře. Chci za to 500 kovaných prutů ocely a špičkové kopí.
    JCD
    JCD --- ---
    jako to neni spatny napad, jeste ho vylepsim - muzeme mit nekde uprostred mapy postavene velke spolecne mesto, kde by kazdy mel svuj tradehouse. Objednavky by v budoucnu mely mit formu papyru, az vyvojari umozni na ne zapisovat ;) ty se budou hazet do nejake spesl bedny.

    A predstavuju si to tak, ze budu mit v tradehousu bednu s mnou vyrobenyma/naharvestenyma kramama a kdyz si nekdo neco vezme, tak tam hodi nejaky silver a gold coiny. Na trust a honor :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jinak ano, potřebujeme funkční ekonomiku, protože zbroje jsou potřeba i pro lidské zdroje
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    prostě bych to viděl tak, že přijdu a zapíchnu ti před hrádeček tabulku s objednávkou
    obj. 3 meč z hvězdného železa, 2x dýky z ocely. 10x kvalitní opravovací nástroje a 2x upgradovaní – a postavím krabici a dám do ní 3 zbroje, kompletní, opravovátka na zbroje, a 2 upgrady.
    nebo ti prostě zavolám na discord :D
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    DWAY: Presne to je ten problem. Ona ta hra ma par takovych omezeni ktera takove to ja delam to a ty zas tohle trochu podkopava. Ale to kazdy je polobuh a umi vse je spia otazka toho lvl 250. U te 80-100 je to porad se specializujes, ale neni to tak prisne. Spis jde hlavne o ty atributy, ze to umozni dat vic do muly.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jo a je tam opravovací nářadíčko právě pro ty, co to neuměj, prostě přihodíme, přivyrobíme.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DWAY: přihodím želví vejce a každý armor ti dám 3x a ty mi 3x i meč.
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: akorat kdyz ti udelam mec, tak si ho sam neopravis :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    S tím, jak říkal Dway, společný výpravy na bossy.

    Jako můžeme to hrát jako fakt společný server, občas i společnou hru, nebo teda jako zátoku introvertů, ale to mi přijde vždy prostě divný :D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JCD: já bych spíš právě navrhoval, že budu dělat armory a Dway mi vykove pořádný meč a dýky.
    Sociální komunikaci na serveru bych považovat za jednu ze zásadních věcí a obchod jednu z hlavních herních fičur.
    JCD
    JCD --- ---
    WOLFGAR: zalezi jestli filosofie serveru ma byt takova, aby kazdy byl polobuh a bude umet vsechno a nebo aby se trosku roleplayovalo.....ve smyslu ze nekdo bude hornik a kovar, nekdo bude Setuv priest, nekdo bude lovec a bude dodavat kuze atd...
    JCD
    JCD --- ---
    DWAY:
    jde ale neni tio optimalni, armory davaji +5 az +9 bodu do jednoho statu, warpaint dava +3 body a nejlepsi brneni (Silent legion) dava +3 do vsech statu krome Survival

    jde 50/30 (zbyde 10 bodu)
    lepsi je 45/30/22
    jde 40/30/30 beze zbytku
    jde 30/30/30/25 beze zbytku
    atd...

    tady to jde nasimulovat
    http://conanexil.es/character.html#1:0:0:0:0:0:0:0:::::::::::::::
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam