• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: no zatim neimplementovali faktor rozptyleni kdyz bych zautocil bez obleceni, takze preci jen brneni stale prinasi jiste vyhody.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DWAY: jak pomalu, ty si zakrýváš pinďu/bradavky?
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: no prece to do ktereho vlezes jako prvni jeste pomalu nahy :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JCD: to nejsem ani já (mračím se a nabíjím trebuchet)
    DIOM
    DIOM --- ---
    nějako se nemůžu vloupat na server :|
    JCD
    JCD --- ---
    Já farmím otroky v Derketo Templu :) tvá bohyně nebude rada ;)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já byl o víkendu na eventu v The Division a pak řádil v Destiny. Sorry, to dělaj ty lootboxy, na Conana pak nebyl čas a tvrdne mi v kole bolesti nějaká tanečnice, co už dávno měla tančit pro potěchu Derkety.
    JCD
    JCD --- ---
    Já včera s hrůzou utekl před Witch Queen
    CAIA
    CAIA --- ---
    JCD: Tam jsem byl se svoji solo postavickou cca lvl30 ale byl jsem baba a radeji utekl.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JCD: jo tenhleee, tam jsem se chtěl vždycky podívat, ale pokaždý mne cestou něco jinýho zaujalo a nikdy jsem se tam nedostal.... :D
    DIOM
    DIOM --- ---
    JCD: trebuchet je celkem levný, ale aby to střílelo trošku dál, tak to chce pořádný závaží..kameny nám přišly málo, iron blocky už jsou o dost lepší..dělá to tuším 1000 iron blocků..ale ani to není se současným nastavením serveru zásadní problém

    zkusíme tam ještě narvat thrally a uvidíme kam to až dostřelí.. :) nic těžšího jsem ve hře zatím neviděl
    JCD
    JCD --- ---
    The Dregs - Official Conan Exiles Wiki
    https://conanexiles.gamepedia.com/The_Dregs
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    co to znamná, "takové to první údolí"?
    JCD
    JCD --- ---
    ja uz mam temer lvl 50, uz to moc nepribyva. Ale crom bossu si pripadam jak superman uz ;)
    DWAY
    DWAY --- ---
    No asi bych nabral jeste par levlu, ted sem asi 32 ale tento tyden se k tomu asi moc nedostanu. Akorat dneska v noci tak po 11te asi shodim server a zkusim kouknout na ty mody.
    JCD
    JCD --- ---
    jo vim, flusac, dredge
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: kdyz jsi v takovem tom prvnim udoli, tak uplne nalevo je drafari camp a za nim vstup do podzemi.
    JCD
    JCD --- ---
    Ja uz zkousel bosse skorpiona, bosse pavouka, bosse jesterkonosorozce, bosse bilyho tygra, nikoho jsem nedal ;)
    JCD
    JCD --- ---
    v unnamed meste? velky had na konci?
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: ja byl vcera v nekropoli nebo co to bylo. Fajne to maji udelane uvnitr, akorat sem na konci narazil na hadici a ta si me vyndala na dve rany. Potrebuju lepsi brneni :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam