• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jak si brání právo vidět kozy :D
    DWAY
    DWAY --- ---
    DORIAN: Takove to zakladni brneni pruhledne je, v podstate odstranili ten hadr co ma pres kozy, ale treba shamanske a stygijske brneni neni pruhledne vubec. O moc dale jsem se nedostal abych odzkousel. Ale hadam ze to moc neprehaneji a delaji to pruhledne tam kde to ma smysl.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    DWAY: Já se tedy orientuju jen podle printscreenu - ve hře jsem to neviděl - a musím říct, že to působí dost průhledně :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    VIRIK: jo a ty točitý schody josu hodně dobrá věc a mod je má i z kamene na tier 1.
    To sklo je asi zajímavý, ale já ho nikdy nepoužil, je to něco jako teir 4 stavění, ale na krásu. Prakticky ale se strašně hodil a vyplácelo se nejvíc stavět železné ploty a točité schody, plus teda ještě ta okna.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DORIAN: skimpy armor ale nesvlece vsechny brneni, jen u nekterych z nich odstrani spodni pradlo, coz mi prave prijde lepsi, takove uveritelnejsi. Nedela to kazde brneni za kazdou cenu pruhledne.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jinak místo toho modu co navrhoval Wolfgar bych navrhoval spíše tohle, jsou tam totiž i mříže a kování a netuším proč to není i ve hře:

    Steam Workshop :: Glass Constructions and more...
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=901911361&searchtext=







    A teda měli bychom si i zvolit, zda nechceme i mod, který nám umožní mít vyšší level a víc bodíků do znalostí. I dkyž jo, vím že se to řeší lektvarem a není to zase takovej problém. Je to jen do diskuze.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    DWAY: Jinak z navrhovanými módy nemám problém krom skimpy armoru - vím, že je to zvláštní, vzhledem k tomu, že nechávám postavu běhat prostoprsou, ale to je právě ten důvod - tyhle zbroje berou možnost volby. Navíc sundat některé části brnění stojí za to už jen proto, že to dává zase jiné výhody, jak tuVIRIK už zmínil, takže já bych tohle nechal na volbě toho kterého. Navíc některé kusy jsou opravdu pěkné na pohled a ten mód je spíš zprasil.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    DWAY: Jó, Valerie byla vždycky moje oblíbenkyně. Ale tenhle přebal neznám. Moc pěkný :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    TRAGED: jj to je presne ten co sem myslel :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DWAY: Pak jedine zadek Rudych hrebu

    DWAY
    DWAY --- ---
    DORIAN: TRAGED: to neni ten co sem myslel :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Tohle vydani? :-)

    DORIAN
    DORIAN --- ---
    DWAY: Až na to, že nemá ruku kolem jejího pasu ale na zadku, který je navíc díky potrhaným šatům značně odhalený. Dévi rozhodně nevypadala nadšeně :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    KID_MCHUTT: I ja :) Vybavuje se mi ten obal, kdy Conan drzi zenu kolem pasu. Dlani :-D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: já taky, heč :P
    DORIAN: Pratchett je super, ale ne všecko, no.
    JCD
    JCD --- ---
    Dobrý tipy. Mám docela dlouhý knižní backlog a ty hry tomu nepridavaji. Momentálně ctu znova recke mýty od Mertlika, jsem to četl kdysi a ted to vyslo v krasnem novem vydani a děti ted čtou ty Percy Jacksony, tak se to snažím uvádět na pravou miru ;)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jinak dark fantasy, nejlepší je
    Každý z nás je legenda - Darrell Schweitzer | Databáze knih
    https://www.databazeknih.cz/knihy/kazdy-z-nas-je-legenda-45496
    to mám očtený asi stejně jako Howarda.


    Jo a Howard – mimochodem od něj je strašně zajímavá ještě jedna novela/knížka. Almuric.
    Almuric - Robert Ervin Howard | Databáze knih
    https://www.databazeknih.cz/knihy/almuric-28089

    já mám ještě původní první vydání s obálkou od Káji Saudka.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Anderson taky napsal nějaký pokračování Conana a vůbec ne špatný. Vlastně se mi to dost líbilo.
    Co jsme ale nikdy nepochopil byl S. Le Camp jako pokračovatel, to mne nebavilo tak hrozně, že jsem od něho nic nedočetl a ty knížky normálně vyhodil. Nedonesl jsem to do antikvariátu, ale vyhodil.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Neznám ale vygůglil jsem a vypadá to zajímavě.
    Nejlepší fantasy? Pokud opustím žánr sword and sorcery, kde Howard absolutně vede, tak myslím že asi Malazská kniha padlých - byť taky ne všechny knihy. První knižní série, kde jsem se opravdu těšil na každý další díl, byť tak dva byli trochu zklamáním nebo vyústily jinak, než jsem doufal a musel jsem měnit svůj náhled na celý příběh.
    Pokud bych zabrousil do humorné fantasy, tak já nikdy nebyl příliš velkým fandou Pratcheta (prosím nebít), byť divadelní hry od Divadla v Dlouhé jsou skvostné, ale mám hodně rád Morressiho ságu o čaroději Kedrigernovi a první dvě série fantasy/sci-fi parodie "Další Prima Mýtus" od Roberta Lynn Asprina.
    JCD
    JCD --- ---
    Dekuji, doufam ze to bude stat za to ;) Nejlepsi fantasy kterou jsem doposud cetl byly Tri srdce, tri lvi od Poula Andersona.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam