• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    tak já včera byl a kutal už i obsidian a zlaté valouny na severu, si můžu odlít. Ale pokud jsi všechny řemeslníky JCD nevychytal, tak si je pochytáme samy :)

    i když... už jsme diskutovali o přidání se k vašemu klanu :)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Jo to se to dělají nízké ceny, když má člověk psí vojáky za barákem :)
    JCD
    JCD --- ---
    DORIAN: supr, diky
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Cokoliv jsi dostal herně z knih nebo od lidí a nenaučil jsi se sám za bodíky, tak ti zůstane - ověřeno.
    JCD
    JCD --- ---
    Otazka: Kdyz si slehnu lotosovy odvar na zapomenuti, vyresetuji se mi i vsechny recepty nactene z knizek po svete a naucena nabozenstvi?
    JCD
    JCD --- ---
    Tak byl to nejsnazsi smysluplny cenik co se mi podarilo vecpat na tabuli do 40ti znaku ;)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    tak to škoda, že jsem všechny penízky rozemlel, protože počítám s výrobou na jiné věci.
    JCD
    JCD --- ---
    Jinak u mne ve městě už funguje trh otroky, je tam bedna s aktuální nabídkou, ceník je 1stribrny za tier 1, 2 za 2, 3 za 3 a jeden zlaťák za 4 ;)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    DWAY: Vím, už jsem to jednou použil a pár jich mám v zásobě :) Ale mám pocit, že teď budu měnit až na levelu 60.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DORIAN: sak hlavne staci udelat zluty elixer a muzes skilly resetovat podle potreby.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    DWAY: Chcete, vyrobit nějaké židle, stoly, postele, koberce, polštáře atd? Světlem a vycpáváním hlav se zatím ještě zatím pořád nezabývám, ale s ostatním můžu pomoct. Vím, že si tím zabíjím učební sloty, ale když mě se to líbí a navíc mě to baví. JCD mi posledně věnoval nějaké pracovní otroky, takže mám pocit, že jednak ještě něco dlužím a jednak by se mi hodily nějací další :)

    JCD: Přesně na to jsou třeba. Víš jak dlouho trvá výroba železných podpěr, cihel a tránků? ;)
    JCD
    JCD --- ---
    DORIAN: včera jsem koukal na tevernu. Megalomansky projekt to je vskutku :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    DORIAN: jeden se strazni vezi je muj.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    A co jsem koukal, tak prakticky nikdo nepostavil tuny baráků (krom našeho nočního zloděje, ale ten je má všechny na jednom místě až na ten v džungli :)) a není nás na serveru zase tolik, aby se to nedalo snést.

    Mimochodem, wiply nám server, na kterém jsem hrál spolu s kamarádem, takže jsem ho přizval k nám. Taverna se tak oficiálně stává jedním z klanů.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DWAY: zatím ani ne. Oni se všichni nasáčkovali do stejných oblastí, sever i džungle defakto zůstaly úplně volné.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Heh az prijdu on tak to tam snad ani nepoznam. Za chvili bude treba zapnout chatrani :-D
    JCD
    JCD --- ---
    Jak zlodej se plizi do vlastniho mesta ;)
    DIOM
    DIOM --- ---
    HANZILLA: myslis tu kobku bez oken? ..tu jsem nasel :)
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    DIOM: nasel jsi muj byt? :D
    JCD
    JCD --- ---
    Podařilo se mi fixnout ty rybí pasti. Byly cele pod vodou. Takže se k nim musí přistupovat byvse cely pod vodou. Ani kousek kamery nesmí koukat nad vodu. Bylo to na mělčině takže to bylo obtížné ale našel jsem správný uhel. FYI
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam